Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Lucia

Lucia

Pomocou energie a kariet vám dám odpoveď na otázky, ktoré vás trápia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Klara

Osobný kód 174

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Roční horoskop - Beran

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Oheň
Vládca: Mars, spoluvládca Slnko, prospešné je i Pluto
Prednosti: Elán, odvaha, sangvinik
Slabiny: Netrpezlivosť

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

  • Nudiť sa v roku 2019 isto nebudete. Veľkorysý Jupiter svojím trigónom na vaše znamenie otvára dvere k úspechu, lepšiemu spoločenskému postaveniu a celkovému nadšeniu. Oveľa ľahšie získate sympatie ostatných, s ktorých pomocou sa vám otvoria cesty k ďalšiemu rozvoju. Kritický bude december, lebo Jupiter svoju kvadratúrou varuje aj pred zbytočným riskovaním.

  • Planéta Saturn je prísny rozhodca, leňošenie netoleruje. Jeho tvrdšie lekcie sú pre vás veľkým prínosom.

  • Aj silný vplyv vášho vládcu Marsu výrazne pôsobí v tomto roku. Jeho snahou je dopovať vás dostatkom fyzických i duševných síl.

  • V januári a februári kulminuje u vás vplyv planéty Urán, ktorá sa po svojej dlhej, sedemročnej návšteve lúči s vaším znamením. U mnohých z vás nastáva prielom v doterajšom myslení a konaní. Ak ste ešte nevykonali dôležité zmeny vedúce k väčšej slobode a úľave, pocítite, že je najvyšší čas. Jarné mesiace budú pokojnejšie a oddychovejšie.

  • Prejaví sa aj priazeň planéty Venuše. Toto obdobie, rovnako tak ako to letné, sľubuje viac zážitkov a pôžitkov.

  • Kvadratúra tvorená Saturnom bude skôr nabádať k opatrnosti a väčšej striedmosti v osobnom i profesnom živote.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Barana nastane 5.4.2019. Prináša veľkú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Vrhnete sa do nových plánov a aktivít. Je možná nová životná cesta.

  • Spln Mesiaca v znamení Barana nastane 13.10.2019, ktorý prinesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy a dohody. Ukončiť všetko nevyhovujúce vo vzťahovej oblasti.

Láska a vzťahy

V oblasti rodinných vzťahov bude panovať dobrá atmosféra. Jej tón udáva hneď od januára láskyplná planéta Venuša. Vaša rodina, príbuzní aj priatelia budú oplývať ústretovosťou a snahou podieľať sa s vami na rôznych druhoch zábavy, hoci by niekedy vyznievala aj trochu výstredne.

Vo vzťahoch však bude preverovaná spoľahlivosť a vernosť. Pokiaľ budú Barani nespokojní, môžu ľahko skĺznuť do utajovaných vzťahov.

V roku 2019 ste stavaní na to, aby ste všetko nakoniec zvládli. Vaším najpríjemnejším obdobím bude pre vás v tomto roku posledná dekáda apríla a prvá polovica mája.

Práca a peniaze

Budete hľadať nové cesty, nové príležitosti aj možnosti. Zmeny sa dotknú aj finančnej oblasti.

Rok 2019 predstavuje zvýšenú túžbu po profesijnom rozmachu a postupe. Budete však musieť zľaviť zo svojich nárokov, nepôjde o jednoduchú cestu.

Planéty, zvlášť Saturn, však varujú pred prílišnou ľahkomyseľnosťou. Jupiter v trigóne na vaše znamenie síce znateľne zvyšuje váš optimizmus, pozor však na nezdravý pocit vlastnej dôležitosti. Planéty vám vhodne pôsobia, takže úspech môže síce prísť neskôr, ale jeho príchod je istý.

Zdravie a kondícia

Vašou prioritou je bodovať a pracovať na fyzickej kondícii. Pri záhaľke sa totiž chystá Saturn každú chvíľu trúsiť ťažkosti, problémy pohybového aparátu a bloky v tráviacom trakte. Ohrozená je i hlava a kolená.

Opatrní by ale predovšetkým mali byť na svoj zrak i oči. Môžu sa prejaviť zápaly, drobné poranenia, alebo sa môže zhoršiť zrak celkovo. Prílišné preháňanie v pôžitkoch sa vám neoplatí v lete, ani na konci roka.

Čomu sa vyvarovať

Zle na vás pôsobí svišťanie vetra a vlhké prostredie. Pozor na riskantné aktivity, náhly, akoby úžasný nákup, rýchle, nepremyslené reakcie a skoky do neznáma - v psychickom i fyzickom smere.

Čo vám prospeje

Nemali by ste dlhodobo ostávať v úplnej nečinnosti, lebo vás to ničí. Ste dosť súťaživí, potrebujete aj súpera na porovnanie. Potrebujete šport, ktorý nie je zameraný na výdrž, ale na silu a schopnosť rýchleho útoku.

Dobre sa budete cítiť aj so psom na cvičisku. Zbaví vás to problémov a negatívnej energie. Potom budete príjemnejší pre druhých, ale aj pre seba.

Ak sa budete riadiť zdravým rozumom, dočkáte sa a využijete v tomto roku 2019 veľmi veľa príležitostí.

Zobrazit roční horoskop pro znamení: