Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Alžběta

Alžběta

Nič nie je náhoda – všetko okolo nás sa deje za určitým cieľom, všetko má svoj dôvod a správny čas. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Horoskop 2024 - Rak

Roční horoskop 2024

Rok 2024 bude oproti minulému roku veľmi zaujímavý najmä kvôli rozloženiu tzv. pomalých planét. Hoci sa situácia stabilizuje, i tak bude nevyhnutné myslieť dopredu, nehazardovať ani so zdravím a už vôbec nie s finančnými prostriedkami. V nejednej záležitosti sa budete musieť rozhodovať. Ako, to už bude na vás. Rozhodnite sa správne podľa svojho srdca a umu. Viac o spoločných črtách roku 2024 »

Horoskop na rok 2024

Vplyv planét

Vplyv vášho Mesiaca

Mesiac nemôže byť retrográdny, hoci je premenlivý. Vplýva naň energia znamenia, ktorým práve prechádza. V každom znamení zotrvá priemerne 2 a štvrť dňa.

Znamenie Raka sa bude musieť držať v rovnováhe, hoci bude rozostavenie planét priaznivé a ručí za to, že Rakov nič nemôže vážnejšie ohroziť. Rok 2024 prinesie Rakom celkom dobré vyhliadky po každej stránke.

Nov Mesiaca v znamení Raka

V sobotu 6. júla 2024 bude „výborný“ Nov Mesiaca v znamení Raka. Slnko i Mesiac sa budú nachádzať vo vašom znamení Raka. Je to skvelý čas, na ktorý ste dlho čakali. Zanechajte pesimizmus, lebo i keby ste mali pred sebou niečo prehnane náročné, neublíži vám to. Pokojne nasaďte úsmev a pozorujte všetko, čo sa bude okolo vás diať. Ste na tom lepšie, ako by ste si mysleli.

Spln Mesiaca v znamení Raka

Počas roka 2024 neevidujeme žiadny Spln Mesiaca vo vašom znamení.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

V prvej polovici roka vplyvom tranzitu Čiernej Luny v znamení Váh vám môžu nejakí ľudia narobiť problémy a poriadne skomplikovať normálny chod života. Snažte sa to riešiť s nadhľadom, bez hysterických reakcií a nedomyslených poznámok. Potom neprajníci ako začali, tak i skončia.

Od začiatku roka do 22. marca 2024 budete mať také chladnejšie obdobie. Všetky vzťahy si pôjdu vlastnou zotrvačnosťou, rozbrieždi sa až 23. marca, kedy Mars vojde do znamenia Rýb a všetky krásne city, čo v sebe máte, budete môcť naplno rozvinúť. Ale kdesi vnútri zostaňte intuitívne v strehu, lebo od 1. mája, kedy Mars vstúpi do znamenia Barana, si opäť užijete nepríjemnosti a problémy vo vzťahoch priateľských, ale aj kolegiálnych. Našťastie od 10. júna bude Mars v znamení Býka a všetko sa zmení do pozitívnej stránky. Užijete si krásne a láskyplné leto, osamelé bytosti sa s niekým príjemným zoznámia a možno to neskončí len pri letnom romániku. Koniec roka vám prinesie lásku, porozumenie aj odpustenie, ak bude potrebné.

Peniaze

V prvej polovici roka budete musieť urobiť veľké upratovanie nielen vo svojich vzťahoch rôznej chuti a rôznej úrovne, ale aj v živote, či pracovnom alebo osobnom. Zástancom spravodlivosti tu bude sám Saturn v znamení Rýb a konečne budete môcť voľnejšie dýchať, keď sa zbavíte všetkého, čo vám donedávna otravovalo život. Možno sa rozhodnete celkom zmeniť pracovné zameranie, možno si len urobíte poriadok vo svojom pracovnom postavení.

Podporí vás aj Urán, ktorý sa teší najmä z takýchto zmien. Výsledkom budú aj stabilnejšie a vyššie financie nielen čo sa týka práce alebo firmy, ale aj vášho osobného života. Vyzerá to, že sa zvýši vaša životná úroveň. Ak ste napríklad dlhšie nezamestnaný Rak, určite nájdete vyhovujúcu prácu. Ak sa vám to nepodarí počas apríla, isto vás nesklame september. Je však i na vás, s akým záujmom sa do toho dáte.

Môžeme konštatovať, že ak sa správne postavíte ku svojim problémom, bude pre vás tento rok dobrým posunom k lepšiemu, zaujímavejšiemu a finančne prospešnému.

Zdravie

Ak sa Rakom vliekol nejaký zdravotný problém, Saturn sa postará o to, aby s ním už aj skoncovali. Pre mladších Rakov je vhodné zlegalizovať svoj vzťah a založiť si rodinku, vhodné bude tiež trochu ovládnuť svoju citlivosť a menej zaťažovať rôznymi stresujúcimi faktormi srdcovo-cievny systém. Vhodný bude pohyb, plávanie a dýchanie zhlboka.

Slabšie mesiace budú január a február, vtedy možno očakávať oslabenie imunitného systému, čo prinesie chrípky či virózy. Preto bude vhodné piť nápoje z ďumbiera, mäty a citrónovej šťavy, prípadne med s citrónovou šťavou a roztlačeným cesnakom, čo upravuje nielen úroveň imunitného systému, ale aj tlak krvi.

Na srdce bude vhodný čaj z koreňa valeriány alebo koenzým Q10. Veľmi pomáha aj FLAX alebo nenasýtená kyselina omega3, ktorú nájdeme aj v morských rybách ako je makrela, losos a treska. Menej si berte k srdcu problémy iných ľudí, viac verte sebe a svojej intuícii. Viac doprajte aj svojej duši.

Môžeme konštatovať, že tento rok bude predsa len lepší, ako tie pred ním.

Zobrazit roční horoskop pro znamení:

Téma dne Zrcadlení jako nástroj pro řešení problémů ve vašich vztazích

Podívejte se na svůj život z jiného úhlu pohledu - z odrazu v zrcadle a naučte se žít šťastnější život.

Zjistit více