Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - možete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Janka Avelange

Janka Avelange

Osobný kód 172

Veštica Karolína

Karolína

Osobný kód 173

Spln Mesiaca v znamení Škorpióna

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v apríli 2016

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v marciSplny a novy Mesiaca 2020

Prvá štvrť02.03.2020 20:59Blíženci-
Spln09.03.2020 18:49PannaSpln Mesiaca marec 2020
Posledná štvrť16.03.2020 10:37Strelec-
Nov24.03.2020 10:31BaranNov Mesiaca marec 2020

Spln Mesiaca nastane: 22.04.2016 07:26

V piatok ráno o 7.23 je spln Mesiaca. Slnko v Býkovi žiari na Lunu v Škorpiónovi, ktorá stojí presne oproti. Spln vyvoláva v mnohých ľuďoch nepokoj, čo uznávajú aj tí jedinci, ktorí astrológiu neberú vážne. V styku s ľuďmi, s ktorými máte aj inokedy napätý vzťah, buďte opatrní. Špeciálne spln v Škorpiónovi prebúdza skryté vášne, neopodstatnenú žiarlivosť a kritiku, ktorá vie pichnúť až do morku kostí. Ak vás niekto v minulosti nahneval a počas obdobia splnu ho stretnete, zvrtnite radšej reč na počasie, než by ste začali spomínať staré hriechy. Škorpión je vodné znamenie. Preto, ak ste podráždení, vybíjajte klin klinom, dajte si studenú sprchu alebo si choďte zaplávať. Voda vám zmyje negatívnu energiu a vy kritické dni prežijete bez ujmy. Nezabúdajte, že počas každého splnu je vhodný čas na striedme stravovanie až hladovku.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Už asi viete, že so Škorpiónmi máte spoločného patróna planétu Mars. Spln v tomto znamení je pre vás neutrálny, ale treba ovládať svoje pudy a prílišnú bojovnosť. Malá rada: večer pri sviečkach a sexe si naplánujte na inokedy. Nie je všetkým dňom koniec!

Býk

Slnko vo vašom znamení vám dodáva síce silu, ale počas splnu v Škorpiónovi vám viac odkrýva tienistú stránku vašej osobnosti. Pozor na prejavy vášho ega, hlavne v partnerstve. Žiadneho človeka nemôžete vlastniť, hoci je to váš zákonitý!

Blíženci

Tentoraz je spln je pre vás neutrálny. Húževnatosť Škorpióna vám však príde vhod. Venujte sa viacej svojmu zdraviu. Ak sa nebudete v pracovnej oblasti zaoberať hľadaním chýb na kolegoch, ľahšie vyčistíte tie svoje. Robí ich každý, tak si ich treba priznať.

Rak

Keďže vám spln všeobecne zasahuje do domu zábavy, skúste to využiť a urobte pre seba niečo, čo vám zregeneruje organizmus. Plodnosť Luny v Škorpiónovi môže priniesť úspechy v umeleckej tvorbe, radosť z umeleckej činnosti. Páry, ktorým sa nedarí počať potomka, môžu mať práve teraz šťastie, aby sa tak stalo. 

Lev

Buďte veľmi opatrní, lebo spln vám robí kvadrát na oblasť domova, čo je pre vás nepríjemné. Ak vás osadenstvo vašej domácnosti niečím nahnevá, neriešte to dnes. Skúste najprv vychladnúť. Hrozí vám totiž, že dnes bude mať každý tú svoju pravdu. Dobre však vieme, že ona je len jedna! 

Panna

Tento spln vám otvára cestu k hlbokému poznaniu cez intuíciu. Nenechajte sa však vykoľajiť a znechutiť tými, ktorí majú iný názor na život ako vy. Majú na to nárok. Vyjadrite vďačnosť niekomu, na koho ste v minulosti zabudli a on vám pritom veľmi pomohol.

Váhy

Vážte si to čo máte. Ak vám v tomto období povie niekto, že míňate financie na zbytočnosti, môže mať pravdu. Možno to len potrebujete počuť, aby ste si prehodnotili svoj postoj k majetku vôbec. Inak je pre vás spln v Škorpiónovi neutrálny. 

Škorpión

Škorpióni sa len tak ľahko nezľaknú nikoho a ničoho. Buďte opatrní na svoje prejavy emócií. Prežívate totiž významný spln! To, čo ste zažili pred dvoma týždňami počas novu, bude mať asi teraz svoje pokračovanie.  Najprv pozorujte až potom konajte! Triezvym uvažovaním dosiahnete veľa.

Strelec

Slnko je teraz vo vašom dome zdravia a Luna v dome podvedomia. Nezačínajte ešte nič nové, hlavne čo sa týka dôležitých vecí, napríklad podpisovanie zmlúv. Dokážete sa v tomto čase viac obetovať, čo v obchode nie je až tak vhodné. 

Kozorožec

Vám takto každoročne zasahuje spln do domu priateľov. Na mieste bude kamarátsky prístup k ľuďom. Dokonca sa vám možno podarí malým žartom spríjemniť hádku, ktorá vznikla napríklad medzi deťmi. 

Vodnár

Prežívate napäté chvíle? Bude to týmto splnom, ktorý vám zasahuje do domu kariéry a autorít. Viete, že nemusíte mať pravdu za každú cenu? Ak chcete oponovať svojmu šéfovi, radšej sa pusťte do práce. 

Ryby

Spln Luny v Škorpiónovi je pre Ryby vhodný na regeneráciu síl. Vyjdite si peši k vode, alebo ešte lepšie, choďte do plavárne. Nájdete sami seba! Večer si zapíšte priaznivé podnety, ktoré k vám prišli. 

Téma dňa Zrkadlenie ako nástroj na riešenie problémov vo vašich vzťahoch

Pozrite sa na svoj život z iného uhla pohľadu - z odrazu v zrkadle a naučte sa žiť šťastnejší život.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBaranod 20.03.2020
MesiacBlíženciod 29.03.2020
MerkúrRybyod 16.03.2020
VenušaBýkod 05.03.2020
MarsKozorožecod 16.02.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnVodnárod 21.03.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020