Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Horoskop 2024 - Váhy

Roční horoskop 2024

Rok 2024 bude oproti minulému roku veľmi zaujímavý najmä kvôli rozloženiu tzv. pomalých planét. Hoci sa situácia stabilizuje, i tak bude nevyhnutné myslieť dopredu, nehazardovať ani so zdravím a už vôbec nie s finančnými prostriedkami. V nejednej záležitosti sa budete musieť rozhodovať. Ako, to už bude na vás. Rozhodnite sa správne podľa svojho srdca a umu. Viac o spoločných črtách roku 2024 »

Horoskop na rok 2024

Vplyv planét

Retrográdna Venuša

Vaša planéta Venuša bude po celý rok 2024 v priamom chode teda od 1. januára 2024 v znamení Strelca do 1. januára 2025 v znamení Vodnára a to je 366 dní. Je to pre vás veľmi priaznivé, budete môcť dať do poriadku všetky svoje vzťahy, prežijete nádherné stretnutia, ale i zoznámenia.

Nov Mesiaca v znamení Váh

V stredu 2. októbra 2024 nastane „výborný“ Nov Mesiaca vo vašom znamení Váh. Budete vo vynikajúcej kondícii, zvládnete aj riešenia mimoriadne náročných úloh a projektov, získate priazeň svojich nadriadených a zrejme aj nejakú finančnú odmenu. Ľahko prehliadnete náhodných zlodejov či podvodníkov možno aj po telefóne.

Spln Mesiaca v znamení Váh

V pondelok 25. marca 2024 bude „škodlivý“ Spln Mesiaca, pričom Slnko bude v Baranovi, Mesiac v znamení Váh. Tieto dni okolo novu Mesiaca budú menej priaznivé, ako by ste si želali. Bude dôležité nikoho neprovokovať siláckymi rečami, nevystatovať sa (ani žartom) a hľadieť si svojho. Prejde niekoľko dní, opäť sa vyčasí a budete môcť všetko rozvíjať tak, ako ste zvyknutí a ako sa vám bude hodiť.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Pred vami je mimoriadne priaznivý, môžeme povedať, že skvelý rok. Jupiter bude veľmi často stáť pri vás a splní vám mnohé priania, v čo ste ani nedúfali. Do 13. februára 2024 buďte opatrní a dávajte pozor, kto je kto. Je to menej priaznivé obdobie. Tu dávajte pozor na neúprimných hercov rôzneho druhu, ktorí „poľujú“ na svoju korisť.

Ak hľadáte partnera, od 14. februára do 23. marca ho isto stretnete, môžete zmeniť to, čo budete považovať za nepríjemné, napraviť staré nedorozumenia.

23. marca až 21. júla je pomerne neutrálne obdobie, v ktorom viac pozorujte, ako by ste mali vynášať nejaké súdy, okrem toho počas júla a najmä v auguste sa môžete snažiť o potomka v rodine, určite sa to podarí i bez väčšieho trápenia. Pôjde o mimoriadne pozitívne obdobie, ktoré bude trvať od 21. júla do 4. septembra.

5. septembra až 3. novembra buďte opatrní. Mars v znamení Raka vás šetriť nebude. Niekto vás môže sklamať, niekto aj opustiť. Nerobte však predčasné rozhodnutia a neplačte dopredu nad tým, čo sa ešte nestalo. Diplomaciu a správny odhad iného človeka budete potrebovať najmä v septembri a októbri. Môžete naraziť na špekulantov, „obchodníkov s dažďom“ a zvodcov, ktorí to nemyslia seriózne a treba sa im radšej vyhnúť. Niekedy pomôže i to, ak ich vtipným spôsobom odhalíte a zasmejete sa na nich.

4. novembra však nastáva zvrat. Mars prichádza do znamenia Leva a to pre vás znamená veľa zaujímavých zážitkov. Temer rozprávkové akcie, veľa lásky a porozumenia čakajú na vás počas novembra až do konca decembra.

Peniaze

Jupiter vám možno splní váš dlho očakávaný sen. V oblasti sebarealizácie pocítite veľký obrat k lepšiemu, budete si viac veriť, úspech dosiahnete dokonca i v náročných riskantných podujatiach či v miernom hazarde. K vášmu narastajúcemu šťastiu nemalou mierou prispeje i Čierna Luna a Slnko. Vďaka skvelej konštelácii planét budete môcť výhodne meniť prácu, môžete sa odvážiť na dlhšie či náročné pracovné cesty, mnohí dosiahnu výrazný postup v zamestnaní až na vedúcu či riadiacu pozíciu. Samozrejme, zmení sa aj váš príjem smerom nahor.

Mnohí sa počas leta rozhodnú pre odchod za hranice svojej krajiny, čo im opäť prinesie slušné finančné prostriedky a kvalitnú sebarealizáciu, vďaka čomu budú môcť urobiť solídnu kariéru. Šťastie výrazne praje umelcom. Menší útlm v rozlete pocítite počas septembra, ktorý ľahko prekonáte prácou na sebe, športovými aktivitami alebo správnou motiváciou. Ukončíte však s úspechom to, čo ste začali a koniec roka 2024 bude oslavou všetkého, k čomu ste sa dopracovali.

Zdravie

V dobrej kondícii vstúpite do roka 2024 a ak budete rozumní, budete si ju udržovať po celý čas. Slabšími obdobiami bude koniec jari a začiatok jesene. Pamätajte na svoj dar – schopnosť pozbierať sa zo všetkého, čo iných zrazí k zemi.

Vhodné bude robiť všetko s mierou, primerane k svojmu veku. Čo si môže dovoliť dvadsaťročný, nemôže skúšať sedemdesiatročný. Vhodný bude pravidelný tréning vášho obľúbeného športu, asi obľubujete tenis, bojové umenia alebo posilňovanie. Venujte sa tomu pravidelne a zbytočne neprekračujte svoje možnosti.

V strave uprednostnite viac zeleniny, šaláty, brokolicu a kapustu, tiež ovocie (napríklad ako nápoj smoothies), najmä ráno. Váš pohybový aparát ocení plávanie, vírivý kúpeľ alebo kúpeľ s prísadou morskej soli.

Stres riešte cvičením jogy alebo dýchaním zhlboka. Ak sa chcete uvoľniť, zatancujte si hoci aj na hudbu z rádia, iba tak pri upratovaní či v niektorej menej zapratanej izbe. Plňte si svoje sny, prišiel na to ten správny čas.

Zobrazit roční horoskop pro znamení: