Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Anna

Anna

Osobný kód 309

Kartářka Janka

Janka

Osobný kód 174

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Horoskop 2024 - Lev

Roční horoskop 2024

Rok 2024 bude oproti minulému roku veľmi zaujímavý najmä kvôli rozloženiu tzv. pomalých planét. Hoci sa situácia stabilizuje, i tak bude nevyhnutné myslieť dopredu, nehazardovať ani so zdravím a už vôbec nie s finančnými prostriedkami. V nejednej záležitosti sa budete musieť rozhodovať. Ako, to už bude na vás. Rozhodnite sa správne podľa svojho srdca a umu. Viac o spoločných črtách roku 2024 »

Horoskop na rok 2024

Vplyv planét

Najsilnejší vládca oblohy, Slnko, vládne i vášmu znameniu. Slnko nemôže byť retrográdne, nakoľko je akousi „riadiacou jednotkou“, a preto má silný vplyv nielen na vaše znamenie, ale aj na všetky ostatné. Napríklad erupcie alebo iné prejavy Slnka silne ovplyvňujú psychiku každého človeka na Zemi, nielen vás.

Nov Mesiaca v znamení Leva

V nedeľu 4. augusta 2024 bude „skvelý“ Nov Mesiaca v znamení Leva. Slnko i Mesiac sa budú nachádzať v znamení Leva. Vo všetkom budete mať šťastie, či pôjde o lásku, financie alebo o pracovné záležitosti. Niekoľko planét, Mars i Jupiter, bude vo vynikajúcom postavení a tak možno počítať s mimoriadnymi zážitkami a úžasnými skúsenosťami.

Spln Mesiaca v znamení Leva

Vo štvrtok 25. januára 2024 nastane „nebezpečný“ Spln Mesiaca. Slnko bude vo Vodnárovi, Luna v Levovi. Zrejme budete podráždení a nervózni, vo všetkom budete vidieť problém a týmto videním si ho aj vytvoríte. Ak sa mu poddáte, položí vás na lopatky, ale vy ste bojovníci, Lev sa predsa len tak nedá, preto počítam, že to síce bude chvíľu veľmi náročné, ale nezničí vás to.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Pred sebou máte podstatne lepší rok ako tri predchádzajúce. Do priateľského postavenia sa dostane Jupiter v znamení Blížencov, a to pre vás predstavuje radosť a šťastie, vďaka čomu sa vydaria nové priateľstvá, ale i kontakty či medziľudské vzťahy ako také. Už v januári si uvedomíte, že život je krásny a naplnený, ak máte okolo seba chápajúcich a milujúcich blízkych. Ak patríte medzi osamelých, môžete stretnúť životnú lásku.

Také obyčajné obdobie bude trvať od 14. februára do 30. apríla. Ale potom opäť začne všeličo vibrovať a s kvitnúcim májom i vaše vzťahy zakvitnú láskou, porozumením a veľkými plánmi. Opatrní, najmä v rámci nadväzovania nových známostí, by ste mohli byť v období od 10. júna do 20. júla 2024. Mohli by ste natrafiť na dvojtvárnych, neserióznych jedincov. Od 21 júla opäť žiari vaše šťastie, môžete si dopriať romantickú dovolenku niekde pri mori, tešiť sa zo slnka, vody a kvetov. Tento trend vydrží až do konca roka. Všetky sviatky ako Mikuláš, Lucia a Vianoce budú rozžiarené radosťou a nefalšovaným šťastím.

Peniaze

Priaznivé zoskupenie planét pocítite i v tejto rovine. Jupiter v znamení Blížencov bude vašou ochranou pred nepriazňou či pochybnými zmluvami. Veľmi sa vám uľaví i preto, lebo Saturn prejde do znamenia Rýb a už nebude útočiť ako predtým zo znamenia Vodnára. Aj Urán sa umúdri, a tak budete môcť rozvinúť nové projekty, presadiť nové plány a venovať sa niečomu náročnému tak, že sa vám bude ľahšie dýchať. Zmierni sa napätie po každej stránke.

Ľahko rozlíšite, kto vás iba využíval a oberal o výhody, ktoré ste si právom zaslúžili a kto bol na vašej strane. Teraz s pomocou Saturna môžete urobiť poriadok v dôvere a nedôvere. V prvom rade zistíte, že veriť musíte sebe, ak chcete niečo naozaj dosiahnuť. Podarí sa vám lepšie narábať s vlastnými financiami a zistíte, že ich máte viac a môžete si ich aj užiť tak, aby ste mali radosť z dobre vykonanej investície každého druhu.

V zamestnaní sa mnohým podarí aj postup na lepšiu pozíciu s vyšším platom, získate lepší kredit od nadriadených či spoločníkov. Na konci roka skonštatujete, že sa oplatilo vydržať aj to zlé a počkať si na túto vynikajúcu zmenu.

Zdravie

Dôležité bude postavenie Jupitera a Čiernej Luny, čo dá Levom možnosť zabojovať proti všetkému zlému, proti ochoreniam rôzneho druhu, najmä nervovým a psychickým. Bude dôležité zbaviť sa svojich zlozvykov a nesprávnych návykov, možno v strave alebo celkovo v životospráve.

Môžete počítať s nadpriemernou kondíciou a bude skvelé, ak si ju budete udržovať pravidelným ranným cvičením (stačí 15 – 20 minút), dostatočným príjmom vody (minimálne 1800 ml denne) a správne zloženou stravou. Takáto prevencia ešte nikdy nesklamala dokonca ani vtedy, ak ide o vrodené náročné ochorenie. Myslite hlavne na to, aby ste využili voľný čas okrem návštevy kultúrnych podujatí aj na návštevu wellness, plavární a posilňovní, potom bude celý rok 2024 skvelý.

Počas júna a prvej polovice júla zvýšte opatrnosť za volantom, v náročnejších fyzických aktivitách a podobne. Prospeje vám tanec – nielen ako náhrada športu, ale aj ako technika na uvoľnenie sa a tiež kreslenie a vyfarbovanie mandál, to poteší obzvlášť vašu dušu. V napätých situáciách zhlboka dýchajte, jednotlivé nádychy môžete doplniť myšlienkou: vdychujem pokoj a rozvahu, vydychujem napätie a stres. Som pánom či pani svojich emócií.

Zobrazit roční horoskop pro znamení:

Téma dne Očistné a ochranné rituály proti černé magii

Zjistěte, jak se účinně bránit před nebezpečnými účinky špatných energií vysílaných proti vám.

Zjistit více