Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Alžběta

Alžběta

Nič nie je náhoda – všetko okolo nás sa deje za určitým cieľom, všetko má svoj dôvod a správny čas. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Horoskop 2024 - Střelec

Roční horoskop 2024

Rok 2024 bude oproti minulému roku veľmi zaujímavý najmä kvôli rozloženiu tzv. pomalých planét. Hoci sa situácia stabilizuje, i tak bude nevyhnutné myslieť dopredu, nehazardovať ani so zdravím a už vôbec nie s finančnými prostriedkami. V nejednej záležitosti sa budete musieť rozhodovať. Ako, to už bude na vás. Rozhodnite sa správne podľa svojho srdca a umu. Viac o spoločných črtách roku 2024 »

Horoskop na rok 2024

Vplyv planét

Retrográdny Jupiter

Vaša planéta, Jupiter, vás potrápi opačným chodom v dňoch 9. októbra 2024, keď bude v znamení Blížencov, až do 1.1.2025, teda 84 dní.

V tomto čase sa nebudete môcť spoliehať na svoju vládnucu planétu, šťastie sa rozplynie ako ranná rosa. Rozhodne to nebude vhodný čas na to, aby ste prehliadali alebo podceňovali nebezpečenstvo.

Nov Mesiaca v znamení Strelca

V nedeľu 1. decembra 2024 nastane „skvelý“ Spln Mesiaca, kedy sa Slnko i Mesiac budú nachádzať v znamení Škorpióna. Bude sa vám po každej stránke nesmierne dariť. Všetky ironické poznámky menej schopných kolegov berte jedným uchom dnu a druhým von. Kontrolujte najmä svoje emócie a prežijete celkom pokojné dni.

Spln Mesiaca v znamení Strelca

Vo štvrtok 23. mája 2024 nastane „škodlivý“ Spln Mesiaca. Slnko bude v Blížencoch a Mesiac vo vašom znamení Strelca. V zamestnaní budete mať čo robiť, aby ste všetky povinnosti stihli načas, aby sa nič nepokazilo. Majte sa na pozore pred neserióznosťou, intrigami a klebetami. Mladí by rozhodne nemali byť povrchní, mohli by na to poriadne doplatiť. Ak sa na všetko trochu sústredíte, ani nepocítite spomínané negatíva.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

V prvom januárovom týždni do 4. januára sa budete tešiť z priazne, lásky a priateľských vzťahov, i keď sa to postupom času trochu oslabí, stále budete mať harmonické vzťahy, čo vydrží skoro do 22. marca, kedy bude Mars v znamení Rýb.

23. marec prinesie niekoľko týždňov chladu a možno i temna vo vašich vzťahoch. Mars v Rybách sa vám veľmi páčiť nebude. Počítajte s menej serióznymi návrhmi, nedodržanými sľubmi a povrchnými známosťami.

Od 1. mája sa to zmení tým najlepším smerom. Zase sa budete tešiť z lásky a priateľstva. 10. júna vstúpi Mars do znamenia Býka, čo môže byť celkom zaujímavé obdobie, potrvá do 20. júla. Tento čas nebude vhodným obdobím na zoznamovanie sa. Od 21. júla do 4. septembra bude mierne „chladné“ obdobie. August vám dá trochu zabrať rôznymi nezmyselnými hádkami. 5. september veľmi pomaly všetko mení k lepšiemu a spolu s októbrom prinesú vlažné obdobie s občasným napätím či nepríjemnosťami.

Avšak od 4. novembra až do konca roka si budete užívať skvelé rodinné zázemie, lásku a pocit súdržnosti. Budete si vedomí toho, že sa na partnera či partnerku vždy môžete spoľahnúť. Mars v Levovi urobí svoje.

Peniaze

Ocitnete sa v menšej priazni planét, ako to bolo minulý rok, nuž bude potrebná oveľa väčšia opatrnosť na každom kroku. Už nebude nad vami bdieť Jupiter so svojimi úžasnými prekvapeniami a Saturn v znamení Rýb sa zmení na inkvizítora, ktorý začne dávať dosť radikálnym spôsobom do poriadku tie krivdy a omyly, ktorých ste sa pretým dopustili vy.

Rozhodne nepodceňujte žiadne nebezpečenstvo ani naoko nenápadné maličkosti. Pozorujte splny Luny a všímajte si aj nov, lebo tam sa budú odohrávať asi tie najsilnejšie zvraty.

Aj študenti by sa mohli lepšie sústrediť na svoje povinnosti a menej vynechávať prednášky kvôli hlúpostiam. Asi najviac sa zapotíte počas apríla a mája. Potom nájdete spôsob, kedy sa treba stiahnuť, kedy neustúpiť a nakoľko je dôležité prepojiť intuíciu s rozumom. Počas leta najmä obchody ustrnú, čo je prirodzené, ale nie veľmi príjemné.

Intuícia s rozumom vám pomôžu k skvelým výsledkom napriek všetkým náhodným a neočakávaným problémom.

Zdravie

Najmä mladí Strelci by mali zvýšiť opatrnosť a počítať so všetkým možným i nemožným. Rozhodne netreba riskovať za volantom alebo predvádzať sa v bojových umeniach. Ľahko môžu prísť k úrazu. Ale toto platí aj pre ostatných Strelcov, ktorí sú rutinne rýchli a často sa pozrú dozadu, až keď je neskoro.

Najlepšie pre seba urobíte, ak nebudete podceňovať svoje bolesti či reč tela, budete pravidelne cvičiť (nemusíte do úmoru, stačí polhodinu každý deň alebo aspoň v pracovné dni), keď obmedzíte alkoholické nápoje a cigarety, zádrapky budete ignorovať a ak by vás niečo vnútri nútilo na atak kolegu vyhŕknuť, čo slina donesie na jazyk – to v duchu napočítajte do desať, až potom a veľmi pokojne niečo povedzte. Isto to bude niečo celkom odlišné od toho, čo ste pôvodne chceli.

Častejšie relaxujte, plávajte, robte si kúpele s morskou soľou a občas bude vhodná aj krátka meditácia, ktorou najlepšie vyčistíte myseľ. Verte si.

Zobrazit roční horoskop pro znamení:

Téma dne Přeléčení těla a duše člověka harmonizací čaker

Naučte se přijmout vesmírnou energii, kterou ze sebe doslova vypudíte všechny negativní myšlenky.

Zjistit více