Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Horoskop 2024 - Štír

Roční horoskop 2024

Rok 2024 bude oproti minulému roku veľmi zaujímavý najmä kvôli rozloženiu tzv. pomalých planét. Hoci sa situácia stabilizuje, i tak bude nevyhnutné myslieť dopredu, nehazardovať ani so zdravím a už vôbec nie s finančnými prostriedkami. V nejednej záležitosti sa budete musieť rozhodovať. Ako, to už bude na vás. Rozhodnite sa správne podľa svojho srdca a umu. Viac o spoločných črtách roku 2024 »

Horoskop na rok 2024

Vplyv planét

Retrográdny Mars a Pluto

V roku 2024 vaša vládnuca planéta Mars bude v retrográdnom pohybe od 7. decembra do konca roka (v Levovi), čo predstavuje 25 menej príjemných dní. Môže sa to prejaviť na rôznych konfliktoch. Bude dôležité udržovať si vnútornú rovnováhu a konflikty riešiť s chladnou hlavou.

Retrográdne Pluto vás zaťaží od 2.5.2024 v znamení Vodnára do 12.10.2024 v znamení Kozorožca, čo je 163 dní. Môžu sa vo vašom prípade vytvárať bloky, môžete sa tak ocitnúť v nepochopiteľných situáciách, s ktorými si poradíte len ťažko.

Nov Mesiaca v znamení Škorpióna

V piatok 1. novembra 2024 nastane „výborný“ Nov Mesiaca vo vašom znamení Škorpióna. Slnko i Luna budú v Škorpiónovi. Je možné, že budete chcieť niečo zaujímavé zažiť, tak pre to urobíte skutočne všetko. Budete sa venovať svojim deťom, splníte si nejaké malé, neškodné sny.

Spln Mesiaca v znamení Škorpióna

V stredu 24. apríla 2024 bude „škodlivý“ Spln Mesiaca. Slnko bude v Býkovi, Mesiac vo vašom znamení Škorpióna. Problémom ani nebude Mesiac, ale Čierna Luna. Nedajte sa položiť na lopatky, radšej sa utiahnite niekam a rozhodne neprovokujte partnerku či partnera, ani priateľov a známych. Radšej sa venujte štúdiu niečoho prospešného a vyhýbajte sa akýmkoľvek konfliktom.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Saturn v znamení Rýb bude s vaším znamením vo veľmi dobrom vzťahu. Partnerský vzťah bude harmonický a prehĺbi sa vaša dôvera v polovičku.

Od 1. januára do 13. februára budete mať priaznivé obdobie pre vzťahy každého druhu. Nové známosti budú kvitnúť, tie staršie sa utužia. Horšie to bude od 14. februára do 22. marca. Tu predchádzajte konfliktom, neriskujte ani nezačínajte nijaký nový vzťah.

Od 23. marca do 30. apríla máte skvelé obdobie aj na to, ak si budete chcieť založiť rodinu, určite sa to podarí. Samozrejme, nebude každý deň nedeľa a budete musieť počítať aj s nevybavenými spormi, že ich Urán v Býkovi pred vás postaví ako prekážku, ktorej sa nijako nevyhnete a budete ju musieť vyriešiť. Na druhej strane sa podľa karmy vyrieši niečo, čo vám v minulosti ublížilo.

Pocítite spokojnosť s tým, že máte skvelých priateľov a lásku podľa svojich predstáv. Druhá polovica roka bude veľmi zaujímavá. Možno stretnete počas leta pokušenie v podobe zvodcu alebo vytrvalej „zlatokopky“, a zistíte, že bez pomoci iných si s týmto problémom neporadíte. Nakoľko nebudete chcieť, aby vám niekto ničil rodinu, rázne všetko vyriešite. K tomu prispeje svojou energiou i Slnko.

Od 4. novembra bude Mars v Levovi, zvýšte pozornosť v komunikácii s inými, vyhýbajte sa hádkam, protirečeniam či pochybovaniu o sebe, aby boli pekné Vianoce.

Peniaze

Vaším šťastím bude fakt, že Saturn bude na vašej strane, dokonca aj ako ochranca, ktorý odráža útoky neprajníkov či neserióznych intrigánov. Urán v znamení Býka bude ešte občas útočiť a všeličo rozbúri, no ak sa sústredíte, zvládnete to. Zviditeľníte sa najmä kvalitou svojej práce, projektov a svojich zámerov, možno nie práve najľahšie budete rozbiehať tie dôležité projekty, ale na konci zožnete úspech a slušnú odmenu.

V každom druhu zamestnania sa vám bude dariť. Ak požiadate o zvýšenie platu, dosiahnete ho, ak si nájdete inú prácu, ktorá vás podľa vašich úvah bude viac napĺňať, podarí sa vám i takáto zmena k lepšiemu.

Buďte veľmi opatrní pri dojednávaní pracovných dohôd počas marca, kedy by vás mohlo niečo alebo skôr niekto nečakane zasiahnuť od chrbta. Podobne i november prinesie skúšky vytrvalosti, zodpovednosti a serióznosti. Tu sa nedajte nalákať na žiadne „rýchle peniaze“, iba by ste na to doplatili. Venujte sa skôr takým prácam, kde sa nič nedá pokaziť. V decembri budete hodnotiť rok 2024 ako riadny skok dopredu.

Zdravie

Najmä pokiaľ pôjde o staršie ročníky bude na mieste radikálne upraviť stravu tak, aby bola pre vás prínosom a aby ste mysleli i na seba a svoje zdravie. Mohli by ste začať pravidelne športovať, nie iba občas, prípadne odkladaním hodinky pre svoje zdravie z „nedostatku času“. Uvedomte si, že pre svoje vlastné dobro si čas vždy nájsť treba. Najlepšie, ak začnete hneď ráno. Môžete vstať o polhodinku skôr, nájsť si vhodný fit program a začať. Sami sa budete čudovať, o koľko lepšie a sviežejšie sa začnete cítiť.

Okrem toho začnite pracovať na odstraňovaní svojich zlozvykov a nepriaznivých návykov. Zmierňovanie (napríklad prestanete fajčiť klasické cigarety a prejdete na elektronické) nebude mať nejaký výrazný efekt. Pomôže vám napríklad sugescia: som zdravý/zdravá a plný/plná energie.

Vhodný bude akýkoľvek šport, dokonca i tanec alebo pravidelné 30 minútové vychádzky. Tak posilníte najmä svoj imunitný systém a budete sa cítiť v správnej forme.

V prvom polroku môžete mať citlivejší tráviaci systém, koncom roka srdcovo-cievny. Vhodné budú nenasýtené mastné kyseliny omega 3 buď zvýšeným príjmom morských rýb alebo oleja z ľanových semiačok. Skvelý doplnok výživy je aj koenzým Q10. Vaša forma vás nezradí.

Zobrazit roční horoskop pro znamení: