Věštba pro vás na rok 2019

Doporučujeme

Kartářka Večernice

Kartářka Večernice

Moje karty vám ukážu, kadiaľ sa vydať, aby ste boli šťastní. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Janka Avelange

Janka Avelange

Osobný kód 172

Věštec Sortierre

Sortierre

Osobný kód 178

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Roční horoskop - Ryby

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Voda
Vládca: Jupiter a Neptún
Prednosti: Citlivý, súcitný, vnímavý
Slabiny: Zložitý, precitlivený

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

Jupiter

Planéta Jupiter je reprezentantom nášho sebahodnotenia a všetko závisí hlavne na vás. Objavuje sa možnosť materiálneho zlepšenia, peniaze, majetok, aj zlepšenie životného postavenia. Naladí vás to optimisticky.

Mali by ste dostať väčšiu dôveru a chuť do ďalšieho života. Na seba aj na vaše okolie budete pôsobiť pozitívnejšie. Držte sa svojej intuície a zotrvajte v čestnom boji. Uprostred leta sa blíži vaše víťazstvo.

Urán

Planéta zvratov Urán sa od jari 2019 bude pohybovať sedem rokov v aktívnom jarnom znamení Býka. Po celý rok podnieti a podporuje vašu spontánnosť a vynaliezavosť.

Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle neočakávané, väčšinou pozitívne zmeny. Získate tak nové príležitosti a schopnosti pre utváranie vašej budúcnosti.

Saturn

Pod vplyvom planéty Saturn, ktorý je vo vecnom a rozumnom znamení Kozorožca, nastane obdobie, kedy je lepšie zamyslieť sa nad chybami, ktorých ste sa dopustili, vziať si z nich ponaučenie a utužiť rozumné vzťahy i vlastnú disciplínu.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Rýb nastane 6.10.2019 a prinesie výhodnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Vrhnúť sa môžete do nových plánov a aktivít.

  • Nov Mesiaca v znamení Rýb nastane 14.9.2019 a vnesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy a dohody - ukončíte to, čo je nevyhovujúce a snažte sa nastaviť nové pravidlá.

Láska a vzťahy

Stanete sa prirodzenou autoritou, pokiaľ uvidia že skutočne rozumiete tomu, čo hovoríte a ste aj ochotní poradiť a pomôcť.

V máji sa majte na pozore pred peknými rečičkami, ktoré vás môžu nalákať do fantazijných pascí záletníkov. Celkovo si dávajte pozor na podráždenosť a zbytočne ostré a unáhlené reakcie.

V osobnom živote sa niečo pozmení. Začnete si hľadať aj inú činnosť, nezávislú na partnerovi. Budete skúšať nový zmysel života, nové životné hodnoty, nové odpovede. Prispôsobte svoje myšlienky realite, ktorá nastáva a snažte sa nájsť v tom pre seba čo najviac dobrého.

Práca a peniaze

Úspech či zisk príde s určitým časovým oneskorením. Budete mať dosť energie, a preto sa budete chcieť realizovať nevšednými spôsobmi. Tak na vás i v tejto sfére bude pôsobiť vaša planéta, Neptún, ktorá bude vo vašom znamení Rýb.

Niektorí budú vedení len prozaickým úspechom v práci so snahou viac vyniknúť. Iní si budú doplňovať vedomosti na zvládnutie zložitejších pracovných úkonov.

Vo februári sa budete brániť novinkám na pracovisku, nepozerajte na ne tak čierno.

Zdravie a kondícia

Na prelome januára až apríla môžete trpieť nedostatkom slnka, pohybu a športu. Niektorí preto môžu viac podliehať depresiám a únave. Vplyvom vetra, či prievanu môžete trpieť bolesťou uší, zubov a migrénami.

V tomto roku 2019 môžete podliehať aj výraznejšej konzumácii jedla a sladkostí. Dávajte pozor na prechladnutia a natiahnutie bedrovej, či krčnej chrbtice. Nechajte si urobiť preventívnu prehliadku. Nepodceňujte ani zásahy do vášho chrupu.

Čomu sa vyvarovať

Uvedomte si skryté motívy svojho konania. V dôležitých situáciách zvažujte, či kroky, ktoré chcete spraviť, vás naozaj dovedú k cieľu.

Ak ste náchylní k infekciám horných dýchacích ciest a celej oblasti priedušiek, musíte byť opatrnejší, zvlášť ak ste astmatici a alergici.

Buďte tolerantní k sebe i svojmu telu, vďaka čomu nebudete zdravotne problematickejší ani v tomto roku. S Jupiterom môžete nielen získať v každej situácii to najlepšie, ale zároveň aj niečo stratiť.

Čo vám prospeje

Jednou nohou ste v prítomnosti, a druhou nohou už v budúcnosti. To dáva možnosť tušiť vývoj vecí, ktoré budú pre iných nedosiahnuteľné.

Sila vašej predstavivosti a schopnosť sa rýchlo rozhodnúť v zložitej situácii, vám otvára nové svety a parametre. Vzťahy a partnerstvá opäť rozkvitnú a tie nevhodné zmiznú. To vám vytvorí lepšiu auru pre telo i vyrovnanosť do duše.

Zobrazit roční horoskop pro znamení: