Výklad karet a spirituální poradenství

Astropsycholožka Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Astropsycholožka Miška

Miška

Osobný kód 154

Roční horoskop - Ryby

Horoskop na rok 2018

Čaká nás nový rok, ktorý sa bude niesť v duchu mýtickej koncovej osmičky. V roku 2018 bude nutné, aby sme boli zodpovední za svoj hnev, nenávisť, ľútosť a strach a vedome ich pretvárali. Uvedomte si svoj tieň. Tým, že ho spoznáte a prijmete, vás prestane nevedome ovládať. Viac o spoločných črtách roku 2018 »

Horoskop na rok 2018

Najdôležitejšie vplyvy planét pre Ryby

V roku 2018 máte prospech aj z výhod od planét Jupiter a Saturn. V novom roku vaša planéta, Neptún, prechádza posledným znamením, čiže vašimi Rybami, ktorým vládne ešte 8 rokov. Tento rok môžete brať ako test.

Rok plný príležitostí

Znamenie Rýb je symbolom jednoty vesmíru. Treba sa naučiť pozerať na život ako na veľkú skladačku, do ktorej dokonale zapadáme. Skúste sa otvoriť aj k niečomu inému ako je len vaše vlastné JA.

Vďaka Neptúnu sa vás môže zmocniť nová umelecká, či mystická zvedavosť, o ktorej nemal doteraz váš racionálny duch ani tušenie.

Slnko vstúpi 19. februára do vášho znamenia a prináša život, svetlo a porozumenie. Stimuluje aj vašu planétu snov, Neptún. Od 25. do 13. júna budete priťahovaní k duchovnu a oceneniu umenia a kultúry, pretože vaše dve planéty Jupiter a Neptún vám pomáhajú najlepším spôsobom.

Mohli by ste si viac uvedomiť toleranciu k rozmanitosti, metafyzickým systémom a ezoterickým postupom. Po 21. júni budete mať dobrú náladu. Prídu dobré udalosti i skúsenosti.

Vzťahy

Slnko vám od 19. 2. vo vašom znamení prináša pocit veľkej hodnoty, ktorú má pre vás váš domáci život. Urobte si čas, aby ste mohli vychutnať vašu rodinu. Vytvárajte pekné chvíľky s rodinnými príslušníkmi zdieľaním spomienok a spoločných jedál.

Aj veľká planéta Saturn vstupuje do vášho sektoru priateľstva a umožňuje vám nájsť pevné priateľstvo a komunitu. Pluto je dlhé roky v rezidencii, váš spoločenský život bude trochu obmedzený. Pretriedite si však kamarátov. Je potrebné, aby ste dali niekomu najavo, že si dokážete život riadiť sami. Bude síce chvíľu trvať, než mu to dôjde, ale nakoniec bude po vašom.

Vaše city sú pod vplyvom Neptúna. Hrozí preto, že si pri posudzovaní ľudí, ktorých máte radi, nasadíte ružové okuliare. Iba od 10.7. do 6.8. bude harmonická nálada mierne zakalená. Ale už v septembri sa to vylepší. Vo Venušinom roku je vhodný čas na plánovanie rodiny. Rok 2018 je rokom lásky aj pre nezadaných.

Peniaze, práca

Na začiatku roka dôjde k určitým finančným prevratom. Od 21. marca budú vaše financie v centre pozornosti. To môže byť pre vás mätúce obdobie. Zabezpečte si preto nejakú pomoc.

Získajte skutočné informácie o svojich výdavkoch a ceňte si, čo máte. Nemusíte kupovať všetko, čo vidíte. Ušetriť peniaze nie je hriech. Vaše financie sa ustália po tom, čo sa planéta Urán 15. mája presunie do znamenia Býka a vy budete hrdí na svoje výkony. Nájdete zmysluplnejší spôsob, ako sa prejaviť a zároveň zarobiť peniaze.

Tento rok máte dobré šance na vzostup. Môžete ukázať svoje talenty v najlepšom svetle a využiť svoju kreativitu. Nápady vám prídu koncom mája až do polovice júna. Zvládnete aj rutinné úlohy. Váš najlepší mesiac je október.

Rok 2018 je dobrým rokom na prípravu budúcnosti. Dobré investície sú možné od polovice februára do začiatku marca. Planéty Venuša a Jupiter vám tiež svojimi prajnými energiami pomôžu.

Zdravie

V roku 2018 máte na svojej strane vesmír. Bude vás posilňovať aj po zdravotnej stránke cez jednotlivé planéty. Planéta Jupiter vám pomôže do novembra. Saturn tiež zabezpečuje, aby ste vždy zostali v dobrej forme.

Do 26. januára máte po svojom boku Mars, ktorý zabezpečuje koncentrovaný náboj energie. Vašu dušu posilňuje Venuša od 10.2. do 6.3. Na jar budete obdarení fyzickou silou.

Doprajte si dovolenku v júli. Naplánujte si čas na príjemný a športový pohyb a starostlivosť o telo a pokožku. Popri práci treba aj adekvátne oddychovať a relaxovať. Dbajte na to, aby si niektorí príbuzní nemysleli, že ich využívate.

Pozor najmä na imunitný systém. Pod kontrolou majte aj psychiku, dýchacie cesty a tráviaci trakt. Ak sa budete snažiť, nájdete dokonalú rovnováhu a nové, omladzujúce impulzy.

Na zamyslenie

Neskoršie úvahy zvyknú byť múdrejšie. (Marcus Tullius Cicero)

Zobrazit roční horoskop pro znamení: