Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Lucia

Lucia

Pomocou energie a kariet vám dám odpoveď na otázky, ktoré vás trápia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Klara

Osobný kód 174

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Roční horoskop - Váhy

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Vzduch
Vládca: Venuša, povýšený je Saturn ako symbol spravodlivosti
Prednosti: Spoločenskosť, spolupráca, citlivosť
Slabiny: Márnivosť, potreba obdivu a luxusu

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

Jupiter

Planéta Jupiter je už od novembra 2018 a bude celý rok 2019 vo svojom domovskom znamení Strelca. Bude pozitívne ovplyvňovať oblasť komunikácie, pohybu a cestovania, písaného a hovoreného slova, učenia, rozširovania vedomostí a vzdelávania. Bude priať aj vyjednávaniu na úradoch a zlepší vzťahy, aj tie rodinné a súrodenecké.

Urán

Urán bude po celý rok podnecovať vašu spontánnosť a vynaliezavosť. Rok 2019 praje pripraveným a vy môžete s odvahou investovať do svojho, doteraz tajného, projektu.

Prebudí váš záujem o nové veci. Pre realizáciu zámerov budete schopní navrhovať a uskutočňovať aj to, čo ste neplánovali. Môžu sa však diať veci, ktoré vás budú tak veľmi zamestnávať, že pozmenia aj váš doterajší spôsob života.

Magický vplyv Mesiaca

  • Spln Mesiaca v znamení Váh nastane 9.4.2019 a prinesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy, dohody a všetko nevyhovujúce.

  • Nov Mesiaca v znamení Váh nastane 28.9.2019 a prinesie ohromnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Začnite nové plány a aktivity.

Láska a vzťahy

Vaše vzťahy k iným ľuďom sa budú vyvíjať v tomto roku dosť premenlivo. V oblasti kontaktov sa na začiatku roka môžete pohybovať v mylných predstavách, alebo až intrigách.

Náhle stretnutia a náhle rozchody nebudú ničím neobvyklým. Vaše chovanie bude často nekonvenčné až excentrické. Bude to o hľadaní a nájdení novej kvality a potvrdenie správnosti spoločného zotrvania.

Pokiaľ ste si skutočne istí svojou pravdou, dokážete ju v pohode obhájiť. Pokiaľ nie ste si istí sami sebou, tak pravdu aj tak neobhájite, ani zvýšeným hlasom, ani psychickým nátlakom, či vrtošivosťou.

Práca a peniaze

Snažte sa, aby rok 2019 bol pozitívnejší v osobnej stabilizácii a správnych rozhodnutiach. Neviete odmietať zverenú prácu, jedine, ak by bola zadaná nespravodlivo, s cieľom vás zneužiť.

Vaše peniaze podporuje v tomto roku hlavne planéta Jupiter, ktorá bude hlavne v prvej polovici k vašim príjmom štedrejšia. Začiatkom roka budú plynúť peniaze, nebuďte však rozmarní.

Tento rok je zvlášť vhodný pre nove aktivity, dôležité jednania a často veľmi dôverné konania. Vaše pracovne nasadenie sa skutočne vyplatí, ako z vonkajšieho aspektu, tak aj v sebavedomí.

Zdravie a kondícia

Sklon k zmenám nálad môže mať v roku 2019 nepriaznivé dôsledky na vaše zdravie. Mali by ste byť opatrnejší aj pri zaobchádzaní s nebezpečnými látkami a v cestnej doprave.

Planéta Saturn poukazuje na psychické problémy. Prebúdza sily, ktorých vplyv ako keby vás utláčal, ako by ste bojovali proti mocnému nepriateľovi, ktorý vám prináša do života nepokoj a marí plány. Nemusí ísť o konkrétnu osobu, často je to osobný aspekt, váš tieň.

Čomu sa vyvarovať

Veľkej fyzickej námahy, neharmonického prostredia a problematickej spoločnosti sa snažte čo najviac vyhnúť. Nenechajte sa zavrieť medzi štyri steny, ani zlatej klietky. Nedajte si otráviť život žiarlivým partnerom. Chráňte sa pred prepínaním i v jedle, pití, milovaní, alebo márnotratnom míňaní peňazí.

Čo vám prospeje

Pri športe vás skôr bude zaujímať oblečenie, jeho farebnosť a to, či vám pristane, ako ťažké fyzické rekordy. Skôr vám bude vyhovovať kolektívny šport a také aktivity, v ktorých sa vyznáte, vyniknete a získate príjemný obdiv.

Aj tanec môže byť pre vás prospešným kompromisom. Osvieži vás jazda na bicykli, či príjemné posedenie s milými ľuďmi, ktorí nemajú priveľké nároky.

Zobrazit roční horoskop pro znamení: