Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Lucia

Lucia

Pomocou energie a kariet vám dám odpoveď na otázky, ktoré vás trápia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Freyja

Freyja

Osobný kód 170

Ročný horoskop - Býk

Horoskop na rok 2019

Nastupuje nový rok, v ktorom bude dôležité nielen to, čo môžete získať, ale hlavne, aby ste nepokazili, čo už máte. Ochráňte si, čo máte radi a vyhnite sa ničeniu toho, čo ste už dosiahli. Človek má duchovné sily, ktoré môžu prekonať nátlak planét. Budujte s plným nasadením pre budúcnosť to, čo je dnes ešte nejasné a nehmatateľné. Viac o spoločných črtách roku 2019 »

Horoskop na rok 2019

Živel: Zem
Vládca: Venuša, spoluvládca Mesiac
Prednosti: Trpezlivosť, vytrvalosť
Slabiny: Búrlivosť, tvrdohlavosť

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2019

Slnko, Merkúr, Venušu i Urán máte v 10. astrologickom dome. Desiaty dom v astrológii podporuje predovšetkým živel Zem, čiže aj váš živel a vás. Je v znamení Kozorožca. Reprezentuje verejnosť, výkon a povolanie, titul a reputáciu, sociálne postavenie, kariéru, vplyv, moc, česť, zmysel pre zisk a obchodný inštinkt.

Je to tlak, aby človek rástol po všetkých stránkach a zaujal svoje miesto v spoločnosti. Jeho vplyv naznačuje, že budete mať v tomto roku 2019 dobrú a silnú sociálnu pozíciu.

Jupiter

Planéta Jupiter od novembra 2018 a celý rok 2019 pôsobí v oblasti spoločných financií. Bude vám priané. Vhodne zhodnotíte svoje investície, vylepší sa vám finančná situácia a zvýši sa vaša prestíž.

Urán

Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle neočakávané zmeny. Planéta zvratov sa od jari 2019 bude pohybovať sedem rokov vo vašom znamení.

Dlhodobo vám prinesie veľké životné zmeny. Dospejete k vážnemu prehodnoteniu vášho vzťahu k vonkajšiemu svetu. Mnohé staré skončí. Vy na ľudí, ale i ľudia sa na vás, začnú pozerať inak. Zmeny sa týkajú vašej práce, aj akejkoľvek inej oblasti vášho života, kde máte nejaké záväzky.

Zatúžite po slobode a nových inšpiráciách. Toto obdobie je však veľmi vhodné pre štúdium nových oblastí poznania, ezoteriku, rozvoj svojho potenciálu, rozširovanie vedomia. Získate tak nové schopnosti pre formovanie vašej budúcnosti.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Býka nastane 5.5.2019 a prinesie veľkú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Vrhnúť sa do nových plánov a aktivít.

  • Spln Mesiaca v znamení Býka nastane 12.11.2019. V tomto období si vyjasníte aj vzťahové záležitosti.

Láska a vzťahy

Po všetkých tých neistotách uplynulého roku budete v tomto roku 2019 odmenení. Nebuďte sklamaní, ak to tak v prvých dňoch roka nebude vyzerať. Vo vzťahoch môže dôjsť k miernym výkyvom. Prichádza vám do života láska. Tá má veľa podôb.

V tomto roku sa môže na povrch vynoriť vaša silná túžba po slobode. Využite hlavne prvú polovicu roka na ich upevnenie.

Nenechajte sa však zlákať každým novým dobrodružstvom, radšej si budujte pevnejšie a stabilnejšie partnerské zázemie. Včas sa poistite, aby ste na jeseň, a v nasledujúcom období nezostali sami.

Práca a peniaze

Do nového pracovného roka vykročte uvoľnene, inak vás bude prenasledovať stresové obdobie z uplynulých týždňov. V roku 2019 si budete môcť vytvoriť dostatočnú finančnú rezervu. Výrazne sa vám totiž vylepší finančná situácia a zvýši sa vaše postavenie.

Jupiter na celý rok 2019 pôsobí v oblasti spoločných financiách, ako sú pôžičky, hypotéky alebo predaj, či kúpa. Bude vám priané v oblasti majetku.

Ak budete rozumne investovať, zhodnotíte svoje investície a užijete si svoje peniaze. Vyhnite sa rizikám, istota je vaším tromfom.

Zdravie a kondícia

Nezľaknite sa menších zdravotných komplikácií, hlavne v prvých týždňoch nového roka. Vyvarujte sa najmä prechladnutia a šetrite si energiu, veď ju budete potrebovať aj v nasledujúcich rokoch.

Buďte v novom roku vo všetkom miernejší, potom to nebude až také zlé. Hlavne v prvom polroku si strážte svoju hmotnosť a zamerajte sa na zdravší životný štýl, zvlášť stravu. Na jar využite šancu zbaviť sa zlozvykov.

Čomu sa vyvarovať

Výšok, priepastí a prirýchleho tempa. Nerobte náročné túry ani športy, v ktorých ide o víťazstvo. Ani bývanie, či práca vo výškových budovách nie sú pre vás dobré, budete tam nervóznejší.

Čo vám prospeje

Vyhovuje vám dobré jedlo, pohoda a príjemní, rozumnejší ľudia. Radosť môžete mať z jednoduchých vecí, obdarovávania druhých, pokojnejších ručných prác...

Doprajte si pohodu a čas vychutnať si to pekné, čo vám momentálne do života prišlo. Nepodceňujte starostlivosť o seba, svoje zdravie, kondíciu, ale aj krásu tela i ducha.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Rýchly rituál vytvorenia a nabitia vášho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám priniesol osobné uspokojenie a šťastie do vášho života.

Zistiť viac