Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - možete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštec Sortierre

Sortierre

Osobný kód 178

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Nov Mesiaca v znamení Škorpióna

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v novembri 2015

V stredu 11. 11.2015 o 18:47 hod. bude NOV Mesiaca vo vodnom živle, v znamení Škorpióna. Tomuto znameniu je priradený 8. astrologický dom, ktorému patria peniaze spojené s rodinou, napríklad veno, či dedičstvo, ale aj mystika a sexualita. Aj pod vplyvom piatych jednotiek v dátume, vás to bude vás to ťahať k väčšej aktivite. Budete rekapitulovať svoj život, sexualitu, mať myšlienky o zániku, ale aj možnosti nových začiatkov. Ak máte nedoriešené témy: financie, majetok, sexualitu, erotiku, intuíciu, ezoteriku, využívanie, zneužívanie, dlhy, pôžičky, hypotéky, môžete svojím prianím v čase čo najbližšie k novu vysloviť želanie a prosbu, aby sa problémy zmiernili, alebo vyriešili. Objavte v sebe skryté vlohy. Vyskúšajte niečo, čo vás dlho láka, ale zatiaľ ste sa báli. Vášeň a intenzívne city, ktoré môžu byť skryté pod povrchom uvoľnite, aspoň zo svojej mysle. Nov Mesiaca predstavuje nový začiatok! Už od skorého rána podporí aj veľmi príjemná energia sextilu Slnka a planéty rastu. Jupiter. Spolu s dnešnou energiou Luny v nove prinesú aj nečakané šťastie, výdrž a pracovnú výkonnosť, hlavne vodným znameniam, Škorpiónom, Rakom a Rybám. Po 18. hodine sa energia Slnka a Mesiaca spojí do konjunkcie, takže všetkých čaká veľmi príjemný večer. Nepokazte si ho, keď vám ho vesmír ponúka. Nasledujúci spln Mesiaca nastane 26. 11. 2015 v znamení Blížencov.

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v júniSplny a novy Mesiaca 2020

Spln05.06.2020 21:15StrelecSpln Mesiaca jún 2020
Posledná štvrť13.06.2020 08:26Ryby-
Nov21.06.2020 08:43RakRozbor pripravujeme
Prvá štvrť28.06.2020 10:18Váhy-

Nov Mesiaca nastane: 11.11.2015 18:49

V stredu krátko pred 19 h nastáva nov Mesiaca vo vodnom živle, v znamení Škorpióna. Tomuto znameniu je priradený 8. astrologický dom, ktorému patria peniaze spojené s rodinou, napríklad veno alebo dedičstvo, ale aj mystika a sexualita. Aj pod vplyvom piatich jednotiek v dátume, vás to bude ťahať k väčšej aktivite. Budete rekapitulovať svoj život, sexualitu, mať myšlienky o zániku, ale aj možnosti nových začiatkov. Ak máte nedoriešené témy: financie, majetok, sexualitu, erotiku, intuíciu, ezoteriku, využívanie, zneužívanie, dlhy, pôžičky, hypotéky, môžete svojím prianím v čase čo najbližšie k novu vysloviť želanie a prosbu, aby sa problémy zmiernili alebo vyriešili. Objavte v sebe skryté vlohy. Vyskúšajte niečo, čo vás dlho láka, ale zatiaľ ste sa báli. Vášeň a intenzívne city, ktoré môžu byť skryté pod povrchom, uvoľnite aspoň zo svojej mysle. Nov Mesiaca predstavuje nový začiatok! Už od skorého rána podporí aj veľmi príjemná energia sextilu Slnka a planéty rastu. Jupiter. Spolu s energiou Luny v nove prinesú aj nečakané šťastie, výdrž a pracovnú výkonnosť, hlavne vodným znameniam - Škorpiónom, Rakom a Rybám. Po 18. hodine sa energia Slnka a Mesiaca spojí do konjunkcie, takže všetkých čaká veľmi príjemný večer. Nepokazte si ho, keď vám ho vesmír ponúka.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

So znamením Škorpióna máte spoločnú planétu boja, Mars. Terajší nov Mesiaca v znamení Škorpióna, i vaša planéta, Mars, vám zaktivujú vzťahy na všetkých úrovniach, súkromných, pracovných, i podnikateľských. Môžu sa posilniť, alebo naopak zrušiť a uzavrieť. Tento nov zvyšuje vašu aktivitu v komunikácii, hovorenom alebo písanom slove. Budete pociťovať zvýšenú chuť komunikovať, oznamovať svoje názory a prejavovať sa. Pozor na svoje sklony k tvrdohlavosti, nechránený a násilný sex a temné stránky povahy.

Býk

V tomto čase novu Mesiaca v znamení Škorpióna, ktorý je s vami v opozícii, nastane vám zvýšená aktivita okolo spolupráce, ale aj plnenie úloh, ktoré ste sľúbili vykonať. Budete sa snažiť byť v každej činnosti efektívni. Mali by ste sa venovať aj téme svojho zdravia a sexu. Pocítite chuť aktívnejšie organizovať a plánovať zmeny. Budete hľadať tie najlepšie cesty pre zvládnutie povinností. Vo financiách, doma, i na pracovisku si dajte povedať. Zistite si detaily, naznačí vám to, čo máte robiť. Budete mať pred sebou jasnejší cieľ, ale cesta je dlhšia.

Blíženci

Terajší nov Mesiaca v Škorpiónovi, i planéta Mars, vám aktivoval dom detí, partnerov a tvorby. Vďaka jeho vplyvu budete mať teraz chuť niečo aktívne vytvárať, prezentovať sa, vrhnúť sa do spoločnosti, milostných dobrodružstiev, alebo do tvorby. Budete chcieť, aby vzniklo niečo nové, či už ide o nový život, originálny výtvor, či určenie smeru činnosti, alebo zoznámenie s dôležitou osobou. Toto aktívne obdobie je vhodné na skúšky, prijímacie pohovory, ale aj na nové lásky. Plánovanie je užitočné, ale nechajte si miesto aj na nejaké prekvapenie.

Rak

Tento vplyv novu Mesiaca v Škorpiónovi, s ktorým máte spoločný živel Vody, vás bude tlačiť do aktivity okolo vlastného súkromia a zázemia. Budete aktívne riešiť hlavne ženy vašej rodiny. Vaša aktivita bude zameraná na sexualitu, domov, bývanie, rodinu a vaše postavenie v nej. Zatúžite podniknúť čokoľvek pre zabezpečenie rodiny. Pocítite chuť byť aktívni a všetko doma organizovať. Oceňte každého, kto urobí niečo navyše aj pre vás. Domovom pre dušu je aj telo, preto môžete pocítiť túžbu pre vaše telo urobiť niečo pozitívne.

Lev

Tento vplyv novu Mesiaca v Škorpiónovi, s ktorým stojíte v kvadráte, vám zapôsobí na oblasť komunikácie, ciest, vzdelania a posilnenia vzťahov. Budete sa aktívne venovať ľuďom okolo seba. Zvýšená aktivita sa týka aj úradov a úradných záležitostí, podpisov zmlúv a dohôd, v komunikácii, v hovorenom alebo písanom slove. Budete pociťovať zvýšenú chuť komunikovať, oznamovať svoje názory a prejavovať sa, ale aj kaziť. Mlčať je niekedy zlato. Sexualita bude mať útočnejší charakter.

Panna

Tento nov Mesiaca v Škorpiónovi vám zapôsobí v oblasti peňazí a hodnôt. V tejto dobe sa budete vo zvýšenej miere venovať financiám, zvlášť tým rodinným. Budete prehodnocovať povahu a cenu iných, ale aj seba. Pod nejakým nepríjemnejším zlomom si začnete uvedomovať svoju vlastnú hodnotu, telesnú i duševnú. V tomto období sa aktívnejšie zaoberajte svojimi peniazmi, spoločným majetkom, alebo dedičstvom. Môžete výhodne predať alebo kúpiť. Pozor na slovíčka v zmluvách, dá sa s nimi žonglovať. 

Váhy

Počas pôsobenia novu Mesiaca v Škorpiónovi sa zamerajte sami na seba, na svoje sebapresadenie. Situácie sa budú točiť okolo vás. Na povrchu bude všetko vyzerať dobre, pod ním to však vrie. Budete mať málo informácií o tom, čo to pre vás znamená. Opatrnosť je preto namieste. Prichádza zlepšenie kondície a zdravotného stavu. Energia je v akcii, môžete sa cítiť silnejší, schopnejší a odhodlanejší. Zvládnete prekonávať prekážky spojené s vašim egom. Energiu použite tým správnym smerom. Príde výzva, ktorú by ste mali prijať. 

Škorpión

11. november je vaše znamenie Škorpióna veľmi dôležitý deň! Sila vašich myšlienok nech je len pozitívna, priťahujúca si šťastie a úspech. Mnohé sa vám splní. Nov Mesiaca, i váš Mars, planéta aktivity, ukončí to, čo nemá pokračovať. Posilní sa i túžba sa rozvíjať po telesnej i duchovnej stránke. Aktivita sa bude obracať aj na minulé životy, na témy uložené hlboko v nevedomí, na niečo dôležité z minulosti. Aktivita sa týka aj čohosi, čo môžete o sebe zistiť, čo môže vzísť na povrch, čo ste chceli nechať ukryté. Zmena bude do lepšieho.

Strelec

Tento nov Mesiaca v Škorpiónovi vám prináša aktívnu pomoc od druhých, od tých, ktorí ju môžu a chcú poskytnúť. Budete túžiť po uznaní zo strany rodiny i svojich spoločníkov za svoje výkony v spoločnej činnosti. Je dôležité využiť konexie a známosti. Vaša aktivita bude s priateľmi, ale príde vám do života aj osoba dôležitá pre vašu budúcnosť. Rýchlejšie sa budú plniť vaše želania. Nebude ľahké niečo nové naštartovať, ale aspoň sa o to pokúste. V partnerstve vám pomôžu skúsenosti. Budú tentoraz na nezaplatenie.

Kozorožec

Pri aktivite Mesiaca v nove, teraz v znamení Škorpióna, sa bude vám aktivovať to, čo sa týka hlavne pracovných aktivít. Prichádza ocenenie vašej práce. Budete naplno cítiť ctižiadosť a snahu sa presadiť nielen v práci, ale aj doma a v spoločnosti. Zvýši sa vaša prestíž. Obdobie je veľmi priaznivé na reorganizáciu, ktorá vám bude prospešná. Pozor, nech si vaše kroky niektorí ľudia nevysvetlia inak, ako boli myslené. Budete musieť vysvetľovať viac diplomaticky, ako útokom. Riaďte svedomím. Je to najlepšie riešenie.

Vodnár

Budete mať dobré, vylepšené šance. Počas pôsobenia novu Mesiaca v Škorpiónovi, 11. 11. 2015, sa vám aktivujú témy súvisiace s duchovným rozvojom, rozširovaním vedomostí, náboženstvom alebo ezoterikou, zahraničím a úradmi. Prichádza duchovný, i telesný rozkvet. Vaše pocity budú dôležité. Aj informácie budú dôležitejšie, než inokedy. Kto bude prvý niečo vedieť, ten bude mať nezanedbateľnú výhodu. Podpora známych a kolegov bude hrať dôležitú úlohu. Vaše slová presvedčia. Dokážte, že viete, o čom hovoríte. V ničom sa nesnažte ukazovať prevahu, ktorú i tak máte.

Ryby

V tomto období prebieha aktívna zmena životných možností, ale aj vašej duše. Tento nov Mesiaca v Škorpiónovi vám otvára aj aktivitu finančnú, či sexuálnu. Nemyslite na samotu, obmedzenie, či dokonca trest. Vzchopte sa, snívajte, plánujte a želejte si! Bude vás zaujímať to, čo je spojené s tajomnom, ezoterikou a okultizmom, ale nedajte sa tým pohltiť. Riešte majetkové záležitosti, ktoré zdieľate spoločne s inými, alebo inštitúciou. Riešte pôžičky, hypotéky, dedičstvo, dlhy. Ideálny čas pre investície, nákup alebo predaj.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBlíženciod 20.05.2020
MesiacStrelecod 04.06.2020
MerkúrRakod 28.05.2020
VenušaBlíženciod 03.04.2020
MarsRybyod 13.05.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnVodnárod 21.03.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020