Roční horoskop - Váhy

Horoskop na rok 2018

Čaká nás nový rok, ktorý sa bude niesť v duchu mýtickej koncovej osmičky. V roku 2018 bude nutné, aby sme boli zodpovední za svoj hnev, nenávisť, ľútosť a strach a vedome ich pretvárali. Uvedomte si svoj tieň. Tým, že ho spoznáte a prijmete, vás prestane nevedome ovládať. Viac o spoločných črtách roku 2018 »

Horoskop na rok 2018

Najdôležitejšie vplyvy planét pre Váhy

Chystáte sa zmeniť svoj život a čakať na správnu príležitosť? Teraz je tu v roku 2018! Zbavte sa tých vecí, ktoré vám a vášmu životu nezodpovedajú. Nastal čas na novú, viac sebavedomú verziu vašej osobnosti.

Čas na zmenu

Pod celoročným vplyvom planéty Venuše, ktorá praje vášmu znameniu Váh, bude rok 2018 priať najmä spoločenským vzťahom a rodine. Práve tá by vo vašom rebríčku hodnôt mala stáť na prvom mieste.

Do novembra máte po svojom boku aj planétu Jupiter, ktorá prináša aj dobré finančné príležitosti. Planét Saturn však bráni v skutočne veľkých finančných zmenách. Od februára vám všeličo bude fungovať celkom dobre. Podporuje vás aj planéta kontaktov, Merkúr.

Vzťahy

Prostredníctvom vplyvu planéty Marsu to vo vzťahu budete mať až do polovice marca veľmi horúce. Dokonca ani menšie hádky nenarušia vašu vášeň. Naopak, vaše udobrovanie bude veľmi príjemné. Po miernom poklese v apríli sa to v máji znova zlepší. Od polovice mája do začiatku septembra vaša láska pokvitne. Do polovice augusta je správny čas na plánovanie spoločnej budúcnosti, prípadne aj dieťaťa.

V októbri sa stále bude diať veľa, aj keď bude účinnosť od začiatku novembra do začiatku decembra značne zmiernená. Majte čas pre svojho partnera, aj keď flirtovanie vás bude baviť tiež. Zvlášť v máji zacítite mámivú vôňu sladkej jari.

Sily Venuše sú mimoriadne aktívne od 6. augusta do 9. septembra. Bude to najlepší čas pre slobodných, aby spoznali novú lásku. Ale či on alebo ona je skutočne osoba, pre ktorú sa vzdáte svojej slobody, na to si radšej počkajte.

Peniaze, práca

V práci sa v roku 2018 snažte byť absolútne nepostrádateľní. Nikto iný nemôže ponúknuť také zaujímavé návrhy. V januári a februári už získate prvé úspechy. V apríli musíte preukázať ich plné využitie.

Pracovné prostredie sa vám zlepšuje. Od polovice mája do polovice augusta máte viac úspechov s vašou prácou. Od 6. augusta do 9. septembra všetky znaky naznačujú, že budete viac ocenení. So Saturnom po boku nemáte problémy v práci od polovice septembra do polovice novembra.

Dosiahnete rešpekt. Buďte však opatrnejší pri ponukách od 6. marca do 13. mája. Neskorá jeseň vám to vynahradí. V novembri sú planéty Merkúr, Venuša a Jupiter veľmi priaznivé v podpore pri investovaní do umeleckých a luxusnejších predmetov.

Zdravie

V roku 2018 si nájdite rovnováhu medzi fázami činorodosti, športu a regenerácie. Planéty Saturn a Urán vo vás vyvolávajú vnútorný nepokoj. Ale s Marsom nájdete na to dobrý liek - pohyb.

Naučte sa trpezlivosti a disciplíne

Od konca januára do polovice marca, rovnako ako aj od polovice mája do polovice augusta, budete takmer fit. V máji a od 14. augusta do 10. septembra 2018 by ste mali mať dostatok času na odpočinok. Je to realizovateľné, veď bude obdobie dovoleniek. V dobrej forme budete od 11. septembra do 15. novembra.

Vďaka vašej planéte, Venuši, vládkyni tohto roku 2018, sa v novembri budete zaujímať aj o tanečné aktivity a športy jemnejšieho typu, kde vynikne aj vaše telo. Hlavne v chladnejšom počasí si strážte obličky, ktoré potrebujú nielen pravidelný prísun tekutín, ale i teplo.

Pridajte do svojho života viac pohybovej aktivity, zlepšíte si tým cholesterol, ale aj čiastočne reaktivujete niektoré hormóny v tele.

Na zamyslenie

Nikto nemôže za vás myslieť, nikto nemôže za vás konať, nikto nemôže za vás uspieť, okrem vás samotných. Buďte za to vďační. (Napoleon Hill)

Zobrazit roční horoskop pro znamení: