Veštica Ellis

Ellis

Osobný kód 164

Nov Mesiaca v znamení Vodnára

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v januári 2020

Lunárny nov Mesiaca vo Vodnárovi symbolizuje prebudenie. Oslabuje žily, lýtkové svaly a achillovu šľachu. Podporuje však kreativitu a fantáziu. Nepresiľujte preto telo, ale zamerajte sa na svoju tvorivú silu.

Nov Mesiaca v znamení Vodnára
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2021

Nov06.10.2021 13:08VáhyNov Mesiaca október 2021
Prvá štvrť13.10.2021 05:28Kozorožec-
Spln20.10.2021 16:59BaranSpln Mesiaca október 2021
Posledná štvrť28.10.2021 22:08Lev-

Nov Mesiaca nastane: 24.01.2020 22:45

Novom končí jedna vývojová etapa a začína sa druhá. Prináša novú múdrosť a pomáha našim snom, aby sa stali skutočnosťou. Vytvorte si svoje vlastné podľa toho, ako vám to hovorí vaše lepšie Ja. Spoliehajte sa hlavne na svoje vlastné sily. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus. Viac vnímame nutnosť urobiť určité úpravy v niektorých oblastiach nášho života s cieľom opäť obnoviť rovnováhu.

Energia novu

Nov v znamení Vodnára má v sebe prvky veľkorysosti. Kvalita dňa je ľahko-vzdušná. Môže pôsobiť premenlivo nielen na počasie, ale aj na energiu. Živel Vzduch spôsobí, že sa vydarí vetranie čohokoľvek.

Tieto dni sú ideálne na to, aby ste svoje plány pretvorili do reality. Získate triezvejší a prenikavejší pohľad a tak môžete naplánovať veci dokonalejšie. Svojim plánom na najbližšie dni dajte reálnu podobu.

Za sychravého počasia môže na vás doľahnúť smútok a melanchólia.

Vaše pocity budete brať vážne. Silný inštinkt vo vás bude pripravený brániť vaše citlivé vnímanie. Snažte sa zostať sústredení a pri zemi. Plánujte a organizujte a budete schopní zvládnuť toho veľa. Nebuďte prchkí.

Zapojte sa do intelektuálnych diskusií. Obohatí vás to. Nepokazte si svoju pozíciu svojou tvrdohlavosťou a nevraživosťou. Uvidíte, ako ostane svet krajší, keď sa naň pozriete pozitívne. Optimizmus má zázračné účinky.

Vzťahy

Luna prináša mnohým z nás akési pocity rekapitulácie. Zatúžime po nadväzovaní nových priateľstiev, či posilnení tých starých. Preto je vhodná najmä tímová práca či iné kolektívne aktivity. Tento nov Mesiaca v znamení Vodnára vám opäť dodá odvahu a do pozornosti iných postaví vašu charizmu.

Slobodné dámy majú šancu stretnúť pána pravého. Snažte sa s nikým nedostať do konfliktu a svoju energiu radšej nasmerujte správnym, praktickým smerom.

Zdravie

Tento januárový nov Mesiaca prinesie menšie zdravotné komplikácie, zvlášť, ak ste posledné obdobie zanedbávali prísun vitamínov, či príliš svoje telo aj myseľ viac preťažovali. Ak už teraz cítite, že na vás čosi lezie, najlepšie urobíte, ak zahájite radikálny boj proti vírusom.

Obmedzte všetky činnosti, ktoré výrazne zaťažujú predkolenie. Oslabenejšie budú aj žily, najmä varixy na dolných končatinách. Pomáha vyložiť si nohy vyššie, obklady a zábaly predkolenia, relaxačné prechádzky, relaxačné bicyklovanie, jemné masáže predkolenia a priehlavkov. Nevhodné je dlhé státie na nohách.

Stravovanie

Znamenie Vodnára, v ktorom je teraz počas tohto novu Luna, sa vyznačuje ľahším spaľovaním a lepším využitím tukov v tele. Z potravín sú to najmä pšeničné klíčky a pohánka, ktorá v zime zahrieva. Z bylinných čajov a nápojov sú to najmä čaje a nápoje z kvetov:  bazové, lipové, harmanček, nechtík, ... 

Nov MesiacaTÉMA DŇA:

Nov Mesiaca a jeho vplyv na váš citový a osobný život

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Tento nov Mesiaca vám otvára cestu. Dostanete sa do spoločnosti, do ktorej chcete patriť. Do života vám príde dôležitá osoba, ktorá vám pozmení budúcnosť. Dozviete sa určité tajomstvo, ktoré je skryté verejnosti.  Nič si ale nemôžete vynútiť násilím. Zažijete úspech, aj ocenenie. Môžete mať problémy so zlými snami. Skúste relaxovať, a snov sa nebojte.

Býk

Tento nov Mesiaca vám prináša aj posun. V práci, lepšiu pracovnú situáciu. Nájdete svoju cestu, kadiaľ sa chcete uberať. Čaká vás nová aktivita. Ste silní, viete, čo sa od vás chce, tak podľa plánu postupujete. Navyše sú za vami vidieť výsledky. Nemusíte sa teda báť. Minulosť už bola, budúcnosti sa nebojte. Teraz žite spokojnejšie. Dajte si záležať na správnom vyjadrovaní.

Blíženci

Tento nov Mesiaca vám otvára šancu na ľahšie vzdelanie a zlepšenie komunikácie, i s úradníkmi na úradoch. Čaká vás plánovanie, alebo situácia spojená s cudzinou. Nad problémami, aj s očami, už nemôžete mávnuť rukou. Príliš sa namáhate, a od toho vás bolí aj hlava. Porozprávajte sa dôvernejšie, nech prázdno medzi vami a partnerom nie je alarmujúce. 

Rak

Tento nov Mesiaca prináša šance na peniaze, dary, či majetok. Nasmeruje vás i kadiaľ sa uberať v sexuálnych, či rodinných vzťahoch. Kto hľadá partnera, nájde ho. Pozor na neplánované tehotenstvo a splodenie potomka. Čaká vás väčší posun, aj pod Jupiterom, planétou šťastia. Rozdeľte sa s ostatnými, kým je čas. Dajte si záležať na udržaní vnútornej rovnováhy pocitov a myšlienok.

Lev

Tento nov Mesiaca vám prinesie nové pracovné, či životné partnerstvá, zlepšenie dohôd a zmlúv. Budete podpisovať a hovoriť na tému peňazí do rodiny, alebo bývania. Čo dlho nešlo, zrazu pôjde hladšie. Niekto si myslí, že ste odbočili niekam inam, že by ste sa mali vrátiť do starých osvedčených koľají. Je to na zváženie. Máte šancu ukázať svetu svoj talent.

Panna

Tento nov Mesiaca vám prináša novú spoluprácu, či a spolupracovníkov, ale aj viac práce. Myšlienky budú zamerané na všetko možné. Beriete si na seba veľkú zodpovednosť, mnoho úloh, máte pocit, že všetko musíte zvládnuť. Tiež viete, komu sa máte ozvať. Teraz je vhodná doba, aby ste si o svojich nových návrhoch pohovorili. Nové súvislosti vám určia kráčať správnym smerom, aj tempom.

Váhy

Tento nov Mesiaca vám prináša nové možnosti v pracovnom, ale aj partnerskom vzťahu. Prináša plody. Kto túži mať potomka, je toto ideálny čas. Otvára vám širšiu cestu k úspechu. Zrejme si konečne poviete vety, ktoré v sebe už nejakú dobu dusíte. Nemali by ste prichádzať so žiadnymi ultimátami. Zmyslom nie je zlé minúty prežiť, ale oslobodiť sa od nich.

Škorpión

Tento nov Mesiaca vám otvára cestu k pevnejšiemu pracovnému zázemiu. Ak sa trochu viac posnažíte, príde aj rýchlejšie zlepšenie zdravotnej stránky. Mnohým sa rozrastie rodina. Nemá zmysel nikomu nič vyčítať, nepomôžu hrubé slová, ani plač. Nenúťte sa do komunikácie s ľuďmi, s ktorými vám nie je dobre. Z vášho vnútra sa začne na povrch vynárať nová túžba.

Strelec

Tento nov Mesiaca vám otvorí cesty a vzdelávanie sa. Prináša riešenie okolo dopravného prostriedku a zlepšenie v oblasti úradných záležitostí. Čaká vás zvýšená komunikácia, telefonovanie, podpisovanie, či cestovanie. Učenie a rozširovanie vedomostí teraz nepodceňujte. Budete chcieť aj pocítiť nehu a teplú náruč, najlepšie od partnera. Zmena príde, až keď sa uvoľníte.

Kozorožec

Pod vplyvom tohto novu Mesiaca budete mať pocit, že sa vám pochybnosti už dostali pod kožu, že už neviete, čo sa bude diať. Nie ste si istí, či sa dočkáte nejakého vysvetlenia. Sami by ste niektoré situácie najradšej prespali, alebo vyhádali si. Uvedomte si svoju cenu, a zvýšite starostlivosť o svoju osobu. Celkové pochopenie situácie príde prirodzene.

Vodnár

Tento nov Mesiaca vo vašom znamení je vaše najdôležitejšie obdobie roku 2020. Ponúka vám novú životnú cestu, zrealizovanie projektov a vízií. Konečne sa rýchlejšie rozbehnete a planéty vám budú priať. Hovoriť a podpisovať budete to, čo súvisí s peniazmi. Prijmite podanú ruku, a choďte dopredu. Nesmiete sa tváriť, ani cítiť, ustráchane, prišiel váš čas.

Ryby

Tento nov Mesiaca vám prináša rekapituláciu uplynulého obdobia. Budete viac premýšľať, ako naložíte so svojím životom. Otvára aj sa vám pocit izolácie, alebo psychických záťaží. Nie je dobré sa nechať vtiahnuť do problémov, ohovárania a klamstiev. Neuzatvárajte sa do svojho vnútra, ste súčasťou celku. Nechajte veci pokojne plynúť, a nestrachujte sa toľko o organizovanie a plánovanie činností. 

Téma dňa Očistenie priestoru od negatívnej energie pomocou kyvadla

Odstráňte škodlivé energie, ktoré negatívne pôsobia na váš osobný a pracovný život.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoŠkorpiónod 23.10.2021
MesiacRakod 25.10.2021
MerkúrVáhyod 30.08.2021
VenušaStrelecod 07.10.2021
MarsVáhyod 15.09.2021
JupiterVodnárod 28.07.2021
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2021

JarJarná rovnodennosť20.03.2021
LetoLetný slnovrat21.06.2021
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2021
ZimaZimný slnovrat21.12.2021