Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Nov Mesiaca v znamení Leva

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v auguste 2020

V stredu skoro ráno nastáva nov Luny v hrdom Levovi, ktorý má najcitlivejšie srdce. Nov však vplýva na všetkých ľudí. Preto by sme ho mali vítať s pokojom v srdci, aby nám nakoniec neskolabovalo.

Nov Mesiaca v znamení Leva
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v apríliSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť02.04.2024 05:17Kozorožec-
Nov08.04.2024 20:23BaranNov Mesiaca apríl 2024
Prvá štvrť15.04.2024 21:15Rak-
Spln24.04.2024 01:51ŠkorpiónRozbor pripravujeme

Nov Mesiaca nastane: 19.08.2020 04:43

Hrozí, že sa mnohí jedinci teraz skôr urazia ako inokedy. Neznesú, ak im niekto bude rozkazovať. Naopak, ak použijete tie správne slová, pochvalu či obdiv, viac uspejete.

V týchto horúčavách treba spomaliť aj tempo v práci. Dovolenkári by mali vyhľadávať viac miest v tieni stromov, než vylihovať na samotnom slnku. Dnes nie je núdza o klimatizované miestnosti, kde sa dá uchýliť pred horúčavou. Tí, ktorí si vážia svoje zdravie, vyjdú von až po sieste. Horúco je aj v strednej Európe, preto by sme si mali vziať príklad od južanov a naozaj si po obede zdriemnuť. Hovorí sa, že siesta chráni srdce pred infarktom. Pracovití Slovania drú aj počas obeda, lebo sa obávajú, že keď si len pol hodinku pospia, budú svojmu okoliu za leňochov. Je na čase, aby ste svoj názor zmenili aspoň cez leto.

Nov vždy praje novým veciam, kedy si mnohí z nás dajú asi nejaké šľachetné predsavzatia. Šľachetnosť je dobrou vlastnosťou samotných Levov, ak sú teda v pohode a nik ich nerozzúri. Dobre si však rozmyslite, pokým oznámite svetu, ktoré veci vo svojom živote sa chystáte zmeniť k lepšiemu. Pokiaľ ich nesplníte do bodky, budete mať na čele nálepku chválenkára poriadne dlho!

Urobte niečo aj pre svoje telo. Naučte sa napríklad zostavu jógových cvikov, ktorá sa volá Pozdrav Slnku. Pomáha nielen udržiavať vzpriamenú chrbticu, ale dáva do rovnováhy celého človeka. Pokiaľ máte pevnú vôľu, držte trojdňový pôst. 

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Barani narodení v druhej polovici znamenia majú najväčšiu nádej, že budú úspešní. Tí ostatní musia viacej zabojovať, ale to u vás nie je problém. Nájdite si niečo, čo vás naštartuje. Môže to byť nový koníček, ktorý vám dodá chuť do života. Voľní si nájdu nového partnera, pri nejakej zábavnej činnosti, alebo pri športe. 

Býk

Nov v Levovi je pre vás dosť kritický. Zasahuje najviac priamo do vášho domova. Pozor na hádky, ktoré by ste mohli vyvolať práve vy. Je to všeobecný výklad pre Býkov. Tí, ktorí pochopili, že sa netreba presadzovať za každú cenu, možno práve niečo nové a konštruktívne začnú. Pokiaľ sa poučíte z minulosti, prijmete s pokorou vaše chyby, iste nebude ľutovať.

Blíženci

Plánujte si krátke cesty po okolí, pokiaľ vás teda nov v Levovi nezastihol niekde v cudzine, kde sa dá v tejto ešte náročnej situácii cestovať. Pokiaľ chcete niečo vybaviť, skúste nešetriť chválou a obdivom, napríklad na úrade. Nerobte to však veľmi okato! Ľudia nie sú naivní, prekuknú vás hneď a vy dosiahnete pravý opak. 

Rak

Nov vás zastihol vo vašom dome hodnôt. Prináša vám tým šancu na investovanie. Opatrní však buďte pri náhlych či nečakaných záležitostiach v obchodovaní. Riaďte sa heslom: Dvakrát meraj a raz strihaj! Ďalej sa vám môže aj prihodiť, že určitá náhoda vám pomôže, aby ste si vyliečili určité bolesti z ľúbostného života. 

Lev

Tak, ako aj každý rok počas leta, je pre vás je tento nov dôležitý, lebo je u vás. Plánujte nové veci, ktoré sa vám už minulý mesiac ukazovali ako vážnejšie, len ste si ich asi nedali priamo do srdca. Šiť horúcou ihlou sa nevypláca ani vám, hoci by bola aj zo zlata. Premôžte svoju lenivosť. Asi už viete, že je Levovou, možno aj z hrdosti nepriznanou nekalou vlastnosťou. 

Panna

Viacero planét vám radí, aby ste si poriadne prehodnotili svoju minulosť. Záležitosti, ktoré sa vám diali, neboli náhodné. Do nových vecí sa však ešte nenáhlite! Vyčkajte na nov, ktorý bude o mesiac. Máte radi systém, preto si dobre rozmyslite, čo chcete do budúcna dať do prioritného plánu. Možno to bude zlepšenie partnerského spolužitia, štúdium jazykov, alebo sťahovanie. 

Váhy

Nov vám zasahuje do domu splnených snov a priateľov. V minulosti ste pre svoju kariéru zabúdali na priateľov. Je už čas to napraviť. Máte určite aj nejaké nesplnené túžby a sny. Nemusíte o nich nikomu hovoriť, ale pracujte na tom, aby ste si ich plnili. Je vhodné si urobiť svoju nástenku prianí, alebo si ich napíšte do zápisníka veľkým písmom, najlepšie farebne. Často v zápisníku listujte a čítajte si ich. 

Škorpión

Potrebujete robiť veci pokojne, hoci vás planéty skúšali už celé týždne! Plánujte nové veci, ale použite zdravý rozum. Pokiaľ ste na dovolenke, nepodceňujte miestne zvyklosti a dodržujte zákony a pravidlá na cestách. Veru, aký chlieb ješ, toho pieseň spievaj! Váš ostrý jazyk vie trafiť priamo do živého. Dajte na diplomaciu, ňou dosiahnete aj viac! 

Strelec

Nov v Levovi je pre vás vždy príjemný a vhodný na naštartovanie nových záležitostí. Máte teraz aj dobré nápady, ktoré by ste mohli rozdávať. V tomto treba byť opatrným, lebo niektorí ľudia neznášajú, ak im niekto radí bez toho, aby ho o to požiadali. Riešte preto najprv svoje veci a rady núkajte, až keď vás o to niekto priamo osloví.

Kozorožec

Hviezdy vám celkom prajú, hlavne v oblasti obchodu. Dosť dôležitý detail: odkazujú vás i na minulosť, kedy ste možno urobili chybu. Mohlo sa vám dariť, a vy ste pritom však zmenili niečo, čo nebolo pre vás výhodné. Pokiaľ však investujete svoje peniaze spoločne s určitou osobou, preverte si jej zmýšľanie do detailu. Povrchnosť sa vám nevyplatí! 

Vodnár

Obzrite sa dozadu, možno aj o rok. Veľa sa dozviete. Opozične postavené Slnko, spolu s Mesiacom vám nastavujú zrkadlo a vy asi budete musieť svojim finančným partnerom vysvetliť, čo zamýšľate do budúcna. Nastáva obdobie padajúcich hviezd, možno vám jedna z nich ukáže tú správnu cestu. Nezabudnite si niečo želať. Tak, aby ste pritom neublížili druhým. 

Ryby

Venujte pozornosť drobným činnostiam, ktoré treba vždy aj dokončiť, lebo sa vám postupne z nich urobí veľká kopa nedokončených záležitostí. Na hmotnej úrovni sa vám môže nahromadiť i dosť papierov. Dajte pozor na citlivé časti tela. U vás sú to chodidlá, o ktoré sa treba starať každý deň.  Podľa Slnka i Luny je teraz namáhané srdce, ale i pľúca i hrubé črevo. Pite viac čistej vody, obmedzte alkohol a sladkosti.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBaranod 20.03.2024
MesiacBlíženciod 11.04.2024
MerkúrBaranod 10.03.2024
VenušaBaranod 05.04.2024
MarsRybyod 23.03.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024