Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Lucia

Lucia

Pomocou energie a kariet vám dám odpoveď na otázky, ktoré vás trápia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Klára

Osobný kód 174

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Ročný horoskop - Panna

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Zem
Vládca: Merkúr
Prednosti: Ženskosť, dôkladnosť
Slabiny: Uzavretosť, kritickosť

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

Jupiter

Planéta Jupiter vám požičia vhodné náhody, vytrvalosť, odvahu a schopnosť presvedčovať. Mali by ste svoju energiu sústrediť na veľkú úlohu, ak ste o jej význame skutočne presvedčení. Práve toto obdobie je vhodné, aby ste svoje plány zmenili na činy.

Urán

Planéta Urán vás bude povzbudzovať k originalite a nečakaným, neobvyklým nápadom. Do vášho života sa dostáva švih. Budete mať možnosť stretnúť sa s neobyčajnými ľuďmi.

Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle neočakávané aktivity, prevažne materiálneho rázu. Od jari 2019 sa bude pohybovať sedem rokov vo vašom živle Zeme, v znamení Býka. Posuny sa budú týkať vašej práce, aj akékoľvek inej oblasti vášho života, kde máte nejaké záväzky.

Magický vplyv Mesiaca

  • Spln Mesiaca v znamení Panny nastane 19.2.2019 a prinesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy, dohody, a všetko nevyhovujúce.

  • Nov Mesiaca v znamení Panny nastane 30.8.2019 a prináša zosilnenú energiu do nových začiatkov. Môžete realizovať nové projekty. Začať podnikať. Začínate novú životnú kapitolu.

Láska a vzťahy

V oblasti vzťahov môže dôjsť k citovému vyjasneniu a prehĺbeniu vnímania.

Ste znamenie ženské, uzavreté a konzervatívne, kritické, ale aj sebakritické. Neradi improvizujete, ale tento i najbližších sedem rokov sa tomu, vďaka zosilnenej energii planéty Urán, nevyhnete. Nebude to však až také zlé. Urán bude v znamení Býka, ktorý s vami ladí. Bude rôznymi náhodami a nečakanými situáciami a možnosťami podporovať váš spoločný živel Zem.

Získate nový pohľad na staré skutočnosti a vzťahy. Máme dosť optimizmu, ste ochotní sa pre niečo nadchnúť a veríte, že to dosiahnete. Pocit, že vám šťastie praje, vám dá krídla.

Práca a peniaze

Začiatkom roka 2019 bude na vás naložené viac požiadaviek ako môžete, i pri vašej starostlivosti a výkonnosti, zvládať. V práci budú, aj pod vplyvom Uránu, pravdepodobné konflikty so zamestnávateľom, s nadriadenými, ktorým sa musíme podriadiť.

Máte vlastné predstavy, čo je dobré a čo nie. Premyslite si to, môžete mať úspech. Veď planéta expanzie a kariéry, Jupiter, bude vo svojom domovskom znamení Strelca. Všetkým to podnieti aj pracovnú aktivitu a snaženie.

Pravdepodobne nájdete priestor pre ďalšie uplatnenie pre to, aby ste žili trochu lepšie. Zapojenie do nejakých spoločenstiev môže priniesť očakávaný úžitok.

Zdravie a kondícia

Aj starší ľudia budú mať v roku 2019 vcelku dobrú výdrž a zdravie. I zdravotne môžete prežiť úspešný rok, ale len vtedy, ak sa vyhnete násilným riešeniam situácií, prepínaniu síl a ak budete mať v rovnováhe výdaj energie a jej regeneráciu pasívnym, aj aktívnym odpočinkom.

Ak ste náchylní na žalúdočné ťažkosti, dajte si pozor na zbytočný stres a rozčuľovanie. To oslabuje i vaše citlivejšie obličky. Ak sa aj u vás vyskytnú zdravotné problémy, hľadajte podporu a harmóniu v rodinnom kruhu. Snažte sa vyhnúť depresiám a zlej nálade.

V apríli začnite s očistnou jarnou kúrou krvi a lymfatického systému. Prinesie novú energiu do telesných tkanív.

Čomu sa vyvarovať

Nebudete sa cítiť veľmi bezpečne v hlučnom prostredí, pri nepokojných a hlbokých vodách, ani vo veľkých výškach. Bývanie na posledných poschodiach panelákov, či na vysokých bralách, vás môže zneisťovať.

V stravovaní sa vyhnite príliš koreneným a náročným kombináciám jedál, ktoré by zaťažili váš oslabenejší tráviaci trakt.

Čo vám prospeje

Prospeje vám príjemná aj meditačná hudba, spev vtákov, či šum mora alebo lesa. Zaujmú vás aj rôzne poznávacie zájazdy, zvlášť na miesta, kde ste ešte neboli.

Vy si viete poradiť s únavou i zložitejšími zdravotnými problémami veľmi rýchlo a dostatočne. Venujte sa aj akupresúre, dotykom na konkrétne miesta tela. Naštudujte si patričnú literatúru.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: