Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Roční horoskop - Lev

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Oheň
Vládca: Slnko
Prednosti: Vznešenosť, sláva
Slabiny: Despotizmus, márnotratnosť

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

Jupiter

Najdôležitejšia planéta, Jupiter, má celý rok 2019 vplyv na zlepšenie vzťahov s druhými. Možno očakávať zdravé zvýšenie sebadôvery a sebavedomia. Ak budete súznieť s prírodou a vesmírnym poriadkom, karmické dielo sa podarí.

Nezabúdajte na ľudí okolo seba, pretože len vďaka nim môžete byť úspešní.

Urán

Planéta zvratov Urán sa od jari 2019 bude pohybovať sedem rokov v znamení Býka, ktorý s vami neladí. Dlhodobo vám prinesie zmeny a boj o postavenie. Dospejete k vážnemu prehodnoteniu vášho vzťahu k vonkajšiemu svetu. Mnohé staré skončí.

Zmeny sa týkajú vašej práce, aj akékoľvek inej oblasti vášho života, kde máte nejaké záväzky. Zatúžite po slobode a nových inšpiráciách.

Obdobie je však veľmi vhodné pre štúdium nových oblastí poznania, ezoteriku, rozvoj svojho potenciálu, rozširovanie vedomia. Získate tak nové schopnosti pre formovanie vašej budúcnosti.

Magický vplyv Mesiaca

  • Spln Mesiaca v znamení Leva nastane 21.1.2019 a prinesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky nevyhovujúce vzťahy, zmluvy a dohody.

  • Nov Mesiaca v znamení Leva nastane 1.8.2019 a prinesie ohromnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Vrhnúť sa môžete do nových plánov a aktivít.

Láska a vzťahy

Stanete sa citlivejší a psychické pochody budete prežívať omnoho intenzívnejšie ako inokedy. Je to doba na to, aby ste spoznali seba a svoje city a pocity. Budete mať dojem, že vám niekto dáva do cesty prekážky, alebo že sa vám snaží sťažiť život.

Nepáči sa vám diktát od niekoho iného. Chceli by ste si vymeniť úlohy, byť tým silnejším, dominantnejším.

Dobré vzťahy môžu byť založene len na vzájomnom porozumení. Partner si môže začať klásť nečakané podmienky. Situácia preverí silu vzájomnej osudovosti a schopnosti váš zväzok udržať.

Nerobte dôležité rozhodnutia pod vplyvom hnevu, ani v tomto roku 2019, a snažte sa byt nad vecou. Môžete očakávať uznanie svojich predností a osobnej autority.

Práca a peniaze

Predsavzaté ciele môžete v roku 2019 dosiahnuť len s toleranciou a kompromismi. V septembri sa nenechajte odradiť ťažkosťami a buďte vo všetkom vytrvalí.

Máme sklon ku vzdoru a dávate dosť otvorene najavo, že máte svoje vlastné predstavy o tom, ako si usporiadať prácu a život. Avšak od vás sa očakáva, že sa budete presne držať predpísaných pravidiel.

Vo februári a marci môžete byť pod väčším tlakom udalostí, budete sa stresovať. Nepúšťajte sa do sporov. Doterajší život vám umožnil dosiahnuť určitú životnú úroveň. Uspokojte sa teda zatiaľ s tým a nemyslime na mimoriadny finančný hazard.

Zdravie a kondícia

Zdravotne sa budete cítiť v tomto roku 2019 celkom v poriadku, ale nemali by ste to brať ako samozrejmosť. V lete nerobte nič až na poslednú chvíľu a pri fyzickej práci buďte opatrní na natiahnutie a prechladnutie chrbtice.

Dôležitý je pre vás hlavne srdcovo-cievny systém. Pozor na diétne chyby, infekcie, či žlčníkové záchvaty - hlavní tí, ktorí majú citlivejší žlčník.

Športujte pravidelnejšie a bezpečne, lebo do konca roka to vaše telo bude potrebovať. V lete nepreceňujte sily v diaľkovom plávaní v prírodných jazerách a rybníkoch.

Čomu sa vyvarovať

Nemali by ste sa vystavovať stresovým situáciám, nečakaným zvratom a improvizáciám. Toho však bude tento rok, aj pod vplyvom nevyspytateľnej planéty, Uránu, dosť veľa.

Potrebujete publikum, preto sa vyhýbajte samote a opusteným miestam. Nechoďte tam, kde vás zaznávajú a kde sú ľudia, čo sa nedokážu baviť a odreagovať.

Čo vám prospeje

Pomáha vám slnko a oheň v mnohých podobách. Leňošenie na plážach si asi nebudete môcť stále dovoliť, ani vysedávanie pri krbe, tak si zapaľujte aspoň kahančeky alebo sviečky. Ľahšie sa vám bude relaxovať a uvoľňovať preťažené myšlienky.

Posilnia vás i ľahšie oddychové športy, kde sa môžete predviesť, najlepšie pred osobami opačného pohlavia. Dobrá spoločnosť, dobré jedlo, pitie a táborák vás vedia príjemne naladiť.

Zobrazit roční horoskop pro znamení:

Téma dne Rychlý rituál vytvoření a nabití vašeho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám přinesl osobní uspokojení a štěstí do vašeho života.

Zjistit více