Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Více »

Další kartářky online
Kartářka Lira

Lira

Osobný kód 179

Kartářka Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Stella

Stella

Osobný kód 160

Roční horoskop - Kozoroh

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Zem
Vládca: Saturn
Prednosti: Logický, praktický, zručný
Slabiny: Tvrdý, nekompromisný

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

Urán

Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle a neočakávané zmeny a náhody. Od jari 2019 sa bude pohybovať sedem rokov vo vašom živle Zeme v znamení Býka.

Dlhodobo vám prinesie podnetné životné aktivity. Získate nové schopnosti pre smerovanie vašej budúcnosti. Zatúžite po nových inšpiráciách a slobodnejšom rozvoji. Budete sa snažiť obmedziť zväzujúce záväzky.

Jupiter

Planéta Jupiter z pohľadu hľadania duchovných právd prináša záujem o vyššie, duchovné vzdelanie a pravdu ako takú. Rozohrá veľké témy, ktorým čelí súčasná civilizácia, čiže klasické rodinné usporiadanie vzťahov medzi rodinnými príslušníkmi a spolupatričnosť jedinca s celkom.

Rok 2019 nebude naklonený neuváženým vkladom, pôžičkám alebo neistým finančným transakciám.

Saturn

Planéta Saturn vo vašom znamení Kozorožca je učiteľom. Skúša, či máte pre život vybudované pevné, rozumné a stabilné základy.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Kozorožca nastane 6.1.2019 a 26.12.2019 a prinesie ohromnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu, vrhnúť sa do nových plánov a aktivít.

  • Spln Mesiaca v znamení Kozorožca nastane 16.7.2019 a prinesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy a dohody, ktoré sú pre vás nevyhovujúce.

Láska a vzťahy

Tento rok bude poznačený vplyvom Saturnu vo vašich vzťahoch, čo sa môže začať prejavovať zvýšeným dôrazom na ich vyriešenie. Prvý kvartál roka je poznačený vašou aj partnerovou tvrdohlavosťou. Nejednajte s inými ani vo svojej domácnosti z pozície sily.

Vďaka rozvinutej citlivosti a praktickej logike, budete schopní lepšie pochopiť skrytý význam vecí a budete lepšie chápať svoje najbližšie okolie, doma i na pracovisku.

Obmedzenia sú síce čím ďalej väčšie, ale väčšinu z nich ste v minulých rokoch zvládli. Zvládneme aj tento rok, i tie roky budúce.

Práca a peniaze

Rok 2019 je rokom, v ktorom sú ľudia v spoločnosti schopní si pomáhať a dokonca i niečo obetovať. Avšak pod tlakom vonkajšieho okolia, alebo zo strachu, sa často sťahujú do úzadia.

Musíte počítať s istou nevôľou okolia alebo nadriadených, ktorých budete musieť presvedčiť o efektívnosti svojho presvedčenia.

V marci dajte zvýšený pozor na krádeže i tie nemateriálne. Mali by ste preveriť, či opatrenia, ktoré ste urobili, stoja na stabilných základoch. Pokiaľ je existencia postavená na solídnych základoch, nemáme sa čoho obávať. Vaša povaha predsa vie zvládnuť aj ťažké situácie.

Zdravie a kondícia

Najväčšie odľahčenie môžete pociťovať hlavne v druhej polovici roka, bude to spôsobené najmä dobrou pozíciou Jupitera.

Február môže byť poznačený silnými atakmi psychických a podvedomých myšlienok. Musíte sa vyhnúť stavom rezignácie, melanchólie a neproduktívneho rozmýšľania. Oslabilo by vám to energiu v kostiach, kĺboch a kolenách.

Máj vám vnesie viac svetla do duše. Nájdete primeranú rovnováhu. Starajte sa o svoje zdravie, ale nebuďte k nemu prehnane úzkostliví.

Čomu sa vyvarovať

Nečinné povaľovanie na plážach bez telesnej a duševnej aktivity je pre vás unavujúce. Blokujú vás vodné plochy i vodopády a pobytové zájazdy bez aktívnych programov. Nemáte radi stagnáciu, bezcieľnu nudu a nezaujímavých ľudí.

Čo vám prospeje

Prospieva vám turistika, pobyt v prírode, zvlášť v kopcovitej a kamenistej, v horách a pri skalách. Potrebujete pohyb pri prekonávaní kopcov a nových ciest. Hľadajte si cesty za poznaním, aj tým duchovným.

Prospeje vám i jazda na bicykli. Povznesú vás príjemné a rozumné debaty, v ktorých máte pocit, že niečo pre zúčastnených znamenáte. Ukážte okoliu svoju telesnú výdrž a intelekt.

Zobrazit roční horoskop pro znamení:

Téma dne Rychlý rituál vytvoření a nabití vašeho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám přinesl osobní uspokojení a štěstí do vašeho života.

Zjistit více