Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Spln Mesiaca v znamení Strelca

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v júni 2020

Mesiac v splne zažiari na oblohe už v piatok večer. Vplyv tohto splnu bude rôznorodý. Držte sa miernejších slov i činov. Horšie sa bude spať. Subjektívny pocit neúspechu tiež môže zapríčiniť impulzívnosť, ktorá povedie k rôznym zbytočným konfliktom a neproduktívnemu filozofovaniu.

Spln Mesiaca v znamení Strelca
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v júniSplny a novy Mesiaca 2024

Nov06.06.2024 14:41BlíženciNov Mesiaca jún 2024
Prvá štvrť14.06.2024 07:21Panna-
Spln22.06.2024 03:10KozorožecSpln Mesiaca jún 2024
Posledná štvrť28.06.2024 23:56Baran-

Spln Mesiaca nastane: 05.06.2020 21:15

Energie znamenia Strelca

Tieto energie ponesú pečať svojho vládcu, Jupitera, ktorý symbolizuje aj vládu, spravodlivosť a šťastie. Buďte preto optimistickejší, spoločenskejší a aktívnejší. Nech vám svetlo splnu Mesiaca posvieti na vaše chyby, ale aj na nové cestičky šťastia a budúce trofeje, ktoré si môžete vysledovať a uloviť.

Šťastie praje pripraveným. Nežeňte nič do krajnosti a vždy si nechajte pootvorené zadné dvierka. Uprednostnite rozumnosť, ktorá môže mať vplyv na pokojnejší chodníček do krátkodobej aj dlhodobejšej budúcnosti.

Vzťahy

Tieto dni nie sú vhodné na citový a rodinný život a hĺbkové riešenie momentálne neriešiteľných citových problémov a záťaží. Uprednostnite prechádzku do prírody, dobrý rozhovor so sebou samým, alebo nekomplikovanú spoločnosť spriaznených duší.

Strety v domácnosti počas splnu Mesiaca nezveličujte. Nájdite aktivitu, ktorá vašich blízkych privedie na dobré myšlienky. Skúste viac využívať príjemné správanie, pochopenie a neútočný, oslobodzujúci humor.

Nájdite si čas na ocenenie ľudí a ich dobrých rád a láskavého podporného povzbudenia, ktoré ste od nich dostali.

Práca

Odhalí sa driemajúca motivácia a privedie vás k perspektívnemu úspechu. Pozor na priveľkú impulzívnosť, prehnanú nadšenosť, dravosť, dominanciu, túžbu po moci a nerozvážne jednanie.

Vaša činorodá aktivita by sa nemala zmeniť na tvrdohlavosť, bezhlavosť, bezohľadnosť, netrpezlivosť a podráždenosť. Dajte prednosť vzletným nesebeckým myšlienkam, vlastným nápadom, iniciatíve i múdrej rozvážnosti.

Emócie

Preneste si žiaru a silu Luny v tomto splne Mesiaca do seba. Objavte v sebe múdreho a obozretného Strelca a jeho oživujúcu, udivujúcu odvahu. Spolu s intuíciou, čiže vnútorným vedením, sa vám vyjasní náhľad do jasnejšej budúcnosti a pomôže sa vám posunúť.

Udalosti dňa splnu vás budú viezť k tomu, aby ste sa pozreli na seba pravdivejšie. Momentálne najvhodnejšia hudba vám rozpustí komplikácie mysle. Vzťah k emóciám bude komplikovanejší.

Na jednej strane budete cítiť, že vás to ťahá k veľkej nezávislosti, na druhej strane vás budú otravovať emócie strachu, zlosti a očakávania druhých, ktorým sa budete snažiť uniknúť.

Zdravie

Znamenie Strelca ovplyvňuje pečeň, stehná, boky, krížovú kosť a celkovú telesnú pohyblivosť. Počas splnu sa viac pociťuje nepokoj, podráždenosť, zhoršený spánok a bolesti hlavy.

Sexuálne otázky tiež nebudú výnimočné. Sex s pochybnou, neznámou osobou je veľmi nebezpečný.

Organizmus je počas splnu Mesiaca vystavený pôsobeniu náročnejšej energii. Záleží na vašej psychike a kondícii, ako sa s ňou vyrovnáte. Do dobrej fyzickej aj psychickej kondície vás dostane aj odľahčený jedálniček a viac primeraného pohybu.

Vyhnite sa dlhším túram a alkoholu. Súčasná energia Mesiaca v znamení Strelca by vás mala trochu upokojiť a ústretovejšie naladiť.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Budete sa musieť vzdať niektorých vašich plánov pre vyšší prospech. Dobre si rozmyslite, čo robíte, a čo hovoríte. Nechajte partnera aj rozjímať. Musíte trpezlivejšie predkladať svoje argumenty. Aj počas tohto splnu sa vám o určité komplikácie môže postarať aj planéta lásky, Venuša. Vplyv tohto splnu v Strelcovi na vaše znamenie môže posilniť vašu citovú sféru. Skúste nejaký dobrý skutok pre partnera. 

Býk

Tento spln Mesiaca v znamení Strelca vám prinesie do popredia pozornosti rodinné prostredie, aj otázky bývania. Môžu vzniknúť rozdielne názory na riešenie vecí ohľadom domu, alebo majetku. Nezapleťte sa do nejakého problému so starším členom rodiny. Vráťte sa tam, kde ste začínali. Môžete využiť svoje skúsenosti, ktoré ste medzitým získali. Riešenie sa ponúkne samé. Nemali by ste ho ignorovať.

Blíženci

Dnes vás situácie nebudú krotiť, ale aktivovať. Vplyv tohto splnu Mesiaca v znamení Strelca pocítite s väčšou radosťou z vecí každodenného života. Bude aktivovaná vzájomná osobná komunikácia, ale aj písomné a telefonické kontakty. Situáciu môže skomplikovať len vaša tvrdohlavosť a neustálenosť. S tou však môžete niečo urobiť. Nevyhrážajte a neurážajte sa pre maličkosti, zvlášť nie vo vlastnej rodine.

Rak

Tento spln Mesiaca bude náročnejší a zložitejší, ale užitočný. Môže vám vnuknúť nevšednejší podnet do nového plánovania a zlepšiť vaše schopnosti. Budete mať na mysli predovšetkým svoju rodinu, a ich finančné a povahové problémy. Život vás dnešný deň svojim vplyvom splnu Mesiaca v znamení Strelca, a jeho dennými energiami, preverí. Niektoré skúšky budú nenápadné, iné výraznejšie. Úžitok z nich spoznáte čoskoro.

Lev

Vplyv tohto splnu Mesiaca je pre vás výhodný. Dozviete sa zaujímavé informácie, ktoré vás potešia. Vydarila by sa vám aj dlhšia cesta, alebo záležitosti spojené so športom, či štúdiom. Váš vnútorný hlas vám povie viac, než si myslíte. Musíte však pozorne vylúštiť význam jeho slov. Vyhnite sa však dnešný večer bujarej spoločnosti, ponocovaniu, alkoholu a iným extravaganciám. Nebolo by vám dobre. 

Panna

Vplyv tohto splnu Mesiaca v znamení Strelca spôsobí, že sa vám v myšlienkach budú silnejšie ozývať spomienky spojené s minulosťou. Spomienky na to, čo ste spraviť v tom čase nemohli, alebo spravili zle. Môžete prežívať silnejšie retro o tom, čo sa vám v minulosti nepodarilo, o pozícii, ktorú ste v minulosti stratili, alebo byť ľúto za vzťahom, ktorý skončil, či za ľuďmi, ktorí umreli. 

Váhy

Čoskoro sa vám môže mnoho vecí podariť. Planetárne energie sú pre vás teraz veľmi silné.  Vplyv súčasného splnu v Strelcovi vám prinesie do popredia kontakty, priateľstvá a spoločenské vzťahy, ktoré môžu priniesť úžitok, aj vo vašej profesii. Nech je vašou najsilnejšou zbraňou trpezlivosť a snaha udržať si vnútornú rovnováhu. Pozor, aby ste nevybuchli v nečakanej chvíli, lebo budete pod väčším tlakom. 

Škorpión

Nesnažte sa teraz získať úspech za každú cenu. Ten, kto rýchlo zažiari, ešte rýchlejšie zhasne. Zidealizované fantázie vás častejšie zavedú do iných náručí, zvlášť počas splnu Mesiaca. Tento spln, v znamení Strelca vám prebudí intuíciu a magickú silu. Mali by ste sa spoliehať skôr na svoje vlastné inštinkty, než aby ste hľadali radu u druhých. Čakajú vás nové možnosti.

Strelec

Vaše správanie počas tohto splnu Mesiaca v živle Ohňa, viac ovplyvní domov a rodinní príslušníci. Budete mať viac chuť filozofovať a prehodnocovať. Hoci vaše úvahy budú pravdivé, i tak sa nimi nechváľte a nezdôrazňujte ich. Energie vašich blízkych sú citlivé, mohli by to brať ako provokáciu a poukazovanie na ich chyby. Nenechajte sa vyviesť z miery, hoci sa niekto, zvlášť starší človek z rodiny, o to bude snažiť. 

Kozorožec

Preverte si vašu ekonomiku. Prekontrolujte si peňažné záväzky, zvlášť tie, ktoré máte s inými ľuďmi, alebo inštitúciami. Pozrite sa, či náhodou nie ste v zoznamoch neplatičov, napríklad v zdravotnej poisťovni. Ak pocítite únavu, malo by vás to varovať. Teraz je vhodný čas venovať sa oddychu, nie nereálne premýšľať. Dajte si mimoriadny pozor na sex s nepreverenou osobou. Hrozí možnosť dlhodobých komplikácií.

Vodnár

Vplyv tohto splnu v živle Ohňa, v Strelcovi, sa na vás prejaví aj zvýšeným zdôraznením energií partnerského spolužitia. Vzniká viac emócií, ktoré sú však mienené pozitívne. Vaša duša má tendenciu byť otvorenejšia. Mágia lásky a túžba po cestovaní za hranice všedných dní bude tiež zosilnená. Rozlišujte, čo je ilúzia, a čo skutočné pocity, či možnosti. Pozor na sentimentalitu a chuť na mimomanželský flirt. 

Ryby

Niektoré vaše súčasné rozhodnutia môžu vyvolať problémy. Neuvedomujete si do detailov riziko, ktorému sa vystavujete. Aj keď na to nevyzerajú, Ryby patria často medzi neverníkov. Impulzívne a ľahko podľahnú lichôtkam a sľubom ľahkovážnych proťajškov. Nemusíte mať obavy zo zmien, ktoré prichádzajú, aj pod vplyvom tohto splnu vášho Mesiaca. Miešajú sa v ňom prehodnocovacie energie. Dajú vám impulz, ktorý ste už dávno potrebovali. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 20.06.2024
MesiacVodnárod 24.06.2024
MerkúrRakod 17.06.2024
VenušaRakod 17.06.2024
MarsBýkod 09.06.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024