Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Roční horoskop - Blíženci

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Vzduch
Vládca: Merkúr
Prednosti: Inteligencia, nápaditosť, zvedavosť, improvizácia
Slabiny: Netrpezlivosť

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

Jupiter

Jupiter počas celého roka 2019 ovplyvní vzťahové záležitosti. Vstúpi vám do života dôležitá osoba a to na jar alebo začiatkom leta - osoba z minulosti. Tu môžete využiť vplyv Jupitera a skvalitniť partnerské aj pracovné vzťahy.

Budete opúšťať staré nevyhovujúce a nefunkčné zväzky, aby ste ich nahradili produktívnejšími. Čakajú vás nové rozhovory a dohody.

Urán

Planéta zvratov Urán sa od jari 2019 bude pohybovať sedem rokov v Býkovi, v aktívnom živle Zeme. Vplyv tohto tranzitu môže byť nenápadný, ale napriek tomu veľmi významný. Vyskytne sa viac nečakaných udalostí. Mnohé budú aj zjavným dôsledkom minulých činov.

Pozor na nevedomé a nutkavé správanie. Zvládnete však aj problémy s inštitúciami i nečakané odhalenie tajomstva skrytých vecí.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Blížencov nastane 3.6.2019 a prináša silnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu a vrhnúť sa do nových plánov a aktivít.

  • Spln Mesiaca v znamení Blížencov nastane 12.12.2019 a prináša jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy a dohody. Ukončite to nevyhovujúce, čo potrebujete.

Láska a vzťahy

Osud vám prinesie mnoho z toho, čo si prajete. Mnohé však už neostane také, ako ste to doteraz vnímali - ak budete lipnúť na niečom, čo už je nefunkčné, ale vy sa toho neviete vzdať. Ale pomôže vám, ak to pustíte a vzdáte sa toho.

Po dlhšom váhaní v roku 2019 uzavriete určitú časť minulosti. Otočíte sa do budúcnosti, lebo to už bolo nutné a potrebné. Vaše majetnícke pocity nič dobré neprinášajú. Pokúste sa ich uvoľniť, uľaví sa vám.

Vyvarovať by ste sa mali akejkoľvek závislosti, aj citovej. Snažte sa prežívať skôr rok bez veľkých dramatických životných zvratov.

Počas roka môžu do vášho života prichádzať náhle príležitosti prispievajúce k osobnostnému rastu a nezávislosti. Budú ich sprevádzať aj šťastné zvraty osudu.

Práca a peniaze

Na jar začnete premýšľať a rozhodovať sa, ako peniaze lepšie investovať. O všetkom budete viac premýšľať a analyzovať celú situáciu. Na jeseň sa vaša finančná situácia upokojí.

Čaká vás zariaďovanie záležitostí cez úrady, alebo iné inštitúcie, čo bude zdĺhavé. Čo nemá fungovať, fungovať prestane, čo má byť budované na pevných základoch, bude pokračovať.

Niektorým sa splní sen, či túžba robiť to, čo robíte radi, aj keď budete na to musieť vynaložiť viac úsilia. Prejavovať sa vo väčšej miere budú menšie pracovné mrzutosti, komplikácie, ale napriek tomu, rok 2019 bude pre vás prínosom.

Zdravie a kondícia

Po náročnom zimnom období, a to predovšetkým kvôli vašej prepracovanosti, sa môžu ozvať aj bolesti pohybového aparátu, močovými cestami a problémy s kašľom a prieduškami.

Základom je pre vás udržiavanie telesnej kondície. Nepreceňujte sa, nie ste dokonale fit. Problémy s nedostatkom železa, vitamínov a minerálov vás budú prenasledovať celú jar. Potrebujete menšiu detoxikačnú kúru, ale aj celoročné doplnenie vitamínov.

Čomu sa vyvarovať

Dajte si pozor na zatváranie očí pred problémami, nemuselo by sa vám páčiť, čo potom objavíte. Vyvarujte sa nude a ušomraným, pesimistickým ľudom. Pozor na signály, ktoré nevedome vysielate, aj na vaše nepremyslené činy.

Čo vám prospeje

Máte radi masáže a prúdenie vzduchu. Dobre vám spraví cestovanie, šport a pohyb, ktorý nie je veľmi namáhavý a náročný. Môže to byť jazda na bicykli, ale aj výhľad z okna auta, lode, či vlaku.

Tento rok vám konečne prinesie dokončenie rozrobených záležitostí. S každým pokrokom a pocitom z dobre vykonanej a ukončenej práce vám dodá sebavedomie a spokojnosť na duši.

V roku 2019 budete mať v sebe toľko sily, že zvládnete všetko, čo si naplánujete. Vhodná je i primeraná duševná činnosť.

Zobrazit roční horoskop pro znamení:

Téma dne Rychlý rituál vytvoření a nabití vašeho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám přinesl osobní uspokojení a štěstí do vašeho života.

Zjistit více