Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Spln Mesiaca v znamení Strelca

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v júni 2019

Splny Mesiaca sú vždy silné dni. Ich energia je podmienená postavením Luny v znamení, v ktorom sa momentálne nachádza. Často rozhodujú len hodiny, či minúty aj v rámci jedného dňa.

Spln Mesiaca v znamení Strelca
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca vo februáriSplny a novy Mesiaca 2023

Spln05.02.2023 19:31LevSpln Mesiaca február 2023
Posledná štvrť13.02.2023 17:04Škorpión-
Nov20.02.2023 08:08RybyRozbor pripravujeme
Prvá štvrť27.02.2023 09:08Blíženci-

Spln Mesiaca nastane: 17.06.2019 10:33

Energia splnu Mesiaca

Splny zosilňujú túžby po romantike, intuíciu a čiastočne aj naivitu. Tento júnový spln Mesiaca v Strelcovi podporí činorodú a zmysluplnú aktivitu. Neúspech môže zapríčiniť impulzívnosť, ktorá povedie k rôznym prešľapom.

Treba si viac uvedomovať, ako a čo rozprávate. Slová by mali byť, zvlášť pod energiou Mesiaca v znamení Strelca, trefné, účelné a zároveň pohodové. Keby ste boli neprimerane podráždení, dokázali by ste veľmi raniť, lebo teraz inštinktívnejšie a pudovo vystihnete najcitlivejšie miesto danej osoby.

Pocity

Spln môžete využiť na hlbšie uvedomenie si svojich pocitov. Hovorte o nich s tými ľuďmi, ktorým dôverujete. Dostaňte cez slová von, čo cítite. Už len to, že niečo pomenujete, podporuje vaše uvedomenie.

Sme totiž vo fyzickom svete, máme telo a tak potrebujeme komunikovať aj fyzicky. Okrem slov teraz viac pomáha aj tanec, hra na hudobné nástroje, spev, maľovanie, pohyb… Práve v týchto činnostiach sú silné sebapoznávacie prvky aj vďaka uvoľneniu. Vďaka nemu je možné potom ľahšie riešiť jednotlivé situácie a udržíte si vysoké vibrácie, ktoré podporujú zdravie. Veď všetko so všetkým súvisí!

Pozor na zdravie

Energia sa v tento deň ponesie v znamení Strelca. Okolo tohto dátumu by ste sa mali zvlášť vyhýbať alkoholu, pretože pečeň bude viac oslabená.

Dajte si pozor na dlhé sedenie. Ani chrbtové svaly, kríže a stehná na tom nebudú dobre. S väčším pôžitkom si užívajte vonkajšiu energiu, liečivé bylinky, pobyt v prírode, stretnutia s inteligentnými priateľmi a bezprostrednými deťmi. Nastavte sa na uvoľnenie a prijímanie situácií takých, aké sú.

Vplyv živlu Ohňa

Spln v Strelcovi je v znamení živlu Ohňa. Podvečer, po 18. hodine však už prejde do živlu vytrvalej Zeme, do znamenia Kozorožca. Mystiku, aktivitu i praktickosť zvýrazní aj energia pondelku. Pondelkom vládne práve Luna.

Zapojte zmysel pre humor. Tento spln je zosúladený s ďalšími ohnivými znameniami, čiže s Baranom a Levom.

Veštica Janka AvelangeTÉMA DŇA:

Spln Mesiaca a magické rituály

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Budete mať možnosti, ktoré ste predtým nemali. Naplno si vychutnajte terajší spln Mesiaca. Bude vo vás veľa energie, mali by ste ju dostať zo seba von. Urobte si špeciálny individuálny program. Zahoďte problémy za hlavu. Radujte sa z toho, čo máte. Lepšiu príležitosť momentálne nenájdete. Budete mať možnosť uzavrieť to, čo ešte ostalo otvorené.

Býk

Niektoré veci budete len tušiť, ale mali by ste urobiť opatrenia. Nedá sa urobiť všetko naraz, tak sa o to ani nepokúšajte. Vo vašej hlave je plno zbytočných myšlienok, ktoré by ste mali dostať preč. Venujte sa niečomu, čo vás psychicky aj fyzicky vzpruží. Potrebujete si oddýchnuť, nie predvádzať sa. V láske nájdete cestu, len bude veľmi náročná. Za tú námahu to však stojí.

Blíženci

Ak sa vám niečo nechce robiť, tak to nerobte. Budete fungovať len tak-tak. Energie budete mať síce dosť, ale nedokážete ju zo seba uvoľniť v pravý čas, a na pravom mieste. Mali by ste sa zaujímať o viac vecí ako doteraz. Môžu výrazne ovplyvniť vašu budúcnosť. V láske zabudnite na spory, nikam nevedú. Budete mať dosť šarmu na okúzlenie partnera. Chvíľu to však bude trvať.

Rak

Vaše zámery budú stáť a padať na dobrej vôli niektorých ľudí. Neprovokujte ich. Starostlivejšie si vyberajte, do čoho pôjdete. Nemusíte mať všetko hneď, počkajte si na ďalšiu príležitosť. Bude výhodnejšia. Povedzte len to, čo vám neuškodí. Inak mlčte. Doma sa nevyhnete dotieravým otázkam, pripravte sa na ne. Vaše možnosti budú oklieštené, ale ak využijete inteligenciu a intuíciu. Nebude to beznádejné.

Lev

Vo vašej blízkosti sa rozprúdi debata, ktorej sa budete chcieť zúčastniť. Vaša aktivita ostatných prekvapí. Nič im nevysvetľujte, aj tak by to nepochopili. Sľubujete si veľa od ľudí, ktorí vám dosiaľ ponúkli iba málo. V láske bude dôležitá aj forma, aj obsah. Nemali by ste nič zanedbať. Budete musieť improvizovať. Partner bude chcieť počúvať lichôtky. Dlho s tým však nevystačíte. 

Panna

V čase tohto splnu Mesiaca odhadnete mnohé dopredu, ale aj tak budete vedieť ovplyvniť len málo záležitostí. Hovorte dopredu o svojich plánoch so všetkými, ktorých sa týkajú. Vyhnete sa nepríjemnému prekvapeniu. Vlastná cesta je síce ťažšia, ale o prípadný úspech sa nebudete musieť deliť. Porozmýšľajte nad stratégiou na budúce obdobie. Budete mať čas, aby ste si to mohli premyslieť. 

Váhy

Vzniknú záležitosti, o ktorých by ste mali vedieť. Vaša filozofia bude dobrá, ale praktické výsledky nebudú stáť za reč. Zaujímajte sa o to, čo sa deje okolo vás. Môžete sa dozvedieť zaujímavé veci. Ak sa budete pretvarovať, tak vám to aj tak vydrží iba chvíľu. Partner sa nebude dať odhadnúť, ale jeho kroky budú dôležité. Dokáže vás prekvapiť. Nevynechajte zmierovaciu romantiku.

Škorpión

Cez tento spln Mesiaca oceňte každého, kto vám vyjde v ústrety. Tentoraz to bude viac ľudí než inokedy. Experimentujte len veľmi opatrne. Náklady môžu byť oveľa vyššie, než výnosy. V láske sa vám vyplatí radšej hovoriť áno. Partner neznesie žiadny odpor. Na veľa vecí budete mať iný názor, ale nemali by ste si ho vyjasňovať práve dnes. Máte v sebe niečo, čo partnera láka. Len či spoznáte, čo to je.

Strelec

Vaše plány budú príliš ambiciózne, ale aj tak sa ich snažte splniť. To, čo zostane, zvládnete aj neskôr. Chyťte svoju šancu a držte sa jej. Vaša nádej na úspech je vysoká a cesta hore zatiaľ bez väčších prekážok. Príliš sa budete spoliehať na šťastie. Bude to fungovať len občas. Musíte sa zmieriť aj s odkladom. Bude viac otázok ako odpovedí, ale aspoň vás to prinúti viac premýšľať. 

Kozorožec

Teraz sa radšej zaraďte medzi ostatných. Kto bude príliš trčať, môže dostať nejakú facku. V láske vám občas chýba vášeň. Dnes ju môžete ľahšie obnoviť. Niektoré návrhy by ste mali radšej dôkladnejšie preskúmať. Na dohodu budete musieť vynaložiť viac úsilia ako inokedy, aj tak nepresvedčíte všetkých. Mali by ste sa pozrieť na konfliktné situácie cudzími očami, možno v niektorých prípadoch zmeníte svoj názor. 

Vodnár

Pre svoje záležitosti by ste mali urobiť viac. Ak sa vám dnes nebude dariť, nechajte to tak, doženiete to neskôr. Bude pre vás veľa vecí nových, ale neobávajte sa ich. Nie je ťažké sa to naučiť. V láske sa zaujímajte o všetko. Dajte partnerovi niečo exkluzívne. Zaslúži si. Splnia sa vám niektoré želania, ale nie v podobe, o ktorej ste snívali. Aj tak by ste to mali oceniť. 

Ryby

Vaša energia sa presmerováva. Dostanete sa do zložitejšej pozície. Budete potrebovať menšiu pomoc. Nezabúdajte na partnerove priania. Je dôležité, aby bol teraz spokojný. Bude to ľahšie, vaše obavy sa ukážu zbytočné. Hľadajte spoluprácu, nie konfrontáciu. Dostanete sa tak oveľa ďalej. Bude rozumné radšej mlčať, keď budú blízki hovoriť. Nechajte ich, nech si povedia svoje, inak sa pohádate.

Téma dňa Perspektíva a budúcnosť vášho vzťahu

Zistite, či je váš partnerský vzťah ten pravý, alebo je už dopredu odsúdený k rozpadu.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVodnárod 20.01.2023
MesiacLevod 04.02.2023
MerkúrKozorožecod 06.12.2022
VenušaRybyod 27.01.2023
MarsBlíženciod 20.08.2022
JupiterBaranod 20.12.2022
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2023

JarJarná rovnodennosť20.03.2023
LetoLetný slnovrat21.06.2023
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2023
ZimaZimný slnovrat22.12.2023