Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Spln Mesiaca v znamení Raka

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v januári 2018

Tento prvý spln Mesiaca v roku 2018 je v znamení novej aktivity pre vás i vašu rodinu. Porozumenia a pochopenia nie je nikdy dosť. Nech sa vám splnia všetky novoročné sny a predsavzatia.

Spln Mesiaca v znamení Raka
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v augusteSplny a novy Mesiaca 2022

Prvá štvrť05.08.2022 13:09Škorpión-
Spln12.08.2022 03:38VodnárSpln Mesiaca august 2022
Posledná štvrť19.08.2022 06:39Býk-
Nov27.08.2022 10:19PannaRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 02.01.2018 03:26

V utorok 2. januára nastáva spln Mesiaca v znamení citlivého vodného Raka. Ešte doznievajú energie posledného dňa starého roku 2017 a prvého dňa nového roku 2018. Mnohí ste ich strávili doma, v kruhu rodiny. Napriek tomu možno mnohé nebolo nahlas povedané, či dopovedané. Niekedy tie najkrajšie slová idú cez hrdlo najťažšie, zvlášť u mužov. Každá žena, manželka, či matka by ich tak rada nahlas počula. Muži však majú väčší ostych, ako si ženy myslia. Nie je dobré si ich nasilu vynucovať, aby nevznikla ešte väčšia nervozita na obidvoch stranách.

Vzťahy

Tento spln dáva šance rodinám a vzťahom. Nezabúdajte, že okrem nestability a nedostatku istoty existuje vždy aj vnútorný pocit harmónie a nádeje. Pocítite v mysli predvídavosť, city, elán a ochotu zvládnuť životné prekážky, ktoré na začiatku vyzerali rozpoltene.

Zaslúžené víťazstvo je na obzore

Končí sa obdobie zložitejších problémov. Vďaka vytrvalosti príde úspech. Vaše silné stránky nebude tak vidieť ako vaše slabiny. Teraz máte väčšiu šancu urovnať partnerské rozpory. V tomto januárovom období, ale aj počas tohto obdobia splnu Mesiaca, budete musieť v láske zapojiť viac intuície a vcítenia sa. Príde však príjemná odmena.

Zdravie

Prospešná bude hlavne očista vodou. Dobre vám spravia relaxačné kúpele. Doprajte vodu aj bytovým rastlinám a kvetom. Vydarí sa aj pranie, posviatkové upratovanie, či čistenie škvŕn. Oslabenejšie budú prsia, lymfatický a nervový systém. Na nevedomej úrovni teraz potlačovaná sexualita a túžba po nežnejšom správaní vášho okolia. Aj deti môžu byť nervóznejšie, viac sa im venujte.

Účinné budú bylinkové čaje s medom a citrónom. Posilnená bude vnímavosť a intuícia, ale aj dobroprajná rodinná mágia, želania, meditácie a modlitby. 

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Voliť medzi dvomi osobami niekedy nie je vôbec ľahké. Nie vždy to, čo je krásne, je pre vás dobré a vhodné. Táto atmosféra vás môže zvádzať spraviť niečo, čo by ste inak neurobili. Partner vás večer milo a príjemne prekvapí. Je vo vás osobnosť a zvláštna ohnivá energia. To samozrejme, vidí a cíti aj vaše okolie, rodina a zvlášť váš dlhodobý partner.

Býk

Môže vás teraz síce postihnúť menšia citová kríza, ale to je počas splnu Mesiaca u vás pochopiteľné. Neberte to príliš vážne. Od energií tohto splnu v znamení Raka nečakajte úplne presný návod, skôr niečo pre inšpiráciu, zvlášť v rodine. Veľa vám napovie vaša zosilnená intuícia a inštinkty. Keď to nešlo po starom, mohlo by to ísť po novom, veď je nový rok, čas začiatkov. 

Blíženci

Pri ohrození vášho postavenia zaujmite radšej diplomatickejšie stanovisko. Často viete, ale aj poviete viac, ako by bolo treba. Nečakané zmeny vás môžu zdrviť natoľko, že možno zvolíte “útek do choroby”. Bude rozumné nepodliehať prehnaným citom a pocitom. Mohli by ste urobiť nerozumné a nepraktické veci. Korene problémov hľadajte v minulosti, nielen svojej. 

Rak

Tento vplyv Mesiaca, ktorý je vo vašom znamení Raka, vám bude vysielať veľmi dobré energie. S pokojom a rozvahou tiež docielite záujem iných, zvlášť rodinných príslušníkov. Niektoré kroky, ktoré budete musieť urobiť, sa vám síce nemusia páčiť, ale hlavné je, že budú účinné. Nielen duša, ale aj telo, potrebuje čas na naštartovanie do nového roku a väčšiu regeneráciu, doprajte mu ju.

Lev

Ak sa začnete doma, či v práci nudiť, ponoríte sa do miernej depresie. Čakajú vás aj nečakané výdavky a doriešenie nedoriešeného. Nie je dôležité, čo robia ostatní, ale čo robíte vy. Ak bude treba, zmeňte prístup. Niekedy energia Mesiaca k tomu ľudí nasmeruje. Tentoraz to môže byť niečo súvisiace s rodinou, alebo zo vzťahom. Buďte tolerantnejší a prístupnejší aj k deťom.

Panna

Budete mať premenlivú náladu, neprenášajte ju ďalej. Potrebujete mať pokoj, aby ste si vyčistili myšlienky a prehodnotili rodinné plány. Mali by ste vedieť, čo naozaj chcete vy sami, nielen to, čo chcú od vás. Ak tápete, tak sa podstatu pokúste zistiť. Niektorí ľudia môžu reagovať inak, než si želáte. Získate opäť to, čo ste pred časom stratili. Tentoraz si to pozornejšie strážte.

Váhy

Všetkým predvediete, že ste psychicky silní. Počas tohto splnu Mesiaca si stanovte nové, ale len krátkodobé ciele, aj keď začína nový rok. Veľa dôležitých domácich starostí aj tak dlhodobo zostane na vašich pleciach. Ostatní budú radi, keď všeličo vyriešite za nich. Nastáva vám obdobie s novými zážitkami, šancami, aj zaujímavými výzvami. Je možný rodinný obrat.

Škorpión

Vyžeňte z hlavy všetky negatívne myšlienky. Potrebujete inšpiráciu, teraz sa jej dočkáte. Spomeňte si, čo na partnera fungovalo. Môžete to opäť použiť. Ak máte v sebe dosť energie, venujte sa svojím deťom a partnerovi. Ak nie, snažte si dobiť energiu tam, kde sa to bude páčiť aj im. Nový rok predsa prináša aj nové plány a predsavzatia. Nezabudnite zavinšovať vzdialenejšej rodine a známym.

Strelec

V tomto čase splnu Mesiaca v znamení Raka, by ste mali viac dávať ,ako brať. Budete mať z toho vy, i vaša rodina, dobrý pocit. Možnosť napredovania je veľká. Počúvajte každého, kto sa na vás obracia v dobrom. Koniec je len začiatkom niečoho iného. Vy sa na studených silákov viacej hráte, akoby ste nimi naozaj boli. Naplánujte si vylepšenú životnú cestu.

Kozorožec

Hoci túžite, a pracujete, na svojej vnútornej vyrovnanosti, predsa len môžete zažiť, zvlášť v tomto období, aj menšie negatíva. Mnohí si však polepšíte, ani nebudete vedieť ako. Zamerajte sa predovšetkým na vylepšenie citového vzťahu s partnerom, deťmi, či širšou rodinou. Budete citlivejší, čo bude prínosom pre všetkých. Môže prísť aj nový druh pracovnej aktivity, alebo spolupráce.

Vodnár

Dostanete varovný signál, nemali by ste ho ignorovať. Vyvarujte sa opakovaniu starých chýb. Prekážky sú na to, aby sa prekonávali. Motivácie nie je nikdy dosť, platí to aj pre vzťahy a domácnosť. Jednoduché riešenia sú väčšinou najlepšie. Nič zložité nevymýšľajte, ale urobte ústretový, novoročný krok. Deti a partnera nikdy celkom nepochopíte. Majú v hlave aj svoj vlastný svet.

Ryby

Tento vplyv v znamení Raka, s ktorým máte spoločný živel Vody, pocítite ako silný, prospešný a veľmi dôležitý. Ukážte, na čo máte. Každá vaša iniciatíva bude vrelo vítaná. Nebude dôležité to, čo musíte, ale to, čo môžete. Otvára sa vám zaujímavá novoročná perspektíva. Niektoré veci budete musieť začať robiť odznova. V partnerstve sa nenechajte vtiahnuť do zbytočných a háklivých debát.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoLevod 22.07.2022
MesiacBýkod 17.08.2022
MerkúrPannaod 04.08.2022
VenušaLevod 11.08.2022
MarsBýkod 05.07.2022
JupiterBaranod 10.05.2022
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2022

JarJarná rovnodennosť20.03.2022
LetoLetný slnovrat21.06.2022
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2022
ZimaZimný slnovrat21.12.2022