Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Ročný horoskop - Strelec

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Oheň
Vládca: Jupiter
Prednosti: Aktivita, vitalita, nadhľad
Slabiny: Netrpezlivosť, útočnosť

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

Jupiter

Planéta Jupiter pobudne prevažnú časť roka vo vašom znamení, takže podporí prosperitu a činorodosť v zamestnaní, umeleckej činnosti, či v obchodovaní s umeleckými predmetmi.

Podporuje v tomto roku skrytý idealizmus a rozvoj osobnosti. Ale súčasne vás nabáda, že by ste sa mali nad sebou zamyslieť a urobiť si bilanciu dosiahnutého. Pocítite však priaznivejšie naladenie.

Ostatní budú počúvať a rešpektovať vaše názory. O priateľov osvedčených i nových nebudete mať núdzu.

Urán

Planéta zvratov Urán vám dlhodobo prináša väčšie životné zmeny. Dospejete k vážnejšiemu prehodnoteniu, hlavne v materiálnej sfére. Mnohé staré sa skončí, nezľaknite sa, ale vyťažte z nových príležitostí čo najviac.

Zatúžite po slobode a nových inšpiráciách. Pri vašej povahe opatrnejšie. Nie vždy, zvlášť nie v tomto roku, bude platiť, že risk je zisk.

Energie budú vhodné pre štúdium nových oblastí poznania, ezoteriku a rozvoj seba samého.

Magický vplyv Mesiaca

  • Spln Mesiaca v znamení Strelca nastane 17.6.2019 a prináša jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy, dohody a všetko nevyhovujúce.

  • Nov Mesiaca v znamení Strelca nastane 26.11.2019 a prinesie ohromnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu, vrhnúť sa do nových plánov a aktivít.

Láska a vzťahy

Prežívanie vedomej prítomnosti nie je rozhodne jednoduché, pretože každý z nás si so sebou nesie balvan karmy. Tú musíme prežiť, spracovať a uvedomiť si. Je jedno, či sa jedná o karmu vytvorenú v minulých životoch, alebo v tomto súčasnom.

V tomto roku sa to môže prejaviť ako prepojenie vnútornej emočnej vrstvy so štruktúrou a poriadkom. Vnútri seba nájdete väčšiu istotu a budete sa môcť viac spoľahnúť sami na seba. Vaše vzťahy môžu prejsť silným vývojom. Môžu to vydržať len v prípade, ak máte vybudovaný stabilný základ povahy.

Práca a peniaze

Vaše snaženie a váš cieľ sú dôležitý a priamočiare, ale v tomto roku 2019 dosť náročné. Planéty ponúkajú zaujímavé obdobie. Na jednej strane bude dominovať vaša túžba po oslobodení sa, nezávislosti a zbúraní starých princípov, na strane druhej manipulácia, upevnenie okovov a túžba po moci.

Výrazné konštelácie planét sa budú najviac prejavovať v období január až apríl a na jeseň. Stále častejšie bude v tejto dobe dochádzať k premenám vzťahu k majetku a hodnotám.

Staré tradície budú prechádzať postupnou, ale rentabilnou transformáciou. Hrozí vám však nebezpečenstvo, že niečo preceníte a urobíte hrubú chybu.

Zdravie a kondícia

Vydarený rok sa nezaobíde bez vašej aktívnej účasti aj vo sfére zdravia. Ste pod najsilnejšou planétou, Jupiterom. Tomu zodpovedá v tele najťažší orgán, pečeň.

Viac zdravotných problémov môžete mať aj so svalmi, stehnami, trávením a krvou. Prejaví sa aj nepravidelný režim a mnohé nešváry, ktoré ste na svojom tele za dlhé mesiace napáchali.

Činorodejšie by ste mali pracovať na všetkom, čo by ste vo svojom živote chceli vylepšiť, veď činorodosť vám nie je cudzia. Otvorte sa experimentom a vyskúšajte niečo nové.

Čomu sa vyvarovať

Najkomplikovanejšie energie máte so znamením Blížencov. Mali by ste sa vyhýbať alkoholu, nikotínu, drogám a prílišnej láske. Ste teraz veľmi citliví, lebo váš život nie je celkom taký, aký by ste chceli.

Viete spájať rôznorodých ľudí, nuda vám nevyhovuje. Vyhýbajte sa samote, pustatine a miestam so stojacou vodou - v tom reálnom i prenesenom zmysle slova.

Čo vám prospeje

Ľudia zo znamenia Strelca by sa mali pohybovať v takých prírodných lokalitách, kde cítia voľnosť, prípadne aj možný kontakt so zvieratami. Akýkoľvek pohyb je pre vás výhodný. Keby ste sa mu venovali aj profesionálne, zvlášť na výchovnej, či cvičiteľskej úrovni, bolo by to pre vás prospešné.

Potrebujete k svojmu šťastiu aj smiech, vtipy, hudbu a veselú náladu s priateľmi.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: