Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Ellis

Ellis

Osobný kód 164

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Čínsky horoskop na november 2020

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na november

Vysvetlenie nepokojného jesenného novembra z pohľadu čínskeho horoskopu. V novembri vládnu energie čínskeho znamenia Psa a Prasaťa.

Prvý týždeň novembra sa ešte prejavia a potrápia nás energie zaťatého Psa v čínskom horoskope, ktorý nechce pustiť svoju korisť. Jeho vytrvalá húževnatosť a neústupnosť v boji o svoju príležitosť a šancu ešte pocítime. Prejaví sa jeho prapôvodný inštinkt vlka.

Od druhého týždňa novembra až do prvého týždňa decembra prejdú energie do znamenia Prasaťa. Rozhodne to však nebude energia ružovučkého prasiatka. I tam sa zvýrazní prapôvodná sila divého kanca.

Vplyv Prasaťa

Mnohým prináša vernosť, ustálenie domácich pomerov a do našich myslí aj viac optimistickejších nálad a myslenia. November je mesiac, v ktorom keď vykročíte na správnu cestu, dosiahnete svoj vytúžený cieľ.

Čestnosť, charakternosť a dobré úmysly sa dokážu presadiť. Budete vnímavejší k svojmu okoliu. Bude vhodne pôsobiť aj na vás. Majte pochopenie aj pre potreby druhých. Všetci ocenia najmä vašu zodpovednosť a spoľahlivosť. Dokážte dodržať slovo a v čase krízy si zachovajte zodpovednosť a chladnú hlavu.

Jesenné chmáry naberajú tento mesiac viac reálnejších obrysov vzhľadom na situáciu, ktorá okolo nás panuje. Obmedzenia rozčuľujú. Vytvárajú pokušenie prestať ich dodržiavať. Potlačte túto svoju túžbu, nič dobrého by nepriniesla ani vám, ani vášmu okoliu. V hĺbke duše viete, že sa, bohužiaľ, teraz nič iné robiť nedá, tak sa zatnite a držte sa. Svoj zápal a energiu vložte radšej do niečoho produktívneho.

Snažte sa nájsť rovnováhu

Nutnosť tráviť viac času doma vás ženie do intenzívnejšieho kontaktu s členmi rodiny, z čoho môžu vznikať nové trecie plochy. Pristupujte k sebe otvorenejšie, bez nahromadených emócií, počúvajte sa a buďte spravodliví. Váš vzťah sa potom naopak prehĺbi.

Spoznajte jeden druhého inak ako doteraz. Spojte svoju energiu. Nájdite svoju i cudziu hodnotu. Deľte sa o pocity, nápady i obavy. Hoci súčasnosť nie je ideálna, vy z toho môžete aj vyťažiť.

Myslite na zadné kolieska

S tým, čo sa teraz deje okolo, sa každý snaží vyrovnať po svojom. Neznášate síce chvíle, kedy ste odkázaní na iných a nemôžete sami nič podniknúť, nijak veci vyriešiť, ale tak to proste v súčasnej chvíli je.

Pomáhajte ostatným vyrovnať sa s väčšími i menšími životnými krízami, povzbudzujte ich. Pomôžete tak nielen svojmu okoliu, ale aj sebe. Hĺbka dobrého pocitu sa teraz bude hodiť každému z nás.

Organizovanie

Je potrebné, aby ste svojim dňom dali nejakú štruktúru a poriadok, inak sa vám rozpadnú. Všetko si naplánujte a rozvrhnite, Fungovanie v súčasnej situácii vyžaduje veľa sebadisciplíny a odhodlania, ale keď budete mať plán a jasný rozvrh, mnohé vám pôjde ľahšie.

Vneste do svojej existencie štruktúru a poriadok. Optimizmus je dôležitý, rovnako mnoho pozitívnej energie, ale teraz potrebujete aj plán. Presakujúce energie pohodlného Prasaťa v čínskom horoskope by vás v novembri sťahovali k lenivosti.

Zdravie

Musíte sa zbaviť negatívnych pocitov. Dlhodobo nepriaznivá situácia by sa na vás začala podpisovať. Nevzdávajte to, stačí si len z času na čas vyčistiť hlavu, nič potom nie je tak čierne. Teraz je dôležité zachovať pokojnejšiu myseľ a pripraviť sa na to, čo bude ďalej. Využite každú možnú chvíľu na upokojenie.

Snažte sa predísť tomu, aby ste skĺzli k chladnej agresivite, hnevu a odmietaniu. Naopak, snažte sa sústrediť na to, čo teraz robiť môžete a vkladajte energiu práve do toho. Stále platí, aby ste si dávali väčší pozor na dýchacie cesty, teraz najmä na pľúca a priedušky.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: