Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Ročný horoskop - Škorpión

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Voda
Vládca: Pluto, spoluvládca Mars
Prednosti: Vnímavosť, uhrančivosť
Slabiny: Tajomnosť, zraniteľnosť

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

Urán

Planéta zvratov Urán sa od jari 2019 bude pohybovať sedem rokov v znamení Býka, ale ten s vami veľmi neladí. Dlhodobo vám môže priniesť väčšie komplikácie v oblasti lásky i v materiálnej, finančnej sfére. Mnohé staré sa pozmení alebo skončí. Dospejete k vážnejším, logickejším prehodnoteniam. Obdobie je však veľmi vhodné pre štúdium nových oblastí poznania aj ezoteriky.

Magický vplyv Mesiaca

  • Spln Mesiaca v znamení Škorióna nastane 18.5.2019 a prinesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy, dohody, a všetko nevyhovujúce.

  • Nov Mesiaca v znamení Škorpióna nastane 28.10.2019 a prináša ohromnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu, vrhnúť sa do nových plánov a aktivít.

Láska a vzťahy

V roku 2019 spoznáte lepšie svojho partnera a váš vzťah sa obohatí o pôvodné i nové záujmy. Snažte sa o zhodu nielen s nadriadenými, ale aj rodičmi a osobami, ktoré posilňujú vašu autoritu.

Budú vás napadať myšlienky, ktoré sa iným zdajú utopické a nereálne. Akákoľvek povrchnosť, prílišná tolerancia a veľkorysosť by sa vám mohli vypomstiť.

Teraz sa často domnievate, že to, čo dostávate späť, neodpovedá tomu, čo dávate. Myslíte si dokonca, že osoby, ktoré milujete, vás nechápu, ba dokonca klamú. Znie to tvrdo, ale mali by ste sa najprv pýtať samých seba, či vyzdvihovanie menších problémov nie je útek od problémov omnoho závažnejších.

Práca a peniaze

Pokiaľ odhodíte v roku 2019 svoje zlozvyky, môžete sa dočkať úspechu pri uskutočňovaní svojich perspektívnych plánov. Hlavne technické hobby môže mať teraz pre vás zvláštny pôvab vynaliezavosti a tvorivej aktivity.

Využite prvý polrok k tomu, aby ste upevnili svoju spoločenskú pozíciu a postavenie v zamestnaní. Dôvera v osvedčené metódy a trpezlivosť, s ktorou budete konať, vám zaručí dlhodobejší úspech.

Môžu byť na vás kladené aj náročné úlohy, ale musíte ich zvládnuť, aby ste dosiahli potrebné uznanie a ocenenie. Pod veľkým finančným tlakom v skutočnosti nie ste, a tak by ste sa mali venovať i iným veciam, ako len práci.

Zdravie a kondícia

Zdravotne by ste na tom nemali byť v tomto roku 2019 až tak zle. Energie by ste mali mať dosť na dosiahnutie stanovených cieľov, ale na plytvanie jej veľa neostane.

Zdravotné problémy, ktoré vás najviac trápia, súvisia s vaším silným nervovým vypätím, emočnosťou a citlivosťou. Ohrozené máte pohlavné ústrojenstvo i močové cesty. To môže viesť k zápalom cystám i zápche a hnačke.

Pozor na zúrivosť a zlosť. Snažte sa to vyplaviť a vyventilovať činorodými a prospešnými aktivitami. Neriešené, potlačené a nevyventilované problémy vám môžu spôsobovať väčšie telesné i duševné trápenie.

Mars má tendenciu vyvolať dráždivý kašeľ, ale vaša energia si ľahko poradí. Vaše Pluto je planéta rýchlej regenerácie.

Čomu sa vyvarovať

Vašim najcitlivejším miestom je vaša duša, psychika a sklon k pesimistickým myšlienkam, nielen svojim, ale aj tých druhých okolo vás. Vyvarujte sa horúcich a prašných miest i vysokých poschodí. Neostávajte dlho na miestach, ktoré vás znervózňujú.

Spravte radosť druhým a tešte sa zo spokojnosti, hlavne vašich detí a možno už aj vnúčat.

Čo vám prospeje

Potrebujete pohyb spojený s tvorivou aktivitou a priateľov s pozitívnym myslením. Nikdy by ste nemali dlhodobo ostávať sami. Vyladí a naladí vás aj primeraná hudba, ale aj múdre rozhovory a magické energie, či mystickejšie miesta.

Na dovolenkách radi ochutnáte miestne špeciality. Tie, čo vám zachutia, si skúsite uvariť aj doma. Častejšie si doprajte prechádzky okolo vody, či výlet a letné posedenie pri rieke.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: