Výklad karet a spirituální poradenství

Astropsycholožka Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 159

Roční horoskop - Kozoroh

Horoskop na rok 2018

Čaká nás nový rok, ktorý sa bude niesť v duchu mýtickej koncovej osmičky. V roku 2018 bude nutné, aby sme boli zodpovední za svoj hnev, nenávisť, ľútosť a strach a vedome ich pretvárali. Uvedomte si svoj tieň. Tým, že ho spoznáte a prijmete, vás prestane nevedome ovládať. Viac o spoločných črtách roku 2018 »

Horoskop na rok 2018

Najdôležitejšie vplyvy planét pre Kozorožca

Vaša planéta Saturn obsadila vaše i svoje znamenie Kozorožca od 20. decembra 2017. Bude tam do 21. marca 2020. Rok 2018 bude preto aj v znamení prekážok a viac si budete pripomínať minulosť - korene toho, kam patríte.

Rok usilovnej práce a odriekania

Znamenie Kozorožec sa nachádza v horoskope na tzv. Rodičovskej osi. To je os, na ktorej sa učíte samostatnej starostlivosti a zrejete v dospelých a samostatných jedincov.

Rok 2018 bude pre vás veľmi vzrušujúci. Planéty Jupiter a Urán vám tiež niečo pozmenia. Saturn vás varuje, aby ste boli múdri, prezieraví a zodpovední, aby ste najprv premýšľali a až potom konali. Spoliehajte sa hlavne na svoje schopnosti.

Vzťahy

Možno máte zbytočné predsudky, ktorých sa treba v roku 2018 zbaviť. Máte dojem, že na tichý a pohodlný život nepotrebujete partnera, pretože viete, ako si všeličo zariadiť sami.

V marci bude ale aj vám horúco. Planéta Venuša vás bude provokovať na vzrušujúce flirtovanie. Vo všeobecnosti to myslí dobre. Po malej prestávke v apríli opäť stúpa napätie od polovice mája do augusta. Veľká láska vás môže začiatkom leta prekvapiť. Zvlášť zmyselní budete od 9. septembra do 31. októbra.

Šance od začiatku novembra sú však obzvlášť dobré pre pevný záväzok. Máte aj aktívny Mars na vašej strane. Potreba pevného vzťahu je teraz silnejšia aj u dlhodobo nezadaných.

Šanca na sľubné flirtovanie bude od 10. februára do 6. marca. Ale ešte sa zlepší v apríli. S Venušou, Marsom a Jupiterom sa to stáva zaujímavejšie. Planéta Urán pomáha znova od polovice mája. Od polovice júla do polovice augusta pomáha vplyv Venuše, planéty estetiky, ale aj ženských vrtochov.

Peniaze, práca

Rok 2018 bude naklonený vašim novým pracovným výzvam. Poznatky z praxe budú veľmi dôležité. Obvykle zmeny radi nemáte, ale teraz ich aj sami vyprovokujete. Vzhľadom k tomu, že dokážete udržať rovnováhu medzi nadšením a zdravým rozumom, veľké ťažkosti vám nehrozia.

Ukážete sa ako dobrí hospodári. Budete vedieť udržať v rovnováhe peniaze prijaté, aj vydané. Staré dlhy bez problémov posplácate a nové už neurobíte. To je rok, kedy dostanete viac zodpovednosti prostredníctvom vášho Saturnu. Pozerá sa na vás. Aj planéta úspechov, a expanzie, Jupiter, vás robí spravodlivými a silnými. I Venuša, Mars a Merkúr vám od januára pomôžu. Od polovice marca do polovice mája budete pracovať ako stroj. Potom budete mať pocit, že chcete niečo zmeniť.

Najlepší čas na rokovanie je v septembri a októbri. Dobré uzavretie zmluvy je možné. December bude skvelý mesiac. Skvelé nápady dodávajú aj energie Venuše, Marsu a Neptúna. V decembri budete mať rozpočet celkom dobrý.

Zdravie

Kľúčom k úspechu bude počúvať potreby vášho tela a nezanedbávať prevenciu. Je potrebné, aby ste si strážili veľké kĺby a kolená. Ak prídu ťažkosti, na nič nečakajte a riešte všetko čo najrýchlejšie.

Váš Saturn ovplyvňuje všetkých prostredníctvom vášho znamenia a varuje. Treba počítať s určitým obmedzením. Vaše zdravie bude však, aj vďaka Jupiteru, celkom dobré. Od začiatku marca do polovice mája budete mať aj planétu Mars na vašej strane. To vám poskytne silu a vytrvalosť.

Najlepší čas na trochu wellnessu a starostlivosť je v apríli a júli.

Dostatočný príjem vápnika je dôležitý aj pre vás. Siahnite po syre, jogurte a mlieku. Kalcium redukuje apetít a prejedanie, nehovoriac o iných kladných vplyvoch na kosti a zuby.

Spolu s Uránom máte možnosť zmeniť svoj život od polovice mája. V júli, auguste, septembri a októbri budete celkom harmonickí. Nestresujte sa trochu vyčerpávajúcim novembrom. Doprajte si relaxačnú dovolenku v decembri, čas bude priaznivý. Neustále napätie by sa mohlo odraziť na vašom duševnom zdraví.

Na zamyslenie

Môžeme sa sťažovať, pretože ruže majú tŕne, alebo sa radovať, pretože tŕne majú ruže. (Alphonse Karr)

Zobrazit roční horoskop pro znamení: