Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Ročný horoskop - Rak

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Voda
Vládca: Mesiac
Prednosti: Vnímavosť, predstavivosť, ženskosť
Slabiny: Pripútanosť k svojmu detstvu

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

Jupiter

Jupiter, planéta úspechov, vám zabezpečí, že šťastie vám prichádza v ústrety. Čakajú vás výhodne ponuky. Neprídu z nenazdajky, ale ako určité ocenenia vášho doterajšieho úsilia.

Možno narazíte na niekoho, kto rozšíri vaše obzory a otvorí vám dvere k novým možnostiam. Ale aj vy by ste mali pomôcť tým, ktorí to potrebujú.

Urán

Planéta Urán pôsobí ako urýchľovač. Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle neočakávané zmeny. Od jari 2019 sa bude pohybovať sedem rokov v silnom znamení Býka. Dlhodobo vám to prinesie praktický úžitok.

Dospejete k vážnemu prehodnoteniu vášho postoja k vonkajšiemu svetu. Mnohé nevhodné sa úspešne skončí.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Raka nastane 23.7.2019 a prinesie novú energiu do nových začiatkov. Začínate žiť novú životnú kapitolu. Zrealizujete svoje plány a aktivity.

Láska a vzťahy

Staré trápenia, ktoré ste si so sebou niesli životom, dokonca ešte z detstva, pozvoľna v roku 2019 zmiznú. Umožní vám to samým sebe úplne porozumieť. Vaše sebavedomie porastie. Zbavíte sa svojich zlých démonov. Nasmerujete sa k uspokojivému, dlhotrvajúcemu cyklu svojho života.

V existujúcich vzťahoch sa bude predovšetkým preverovať pevnosť, spoľahlivosť a stabilita. Vaše vzťahy, ktoré ale nemajú byť trvalé, kde sa pomaly ale isto dlhšiu dobu niečo vytráca, budú prinášať stále dokola sa opakujúce komplikácie, starosti, nervozitu, napätie a v konečnej fáze sa, pre vaše dobro, budú rozpadať.

Práca a peniaze

Vplyv Jupitera sa v tomto roku 2019 pozitívne dotkne všetkých hlavných oblastí vášho života. Dostanete šancu sa odraziť, vyniesť svoj život do vyššej a finančne uspokojivejšej roviny. Prinesie vám dar príležitosti.

Občas vám postaví do cesty prekážky alebo nezdary. Potom budete musieť vymyslieť, ako im čeliť. Akékoľvek zvraty, zmeny a náhody budú na prospech.

Neuspokojte sa teraz s tým, čo vám stačilo predtým. Pocítite a uvidíte, že trpezlivosť a poučenie sa z vlastných chýb vám prinesie rozkvitnuté ruže. Prichádza dobrý rok pre vašu prácu a peniaze, tak sa nebojte a začnite tomu aj veriť. Budete spokojní.

Zdravie a kondícia

Zdravie budete mať vcelku stabilné. V hektickejšom období si dajte pozor na úbytok energie.

Tento rok 2019 vnímajte ako rok vášho životného poznania. Neprestaňte mať chuť do života, nech už máte koľkokoľvek rokov. Neprekročte primeranú záťaž svojho organizmu. Opäť tu platí: všetko s mierou a v zodpovedajúcom množstve.

Od mája do júla budú malé oddychové prestávky dôležité najmä preto, že planéta Urán vás podvedome znervózňuje, a v týchto okamihoch ste náchylní na drobné zranenia.

Čomu sa vyvarovať

Vyvarujte sa spoločnosti nepríjemných a pesimistických ľudí. Hlučná a arogantná spoločnosť, či prostredie vám uberajú pocit spokojnosti. Aj dovolenky si vyberajte na pokojnejšom mieste, najlepšie tam, kde by sa dobre cítili i vaši príbuzní a deti, ktorých k životu veľmi potrebujete.

Čo vám prospeje

Viete striedať prácu s odpočinkom, radi si pospíte, čo je ideálne. Rodina je pre vás dôležitá a vie vám doplniť energiu, ak je ústretová a fungujúca.

Prospeje vám vodné prostredie, voda a jej upokojujúci a očistný účinok. Vyberajte si príjemných ľudí a partnera, ktorí majú radi pohodu, kvety a upokojujúce prostredie.

Celkovo budete prechádzať úspešným rokom 2019, aspoň ak pôjde o energiu a odhodlanie.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Rýchly rituál vytvorenia a nabitia vášho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám priniesol osobné uspokojenie a šťastie do vášho života.

Zistiť viac