Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na september 2020

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na september

V českom kalendári sa mesiac september volá září. Preto nech aj vo vašej mysli i srdci stále, aj teraz, žiari slniečko vašej dobroty a ochoty. K tomu vám bude dopomáhať aj prozreteľnosť a kladné energie z čínskeho horoskopu pre september, znamenia Kohúta a Psa.

Mesiac september a jeho energie čínskeho znamenia Kohúta a neskôr i Psa nabádajú k znášanlivosti. Mali by ste dbať na to, aby vaše mysle i srdcia boli pokojnejšie a optimistickejšie. Snažte sa venovať pozornosť obmedzovaniu zhoršenej nálady. Hnev, depresia a úzkosť nielen poškodzujú vaše zdravie, ale majú vplyv aj na vaše súčasné i budúce šťastie.

Vplyv septembra podľa čínskeho kalendára

September je zvyčajne dosť náročným mesiacom, v ktorom sa bilancuje a začína. Prázdniny sú preč. Deti zatiaľ zasadli do školských lavíc. Nastáva nový rodinný režim. Celkovo by ste tento prechod dvoch období mali mať pozitívny.

Tento rok ovplyvňuje aktívne zviera Potkan, ktoré má veľa energie. Efektívni budete ale len za správnych podmienok. Získavajte a hľadajte nové informácie, premýšľajte o nich, spracujte ich a až potom konajte.

Psychika

V tomto období je pre vás takmer všetko zložitejšie a nejasnejšie, ale nový príliv energie nájdete v činnosti, ktorá vás upokojuje a baví. Relaxujte, pracujte a nič neprežívajte viac, než je zdravé a únosné. Akonáhle to dokážete, uvoľníte sa, stabilizujete a v konečnom dôsledku sa aj zocelíte.

Nebojte sa ani rozumne experimentovať. Zamerajte sa predovšetkým na čas strávený so svojou rodinou, zvlášť potomkami. Cítiť lásku a pochopenie, je pre všetkých veľmi posilňujúce.

Financie

Strážte si svoje finančné prostriedky, pretože sa na vás lepia nepríjemné okolnosti a horší ľudia. Buďte vďační za to, čo máte. Potrebujete si všetko rozplánovať a ísť po malých krôčikoch dopredu.

Vyzerá to na drobné mrzutosti, ktoré môžu byť aj ekonomického pôvodu. Snažte sa o nadhľad a silu nepripúšťať si cudzie negatívne energie. Všetci potrebujeme svoju stabilitu, takže sa z možných zmien budeme trochu viac stresovať.

Zdravie

Máte pocit, že ste vyskúšali veľa možností. Opatrujte si však i naďalej svoje zdravie. V septembri, aj pod vplyvom súčasných náročných energií, ste náchylnejší na úrazy a ľahšie podľahnete stresu. Všetko si zoberiete osobne, čo nie je práve ideálny stav.

Sústreďte sa radšej na vylepšenie vášho vzhľadu. Ak sa o seba prestanete po zdravotnej i estetickej stránke starať, čakajú vás nepríjemnosti. Dbajte na doplnenie vitamínov a dostatočný spánok. Predsa nechcete prísť o energiu, ktorá je teraz tak silná.

Vzťahy pod vplyvom energií Kohúta

Všetky čínske prvky majú vplyv nielen na ľudské emócie, energiu, ale aj na celkovú duševnú pohodu každého z nás. Začiatkom septembra je to o to silnejšie, lebo je zvýraznený vplyv čínskeho znamenia Kohúta.

Zamerajte sa na vzťahy s ostatnými. Preto bude vo vašom najlepšom záujme myslieť viac na iných ľudí. Nerobte žiadne rozhodnutia bez toho, aby ste predvídali ich dôsledky aj na ľudí okolo vás. Ak dáte rodinu a priateľov na prvé miesto, budete spokojnejší. Aj v oblastí financií sa budú vaše rozhodnutia točiť najmä okolo rodiny a priateľov.

Vzťahy pod vplyvom energií Psa

Vznikne všeobecný tlak na nové uvažovanie, nové veci, postupy a systémy. V momente, ako sa do toho začleníte, tak vám to pôjde veľmi dobre. O to sa postará aj podporná energia jesenných dní čínskeho znamenia chápajúceho Psa.

Pes však žije v neustálom strehu a strachu pred možným nebezpečenstvom. Neprepadnite preto ani vy zvýšenému pesimizmu. Nevyhýbajte sa problémom. Hovorte priamo k veci. Ukážte, akí ste schopní, prezieraví a tolerantní.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na september pre znamenie: