Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Horoskop 2024 - Kozoroh

Roční horoskop 2024

Rok 2024 bude oproti minulému roku veľmi zaujímavý najmä kvôli rozloženiu tzv. pomalých planét. Hoci sa situácia stabilizuje, i tak bude nevyhnutné myslieť dopredu, nehazardovať ani so zdravím a už vôbec nie s finančnými prostriedkami. V nejednej záležitosti sa budete musieť rozhodovať. Ako, to už bude na vás. Rozhodnite sa správne podľa svojho srdca a umu. Viac o spoločných črtách roku 2024 »

Horoskop na rok 2024

Vplyv planét

Retrográdny Saturn

Od 29. júna do 15. novembra 2024 vás trochu potrápi vaša planéta Saturn zo znamenia Rýb, čo je 139 náročnejších dní v roku. Samozrejme, môže ísť aj o karmické záležitosti. Budete si musieť dať do poriadku všetky otvorené a neukončené záležitosti z minulosti.

Nechcite sa za každú cenu rýpať v samých negatívnych záležitostiach. Nakoľko je Saturn aj planétou učenia sa, položte si otázku, čo všetko sa môžete v znamení Rýb naučiť? Čo môžete zo všetkého získať pre svoj život, svoje názory a podobne.

Nov Mesiaca v znamení Kozorožca

Vo štvrtok 11. januára nastane „výborný“ Nov Mesiaca vo vašom znamení Kozorožca. Slnko aj Mesiac budú v znamení Kozorožca. Chopte sa príležitostí a dajte všetky svoje záležitosti do poriadku. Nič neodkladajte na inokedy, teraz urobte, čo uznáte za vhodné. Nebude vám chýbať odvaha ani vytrvalosť.

V pondelok 30. decembra nastane „skvelý“ nov, kedy bude Mesiac i Slnko vo vašom znamení Kozorožca. Je to čas, kedy odvážnemu praje i šťastie, a tak môžete pokojne riskovať, všetko vám vyjde nad očakávania. Mnohí Kozorožci si výrazne polepšia.

Spln Mesiaca v znamení Kozorožca

V sobotu 22. júna bude „neutrálny“ Spln Mesiaca vo vašom znamení Kozorožca. Slnko bude v znamení Raka, Mesiac v Kozorožcovi. Spln môže zvýrazniť zdravotné ťažkosti, môže sa zhoršiť vaša schopnosť sústrediť sa napríklad na prácu, môžete mať nečakané problémy, ak cestujete. V láske však pocítite súdržnosť, oporu a povzbudenie. Nenechajte sa len tak vykoľajiť, ak aj urobíte nejakú chybu, no čo na tom?

V nedeľu 21. júla nastane pre vás „škodlivý“ Spln Mesiaca. Slnko bude v znamení Raka, Mesiac v Kozorožcovi. Veľmi sa vám nebude dariť v zamestnaní, budete robiť chyby a tie si začnete vybíjať na svojich blízkych. Skôr než urobíte niečo, čo by ste oľutovali, sa upokojte dýchaním zhlboka alebo krátkou zostavou z jogy, potom sa všetko bude zdať priaznivejšie.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Nakoľko máte pred sebou mimoriadne vydarený rok, môžete počítať aj s dobrými a spoľahlivými vzťahmi. Celú prvú tretinu roka (prakticky od 1. januára do 30. apríla) sa budete tešiť láske, priateľstvu a oddanosti. Budete môcť doriešiť svojho životného partnera, založiť si rodinu, učiť si v rámci vzťahov hranice. Ak patríte medzi osamelých, isto objavíte v niekom pocit blízkosti a súzvučnosti.

Na stretnutiach každého druhu budete vystupovať ako rodení diplomati, s úctou a empatiou. Prudké zhoršenie pocítite od 1. mája do 9. júna, čo je krátke obdobie, no tu zvýšte opatrnosť a neriskujte.

Od 10. júna do 20. júla nastane skvelý čas na vzťahy, Mars bude v Býkovi. Možno sa s láskou vyberiete počas leta na dovolenku niekde v Nepáli alebo v podobnej pozoruhodnej krajine a prežijete niečo mimoriadne, na čo budete spomínať po celý život. Od 21. júla do 4. septembra sa vzťahy pomaly utlmia v nadšení a ružovom pohľade na svet, od 5. septembra sa všetko dá do svojho normálneho chodu, budete si užívať plody toho, čo ste „zasiali“ a naučíte sa i to, že s láskyplným partnerom či partnerkou dokážete čokoľvek.

Malé nedorozumenia prinesie počas októbra Mars v Rakovi. Koniec roka, kedy bude Mars v Levovi, však prežijete v radosti a spokojnosti.

Peniaze

Pred vami je skvelý rok, budete mať na svojej strane Urán v znamení Býka, tiež Saturn v znamení Rýb. Urán v prvom polroku podporí všetky zmeny, ktoré budete chcieť uskutočniť v rámci svojej sebarealizácie, Saturn prispeje k zaisteniu všetkého, čo sa vám podarí získať.

Môžete očakávať vyššie príjmy, lepšie dotácie na svoje projekty, ale aj istejšie finančné prostriedky v súkromnom živote, ktoré vám umožnia nadštandardné štúdium v zahraničí, nákladnejšiu dovolenku a bezstarostnejší život. Saturn sa postará aj o vaše šťastie, aby vám čo najdlhšie vydržalo.

Ak si chcete založiť vlastný podnik, vhodný je začiatok roka do konca februára, potom v druhej polovici júna. Neptún sa postará o umelecky naladených Kozorožcov, tým sa bude dariť po celý rok. Môžu vytvoriť skutočne veľké a silné umelecké diela a zažiť obrovský úspech rovnako ako tí, ktorí sa venujú charitatívnym činnostiam a pomoci ľuďom v núdzi, či menej šťastným.

Zdravie

Neptún na konci znamenia Rýb sa postará aj o ľudí, ktorí trpia rôznymi psychickými problémami a poruchami. Ich stav sa mimoriadne zlepší, rovnako ako tým, ktorí majú dlhoročné zdravotné problémy iného druhu. Ostatní by sa mohli pravidelne starať o svoje zdravie pravidelnými tréningami, jogou, tréningom bojových umení, ale aj plávaním, cyklistikou alebo turistikou - čo sa vám páči. Pôjde o to, aby tréningy boli pravidelné.

Ak nemôžete cvičiť, zájdite si aspoň na rezkejšiu vychádzku, počas ktorej urobíte aspoň 5000 krokov. Možno v tom nájdete záľubu a budete zároveň aj prekonávať sami seba svojím novým, užitočným návykom.

Okrem toho skontrolujte svoju stravu, znížte počet bagiet či kysnutých koláčov, jedzte o niečo menej čokolády, zato pite viac vody, ovocných čajov a zelených nápojov smoothies. V napätých situáciách spomaľte dych, reagujte, až keď si svoju odpoveď premyslíte.

Na konci roka budete hrdí na to, čo všetko ste dokázali.

Zobrazit roční horoskop pro znamení: