Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Ročný horoskop - Ryby

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Voda
Vládca: Jupiter a Neptún
Prednosti: Citlivý, súcitný, vnímavý
Slabiny: Zložitý, precitlivený

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

Jupiter

Planéta Jupiter je reprezentantom nášho sebahodnotenia a všetko závisí hlavne na vás. Objavuje sa možnosť materiálneho zlepšenia, peniaze, majetok, aj zlepšenie životného postavenia. Naladí vás to optimisticky.

Mali by ste dostať väčšiu dôveru a chuť do ďalšieho života. Na seba aj na vaše okolie budete pôsobiť pozitívnejšie. Držte sa svojej intuície a zotrvajte v čestnom boji. Uprostred leta sa blíži vaše víťazstvo.

Urán

Planéta zvratov Urán sa od jari 2019 bude pohybovať sedem rokov v aktívnom jarnom znamení Býka. Po celý rok podnieti a podporuje vašu spontánnosť a vynaliezavosť.

Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle neočakávané, väčšinou pozitívne zmeny. Získate tak nové príležitosti a schopnosti pre utváranie vašej budúcnosti.

Saturn

Pod vplyvom planéty Saturn, ktorý je vo vecnom a rozumnom znamení Kozorožca, nastane obdobie, kedy je lepšie zamyslieť sa nad chybami, ktorých ste sa dopustili, vziať si z nich ponaučenie a utužiť rozumné vzťahy i vlastnú disciplínu.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Rýb nastane 6.10.2019 a prinesie výhodnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Vrhnúť sa môžete do nových plánov a aktivít.

  • Nov Mesiaca v znamení Rýb nastane 14.9.2019 a vnesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy a dohody - ukončíte to, čo je nevyhovujúce a snažte sa nastaviť nové pravidlá.

Láska a vzťahy

Stanete sa prirodzenou autoritou, pokiaľ uvidia že skutočne rozumiete tomu, čo hovoríte a ste aj ochotní poradiť a pomôcť.

V máji sa majte na pozore pred peknými rečičkami, ktoré vás môžu nalákať do fantazijných pascí záletníkov. Celkovo si dávajte pozor na podráždenosť a zbytočne ostré a unáhlené reakcie.

V osobnom živote sa niečo pozmení. Začnete si hľadať aj inú činnosť, nezávislú na partnerovi. Budete skúšať nový zmysel života, nové životné hodnoty, nové odpovede. Prispôsobte svoje myšlienky realite, ktorá nastáva a snažte sa nájsť v tom pre seba čo najviac dobrého.

Práca a peniaze

Úspech či zisk príde s určitým časovým oneskorením. Budete mať dosť energie, a preto sa budete chcieť realizovať nevšednými spôsobmi. Tak na vás i v tejto sfére bude pôsobiť vaša planéta, Neptún, ktorá bude vo vašom znamení Rýb.

Niektorí budú vedení len prozaickým úspechom v práci so snahou viac vyniknúť. Iní si budú doplňovať vedomosti na zvládnutie zložitejších pracovných úkonov.

Vo februári sa budete brániť novinkám na pracovisku, nepozerajte na ne tak čierno.

Zdravie a kondícia

Na prelome januára až apríla môžete trpieť nedostatkom slnka, pohybu a športu. Niektorí preto môžu viac podliehať depresiám a únave. Vplyvom vetra, či prievanu môžete trpieť bolesťou uší, zubov a migrénami.

V tomto roku 2019 môžete podliehať aj výraznejšej konzumácii jedla a sladkostí. Dávajte pozor na prechladnutia a natiahnutie bedrovej, či krčnej chrbtice. Nechajte si urobiť preventívnu prehliadku. Nepodceňujte ani zásahy do vášho chrupu.

Čomu sa vyvarovať

Uvedomte si skryté motívy svojho konania. V dôležitých situáciách zvažujte, či kroky, ktoré chcete spraviť, vás naozaj dovedú k cieľu.

Ak ste náchylní k infekciám horných dýchacích ciest a celej oblasti priedušiek, musíte byť opatrnejší, zvlášť ak ste astmatici a alergici.

Buďte tolerantní k sebe i svojmu telu, vďaka čomu nebudete zdravotne problematickejší ani v tomto roku. S Jupiterom môžete nielen získať v každej situácii to najlepšie, ale zároveň aj niečo stratiť.

Čo vám prospeje

Jednou nohou ste v prítomnosti, a druhou nohou už v budúcnosti. To dáva možnosť tušiť vývoj vecí, ktoré budú pre iných nedosiahnuteľné.

Sila vašej predstavivosti a schopnosť sa rýchlo rozhodnúť v zložitej situácii, vám otvára nové svety a parametre. Vzťahy a partnerstvá opäť rozkvitnú a tie nevhodné zmiznú. To vám vytvorí lepšiu auru pre telo i vyrovnanosť do duše.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Rýchly rituál vytvorenia a nabitia vášho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám priniesol osobné uspokojenie a šťastie do vášho života.

Zistiť viac