Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Spln Mesiaca v znamení Škorpióna

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v apríli 2016

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca vo februáriSplny a novy Mesiaca 2018

Posledná štvrť07.02.2018 16:57Škorpión-
Nov15.02.2018 22:08VodnárNov Mesiaca február 2018
Prvá štvrť23.02.2018 09:11Blíženci-

Spln Mesiaca nastane: 22.04.2016 07:26

V piatok ráno o 7.23 je spln Mesiaca. Slnko v Býkovi žiari na Lunu v Škorpiónovi, ktorá stojí presne oproti. Spln vyvoláva v mnohých ľuďoch nepokoj, čo uznávajú aj tí jedinci, ktorí astrológiu neberú vážne. V styku s ľuďmi, s ktorými máte aj inokedy napätý vzťah, buďte opatrní. Špeciálne spln v Škorpiónovi prebúdza skryté vášne, neopodstatnenú žiarlivosť a kritiku, ktorá vie pichnúť až do morku kostí. Ak vás niekto v minulosti nahneval a počas obdobia splnu ho stretnete, zvrtnite radšej reč na počasie, než by ste začali spomínať staré hriechy. Škorpión je vodné znamenie. Preto, ak ste podráždení, vybíjajte klin klinom, dajte si studenú sprchu alebo si choďte zaplávať. Voda vám zmyje negatívnu energiu a vy kritické dni prežijete bez ujmy. Nezabúdajte, že počas každého splnu je vhodný čas na striedme stravovanie až hladovku.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Už asi viete, že so Škorpiónmi máte spoločného patróna planétu Mars. Spln v tomto znamení je pre vás neutrálny, ale treba ovládať svoje pudy a prílišnú bojovnosť. Malá rada: večer pri sviečkach a sexe si naplánujte na inokedy. Nie je všetkým dňom koniec!

Býk

Slnko vo vašom znamení vám dodáva síce silu, ale počas splnu v Škorpiónovi vám viac odkrýva tienistú stránku vašej osobnosti. Pozor na prejavy vášho ega, hlavne v partnerstve. Žiadneho človeka nemôžete vlastniť, hoci je to váš zákonitý!

Blíženci

Tentoraz je spln je pre vás neutrálny. Húževnatosť Škorpióna vám však príde vhod. Venujte sa viacej svojmu zdraviu. Ak sa nebudete v pracovnej oblasti zaoberať hľadaním chýb na kolegoch, ľahšie vyčistíte tie svoje. Robí ich každý, tak si ich treba priznať.

Rak

Keďže vám spln všeobecne zasahuje do domu zábavy, skúste to využiť a urobte pre seba niečo, čo vám zregeneruje organizmus. Plodnosť Luny v Škorpiónovi môže priniesť úspechy v umeleckej tvorbe, radosť z umeleckej činnosti. Páry, ktorým sa nedarí počať potomka, môžu mať práve teraz šťastie, aby sa tak stalo. 

Lev

Buďte veľmi opatrní, lebo spln vám robí kvadrát na oblasť domova, čo je pre vás nepríjemné. Ak vás osadenstvo vašej domácnosti niečím nahnevá, neriešte to dnes. Skúste najprv vychladnúť. Hrozí vám totiž, že dnes bude mať každý tú svoju pravdu. Dobre však vieme, že ona je len jedna! 

Panna

Tento spln vám otvára cestu k hlbokému poznaniu cez intuíciu. Nenechajte sa však vykoľajiť a znechutiť tými, ktorí majú iný názor na život ako vy. Majú na to nárok. Vyjadrite vďačnosť niekomu, na koho ste v minulosti zabudli a on vám pritom veľmi pomohol.

Váhy

Vážte si to čo máte. Ak vám v tomto období povie niekto, že míňate financie na zbytočnosti, môže mať pravdu. Možno to len potrebujete počuť, aby ste si prehodnotili svoj postoj k majetku vôbec. Inak je pre vás spln v Škorpiónovi neutrálny. 

Škorpión

Škorpióni sa len tak ľahko nezľaknú nikoho a ničoho. Buďte opatrní na svoje prejavy emócií. Prežívate totiž významný spln! To, čo ste zažili pred dvoma týždňami počas novu, bude mať asi teraz svoje pokračovanie.  Najprv pozorujte až potom konajte! Triezvym uvažovaním dosiahnete veľa.

Strelec

Slnko je teraz vo vašom dome zdravia a Luna v dome podvedomia. Nezačínajte ešte nič nové, hlavne čo sa týka dôležitých vecí, napríklad podpisovanie zmlúv. Dokážete sa v tomto čase viac obetovať, čo v obchode nie je až tak vhodné. 

Kozorožec

Vám takto každoročne zasahuje spln do domu priateľov. Na mieste bude kamarátsky prístup k ľuďom. Dokonca sa vám možno podarí malým žartom spríjemniť hádku, ktorá vznikla napríklad medzi deťmi. 

Vodnár

Prežívate napäté chvíle? Bude to týmto splnom, ktorý vám zasahuje do domu kariéry a autorít. Viete, že nemusíte mať pravdu za každú cenu? Ak chcete oponovať svojmu šéfovi, radšej sa pusťte do práce. 

Ryby

Spln Luny v Škorpiónovi je pre Ryby vhodný na regeneráciu síl. Vyjdite si peši k vode, alebo ešte lepšie, choďte do plavárne. Nájdete sami seba! Večer si zapíšte priaznivé podnety, ktoré k vám prišli. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVodnárod 20.01.2018
MesiacRybyod 16.02.2018
MerkúrRybyod 18.02.2018
VenušaRybyod 10.02.2018
MarsStrelecod 26.01.2018
JupiterŠkorpiónod 10.10.2017
SaturnKozorožecod 20.12.2017
UránBaranod 12.03.2011
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2018

JarJarná rovnodennosť20.03.2018
LetoLetný slnovrat21.06.2018
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2018
ZimaZimný slnovrat21.12.2018