Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Somezeda

Somezeda

Som tu pre vás, veď najväčšie umenie je uvidieť svet očami iného človeka, rozsvietiť svetlo v tme. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Roční horoskop - Vodnář

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Vzduch
Vládca: Urán, spoluvládca Saturn
Prednosti: Originálny, inovatívny
Slabiny: Odťažitý, nadnesený

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

Jupiter

Planéta Jupiter rozvibruje v roku 2019 aj tému rodiny a rozvinie záujem o duchovné veci vyššej pravdy. Krátkodobo to prispeje k energiám, ktoré dopomôžu i k vylepšeniu ekonomicko-finančnej situácie. Upevníte si svoju spoločenskú pozíciu i postavenie v zamestnaní.

Urán

Vaša planéta Urán prechádza jedným znamením sedem rokov. Preto vám každých 7 rokov prináša veľké zmeny. V tomto roku začína svoje nové 7-ročné obdobie v znamení Býka, ktorý s vami veľmi neladí. Nesnažte sa preto nasilu s takzvanou býčou silou niečo pozmeniť z pozície moci - ani doma, ani na pracovisku.

Ľahkomyseľnosťou sa môžete dostať do nežiaducich situácií. Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle neočakávané situácie. Od mája už opäť budete vyhľadávaným spoločníkom.

Saturn

Planéta Saturn v znamení Kozorožca je učiteľom. Skúša, či máte pre život vybudované pevné a stabilné základy.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Vodnára nastane 4.2.2019 a prinesie výraznú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Vrhnúť sa do nových plánov a aktivít.

  • Spln Mesiaca v znamení Vodnára nastane 15.8.2019 a vnesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy a dohody - všetko nevyhovujúce a nastaviť nové pravidlá.

Láska a vzťahy

Január v novom roku ukazuje na nesúlad v rodinných vzťahoch s dávkou neúprimnosti. Tiež v druhej polovici februára môžete prežívať obdobie zmätku a unáhlených činností. Je dôležité si uvedomiť, že za svoj život zodpovedáme v každom čase a v každom roku my sami a sme to aj my, kto si tvorí vlastnú realitu.

Vždy je možnosť voľby, nech budú pôsobiť akékoľvek trendy. Treba dbať na zdržanlivosť aj v prijímaní záväzkov.

V povahe máte predsa túžbu po inšpirácii. Zaujímate sa aj o veci, ktoré rozširujú váš obzor - o tie, ktoré umožňujú uplatniť vašu tvorivosť a koniec koncov posilňujú vaše sebavedomie.

Pokiaľ pristúpite k zmenám, nemala by to byť revolúcia, ale plynulý prechod. Dobre predsa viete, kde sú hranice vašich možností, aj tých psychických.

Práca a peniaze

Stanete sa prirodzenou autoritou, pokiaľ všetci uvidia, že skutočne rozumiete tomu, čo hovoríte a ste aj ochotní poradiť a pomôcť.

Rok 2019 je čas nových možností, ktoré by vám mali umožniť rozšírenie oblasti pôsobenia. Získate zaujímavé ponuky. Na pracovisku sa budete cítiť pomerne dobre, ale môže vám chýbať perspektívne naplnenie a pocit rovnocenného uznania.

Do marca budete prekonávať nátlak okolia, ale v ďalších mesiacoch už budete vo vyváženej pozícii, kedy si budete môcť klásť aj svoje podmienky. Nie je dobré v tejto dobe žiť nad pomery.

Zdravie a kondícia

Planéta Jupiter vám v roku 2019 aktivuje aj regeneračné sily zvyšujúce vašu telesnú odolnosť. Mali by ste sa vyvarovať preháňaniu a jednostrannosti, pretože môžu mať nepriaznivý vplyv na vaše zdravie.

Váš zdravotný stav by mal byť stabilizovaný a zodpovedajúci veku a rodovým dispozíciám. Problémy s nedostatkom železa, vitamínov a minerálov vás budú prenasledovať celú jar.

Vo februári a marci až do júla máte ohrozenie problémami krvného obehu. Na konci roka vás trochu potrápia priedušky, ale môže ísť len o obyčajne prechladnutie.

Čomu sa vyvarovať

Môžu sa prejaviť rôzne slabosti organizmu, bolesti svalov, nádcha a celková stuhnutosť s obmedzením pohybu. Vyvarujte sa spoločnosti nudných a nezáživných ľudí a ich opakujúcich sa problémov. Vyhnite sa im, zvlášť pri spoločných víkendoch, či dovolenkách.

Čo vám prospeje

Pre všetky vekové kategórie je možné odporučiť viac chôdze a prechádzok v prírode, či zaujímavom mieste. Nejde len o fyzicky pohyb, ale aj o liečenie duše v peknom prírodnom prostredí, hlavne ak mate nejaké ťažkosti so srdcom.

Trochu atraktívnych, netradičných a adrenalínových aktivít predsa len potrebujete viac, ako väčšina iných ľudí.

Zobrazit roční horoskop pro znamení:

Téma dne Rychlý rituál vytvoření a nabití vašeho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám přinesl osobní uspokojení a štěstí do vašeho života.

Zjistit více