Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Miška

Miška

Aj v tej najhoršej chvíli vám viem pomôcť, aby zasvietilo slnko. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na jún 2020

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na jún

Počas tejto jari ukázal vládnuci Potkan viac svoju negatívnu stránku, ktorou je neústupčivosť, uvravenosť, hromadenie vecí, sklony k manipulácii a kritike. Patrí tu aj zámerná agresivita, ktorou si Potkan cielene získava to, čo potrebuje. Keď sa zamyslíme nad tým, čo sme v posledných mesiacoch prežili, veľa z toho sedí. Je to na vás, či budete spätne hľadať tieto vlastnosti u bežných smrteľníkov alebo v politike.

Horoskopy, najmä tieto všeobecné, sú beztak len informatívneho charakteru, aby ste si prečítali niečo iné pri káve, ako tie katastrofické scenáre… Čakáme teda aj na prejav pozitívnych vlastností Potkana, ako sú šikovnosť, veselosť, vyrovnanosť, tvorivosť a bystrá inteligencia. Potkan má rád i humor, ktorý nie je prízemný, ale na úrovni.

V tomto mesiaci si treba dávať pozor, aby sme nelipli viac na minulosti ako na prítomnosti, nezachádzali do ružového snenia, ale radšej pomáhali slabším, ktorí nás potrebujú.

V polovici mesiaca hrozí, že sa nebudete vedieť sami v sebe vyznať. Skúste tieto dni preklenúť a robiť veci, v ktorých ste zbehlí, aby ste nerobili zbytočné chyby v súkromí i v práci. Obrat k lepšiemu by mal nastať v poslednej tretine júna. Koncom mesiaca budú mať ľudia už viacej odvahy, vôle a chuti do života. Začnú možno viac súťažiť, športovať a pozitívnejšie myslieť. Konečne pochopíme, že niektoré udalosti sa asi mali odohrať, aby sme si začali vážiť aj tie úplne obyčajné veci, ktoré sme dlhodobo brali ako samozrejmosť.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: