Výklad karet a spirituální poradenství

Astropsycholožka Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 159

Astropsycholožka Miška

Miška

Osobný kód 154

Roční horoskop - Rak

Horoskop na rok 2018

Čaká nás nový rok, ktorý sa bude niesť v duchu mýtickej koncovej osmičky. V roku 2018 bude nutné, aby sme boli zodpovední za svoj hnev, nenávisť, ľútosť a strach a vedome ich pretvárali. Uvedomte si svoj tieň. Tým, že ho spoznáte a prijmete, vás prestane nevedome ovládať. Viac o spoločných črtách roku 2018 »

Horoskop na rok 2018

Najdôležitejšie vplyvy planét pre Raka

Nové príležitosti v roku 2018 vám poskytnú väčšiu motiváciu. Planéta Jupiter vám ponúka veľké možnosti. Planéta Urán vám ukáže úplne nové spôsoby. Prináša príležitosti stretnúť sa s novými ľuďmi. Mnohé priateľstvá pretrvajú dlhšie, aby vám pomohli, keď ich budete potrebovať. Planéta Neptún vás podporí posilnením vašej intuície.

Bude vás zaujímať aj hľadanie skutočného zmyslu života. Vynorí sa i snaha lepšie porozumieť vášmu miestu a poslaniu. Nedržte sa však nerealizovateľných fantázií, lebo planéta Saturn vás varuje. V roku 2018 Saturn zabezpečuje, že jednotlivé kroky budú vyhranenejšie a opatrnejšie.

Nikdy nezabudnite rozlišovať, čo je naozaj dosiahnuteľné, a čo nie. Ak budete konať múdro a spoliehať sa hlavne na vaše skúsenosti, rok 2018 bude skvelý. Pluto v Kozorožcovi vám prinesie do života čosi nečakané, čo vás nielen zaskočí, ale aj pomôže.

Vzťahy

V oblasti lásky je to určite rok nových skúseností. Zo všetkých znamení budete mať najšťastnejší rok na lásku. Nezadaní majú veľkú šancu nielen na stretnutie životnej lásky, ale aj na veľmi rýchlu svadbu, prípadne iný dôležitý krok ako spoločné bývanie alebo prvé dieťa.

V januári sa medzi pármi, aj vďaka Venuši a Saturnu, prejaví vecnejší pohľad na domácu erotiku. Od polovice februára to pominie. Planéty Venuša a Jupiter zas rozpália vášne. Pod energiou planéty Venuše budete chcieť urobiť ďalší krok vo vašom vzťahu.

V septembri a októbri by ste sa mali porozmýšľať, či ste pripravení na dieťa. Ak áno, tak do konca roka bude váš milostný život naplnený. Vášeň, aj hlboké city, podporené Venušou a Marsom, vyvrcholia v decembri.

Peniaze, práca

Napäté situácie, komplikácie, zabrzdenie napredovania a úspechu vám bude opakovane prinášať prvý polrok. Tieto stojaté vody vás neraz rozladia a spôsobia čierne myšlienky. Dajte pozor, aby vás to neodradilo. Nenechajte sa deprimovať pocitmi neistoty.

Objavíte v sebe nový talent

Planéta Urán, ktorá prechádza cez odbornú oblasť do mája, môže priniesť neočakávané zmeny vrátane zmeny priestoru alebo pracoviska. Zatúžite totiž po slobode a vôli vyskúšať nové možnosti a rozšíriť si vedomosti.

Nepodceňujte sa. Vďaka Jupiteru a Neptúnu ste v roku 2018 v oblasti sociálnych zručností. Nebuďte zastrašení Uránom. Chce, aby ste zostali veľmi disciplinovaní, aj keby to malo byť zložitejšie.

Vo februári budete úspešní, ale od 7. marca do 16. mája 2018 by ste nemali byť zmätení. Od konca mája do polovice augusta bude zas takmer všetko úplne harmonické. Ak budete pozorovať všetky podrobnosti v septembri, Mars, Venuša a Jupiter vás v októbri odmení s väčšími úspechmi. V decembri dokážete veľa.

Zdravie

Zdravie budete mať v roku 2018 lepšie a stabilnejšie. Aj planéta Jupiter ho posilní. Budete sa určite cítiť energickejšie na každodennej báze.

Vsaďte dôraz na prevenciu. Buďte ostražití pri príznakoch upozorňujúcich na trávenie a cievne, kardiovaskulárne oslabenie. Prehodnoťte dôkladne aj to, čo jete a pijete.

Rok 2018 je skvelý čas na plodnosť. Keď Jupiter prechádza v tejto oblasti až do novembra, ak máte v pláne otehotnieť, využite to. Aj kvôli rôznym silám Jupitera, Saturnu a Uránu sa vaša nálada bude meniť. S pohybom a novou zmenou dostanete zlú náladu, ale majte ju pod kontrolou.

Po malej nízkej úrovni energie od polovice marca do polovice mája, sa to zlepšuje. V júni a júli budete spokojní. Najlepší čas na cestu je v októbri. Potom máte toľko energie, že v novembri už nemôžete obsedieť. Venujte pozornosť svojej strave a dlhšiemu spánku.

Na zamyslenie

Kvet, ktorý vykvitne aj cez nepriazeň osudu, je najvzácnejší kvet zo všetkých. (Vladár Mulan)

Zobrazit roční horoskop pro znamení: