Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Věštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Horoskop 2024 - Beran

Roční horoskop 2024

Rok 2024 bude oproti minulému roku veľmi zaujímavý najmä kvôli rozloženiu tzv. pomalých planét. Hoci sa situácia stabilizuje, i tak bude nevyhnutné myslieť dopredu, nehazardovať ani so zdravím a už vôbec nie s finančnými prostriedkami. V nejednej záležitosti sa budete musieť rozhodovať. Ako, to už bude na vás. Rozhodnite sa správne podľa svojho srdca a umu. Viac o spoločných črtách roku 2024 »

Horoskop na rok 2024

Vplyv planét

Retrográdny Mars

V roku 2024 vaša vládnuca planéta Mars bude v priamom pohybe od 1. januára do 7. decembra, teda 341 pokojnejších dní a retrográdny Mars nastupuje od 7. decembra do konca roka v znamení Leva, čo je 25 menej príjemných dní.

Bude dôležité udržovať si vnútornú rovnováhu a konflikty riešiť s chladnou hlavou. Vyhnite sa rizikám, špekuláciám či prešľapovaniu na jednom mieste.

Tento rok bude pre Baranov vhodným časom na riskantné a zásadné zmeny.

Nov Mesiaca v znamení Barana

V pondelok 8. apríla 2024 nastane „skvelý“ Nov Mesiaca. Slnko a Mesiac sa budú nachádzať v znamení Barana. Možno je vhodný čas nájsť si nového partnera. Hravo zvládnete všetky nároky, ktoré budú na vás kladené. Ak chcete zmeniť prácu, je na to vhodný čas. Dariť sa bude študentom - tým, ktorí absolvujú nejaké školenie, ale aj tým na cestách.

Spln Mesiaca v znamení Barana

Vo štvrtok 17. októbra 2024 bude spln Mesiaca. Slnko bude vo Váhach a Mesiac v Býkovi. Pôjde o „škodlivý“ spln, netreba nič meniť ani sa zúčastňovať na riskantných podujatiach. Viacej sa treba venovať zdraviu a svojej kondícii. Dobre sa pozerajte okolo seba, všade môžete naraziť na nejaké prekážky, ktoré bude treba odstraňovať s vierou v srdci a s rozumom.

Neprejedajte sa, nič nerobte na doraz. Vhodné bude cvičiť jogu, dodržovať pitný režim a zvýšiť opatrnosť i za volantom. Neodporúča sa chirurgický zákrok.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Jupiter v znamení Blížencov bude vaším požehnaním a vy zistíte, že po každom páde príde niečo krásne, vyššie a lepšie. Menej priaznivé obdobie vo vašich vzťahoch sa ukazuje od 5. januára do 13. februára, kedy bude vaša planét Mars v znamení Kozorožca. Tu neodporúčame začínať si nový vzťah, i keby sa ten doterajší skončil. Až do 5. septembra sa budete cítiť skvelo, všade zažiarite, získate si priazeň iných ľudí a budete mať pocit spokojnosti. Avšak do 3. novembra sa tu opäť môžu vyskytnúť problémy. Mars bude v znamení Raka, čo veľmi nesedí vášmu znameniu, preto zvýšte opatrnosť v tomto období a do väčšej hĺbky skúmajte menej známych ľudí, nikoho neprovokujte a držte sa svojej intuície.

Skvelého obdobia však bude oveľa viac. Počas mája a júna si môžete založiť rodinu. Isto si nájdete nového priateľa či priateľku. Ak patríte k osamelým, prežijete nádhernú dovolenku pri niektorom mori v láske a šťastí. Pomôžete mnohým ľuďom pracovne alebo osobne.

Úplne najlepší bude november a december 2024, kedy bude Mars v znamení Leva. Tu vyhráte rôzne súťaže, zažiarite mnohí aj vo svetle reflektorov. Všetky väčšie podujatia a stretnutia sa vydaria, ľudia vás budú dosť vyhľadávať. Vianoce či oslava konca roka budú nádherné.

Peniaze

Nakoľko stratí svoju moc dlhodobý účinok Pluta v znamení Kozorožca, nebude vás žiadna planéta ohrozovať a všetky svoje aktivity budete môcť naplno rozvinúť tak, aby ste z toho mali nielen pracovný, ale aj finančný prospech. Dokonca študenti prežijú úžasné obdobie, najmä ak sa chystajú niekde študovať, alebo budú robiť záverečné skúšky na svojej škole. Starší Barani budú úspešní nielen v biznise, ale aj v manažovaní rôznych projektov - najmä tí z druhého dekanu. Úspešné budú aj služobné cesty, nadväzovanie zahraničnej spolupráce, k tomu aj zaujímavé odmeny, ktoré posunú váš životný štandard smerom nahor. Ak sa rozhodnete pre náročné či až riskantné zmeny, spoľahnite sa na Jupiter, vydaria sa a opäť z toho len získate.

Koncom roka budete bilancovať a zistíte, že napriek rôznym problémom, ktoré priniesol samotný život, vy ste svoje miesto obhájili a môžete sa tešiť dosiahnutým úspechom.

Zdravie

Na celkom dobrej úrovni si dokážete udržať svoju kondíciu po celý rok s menšími výkyvmi. Pôjde o to, nakoľko sa venujete otázke zdravej životosprávy, či ste ochotní vzdať sa niektorých svojich zlozvykov a čo ste ochotní pre seba urobiť. Súvisí to priamo s otázkou, nakoľko si vážite sami seba. Ak viete, že len zdravý človek dokáže myslieť, tvoriť, pracovať a zarábať, potom si seba dostatočne vážite. Tento rok máte obrovskú šancu vyriešiť aj dlhodobejšie zdravotné problémy, môžete sa definitívne zbaviť svojich zlozvykov.

Slabšie obdobie môžete očakávať počas februára a októbra. Tu môže byť oslabený imunitný systém, činnosť obličiek a tiež pôjde o migrenózne bolesti hlavy. I preto bude dôležité zvýšiť prísun vitamínu D3, piť dostatočné množstvo vody, hýbať sa a nepodliehať čiernym myšlienkam.

Zobrazit roční horoskop pro znamení: