Odporúčame

Alžbeta

Alžbeta

Nič nie je náhoda – všetko okolo nás sa deje za určitým cieľom, všetko má svoj dôvod a správny čas. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Spln Mesiaca v znamení Vodnára

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v auguste 2022

V piatok skoro ráno nastáva spln Mesiaca. Slnko v Levovi vtedy stojí presne oproti Lune vo Vodnárovi. Hrdý Lev prechádza skúškou, kedy mu provokačne nastavuje zrkadlo revolučný Vodnár.

Spln Mesiaca v znamení Vodnára
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v májiSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť01.05.2024 13:30Vodnár-
Nov08.05.2024 05:25BýkNov Mesiaca máj 2024
Prvá štvrť15.05.2024 13:50Lev-
Spln23.05.2024 15:55StrelecSpln Mesiaca máj 2024
Posledná štvrť30.05.2024 19:15Ryby-

Spln Mesiaca nastane: 12.08.2022 03:38

Spln Luny je každý mesiac vyvrcholením lunárneho cyklu. Jas guľatej Luny osvecuje naše negatívne návyky i temnotu, ktorú možno inokedy nevidíme. Svojim spôsobom sa v týchto skúškach môžu nájsť mnohí, ktorí sa neboja na seba pravdivo pozrieť. Dokonca sa ľuďom môže zdať, že sa niektorí jedinci zbláznili.

Tieto kontraproduktívne energie je potrebné prepustiť a dať ich von tak, aby ste iným neublížili. Pomáha šport, hlavne taký, ktorý vám vyhovuje. Kto nerád športuje v tíme, asi si osamote zabehá. Ostatní si zahrajú v tieni prírody futbal, plážový volejbal, alebo v bazéne vodné pólo.

Pozor všeobecne na nervozitu a to hlavne za volantom, lebo nie všetci sledujú pohyb Luny, a tým pádom nevedia, že vtedy je najviac nehôd. Riskovať bude určite viacero šoférov.

Pokiaľ to váš zdravotný stav dovolí, držte hladovku, kedy sa pije len voda. Menej odvážni a nezdravší budú držať pôst. Pri ňom sa je napríklad len ryža, ovocie či zelenina. Tieto zložky sa počas dňa medzi sebou nemiešajú. 

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Spln vo Vodnárovi vám celkom praje. Odhaľuje vám vaše nesplnené sny a pripomína priateľov, ktorých ste možno zanedbali. Doprajte si všetkého, po čom túžite, ale s mierou. Počas splnu máme totiž všetci nutkanie preháňať. Chuť na prejedanie zaženiete športom, kedy sa tvorí hormón šťastia. 

Býk

Hlavná úloha počas týchto dní bude vaša kariéra a práca. Máte to dosť kritické aj doma. Nič nezanedbávajte a nepodceňujte. Riešte všetky veci pomalšie a s rozumom. Postupujte podľa dôležitosti. Ak uprednostňujte teraz viacej kariéru, nezabudnite večer milo prehovoriť na svojich doma. 

Blíženci

Túžite možno po dobrodružstve, ale počkajte radšej do ďalšieho týždňa. Zamerajte aspoň trochu svoju pozornosť smerom k filozofii a štúdiu niečoho, čo sa týka zahraničia. Prakticky to asi bude ozaj ten cudzí jazyk, ktorý si na vás počkal, hoci ste to vždy odkladali. Bez toho, aby sme sa v ňom zdokonaľovali sa už skoro nezaobídeme.

Rak

Spln vo Vodnárovi vám takto každoročne dáva do úvahy otázku financií, sexu a častejšie človek myslí na to, že nie je nesmrteľný. Pokiaľ budete opatrní na spoločné financie s partnerom a nebudete unáhlene jednať, prečkáte obdobie tohto splnu celkom v norme. No vám sa asi čakať veľmi nebude chcieť, preto si vezmite tieto rady ozaj k srdcu! 

Lev

Spln vo Vodnárovi vám dáva do popredia vzťahové problémy. Poviete si, že ľahko sa radí druhému, keď nie je v jeho koži. Myslite pozitívnejšie. Urobte si rekapituláciu posledného roka. Máte to dosť ťažké, ale ak vydržíte, zachováte rozvahu, pohnete sa tým správnym smerom. Predtým si všetko dobre preverte. 

Panna

Nájdite si spôsob, ako do vášho každodenného života vniesť harmóniu a pokoj. Každoročne vám spln vo Vodnárovi preveruje vaše zdravie. Ak si radi doprajete dobré jedlo a pitie, ale teraz aspoň trochu ovládajte svoje chuťové poháriky. Človek si môže dobre pochutnať aj na ovocí a zelenine. V tomto období je jej dostatok.

Váhy

Všeobecne je pre vás spln vo Vodnárovi priaznivý. Skontrolujte si, či máte dostatok zábavy v živote. Tá vás teraz lieči na duši i tele, ale dajte si pozor, aby ste niektoré veci príliš nedramatizovali. Spolu s Levom, kde je teraz Slnko máte herecké sklony. Venujte sa svojim koníčkom a úprimným priateľom. 

Škorpión

Slnko preveruje vašu kariéru a Luna domov. Drieť ako kôň je dobré, ale ako sa vraví, od roboty aj kone kapú… Doprajte si chvíľku pre seba samého, lebo človek, hoci je spoločenský tvor, potrebuje priestor pre seba samého. Zamyslite sa nad minulosťou, svojimi chybami, možno aj nad tým, komu ste ublížili. Snažte sa vyvarovať toho, aby ste chyby znovu opakovali.

Strelec

Máte teraz možno rozpor medzi tým, či dávať navonok to, čo cítite, alebo nie. Liekom na veci, ktoré vás trápia počas splnu, bude meditácia. Pokiaľ máte aspoň trochu času, stačí byť pätnásť minút osamote. Pochopíte tak hlbší význam reality, a to emocionálne a intelektuálne. Možno vás bude žiadať o pomoc niekto zo súrodencov, alebo blízkeho okolia. 

Kozorožec

Viac ako inokedy sa vám ozýva pocit – mať finančnú istotu? Spln vo Vodnárovi vám preveruje váš vzťah k peniazom a hodnotám. Kde je v tomto čase vaša životná priorita? Peniaze potrebujeme k životu, ale netreba zabúdať na hlbšie hodnoty: zdravie, rodinu a partnera. Poučte sa z minulosti a riaďte sa zdravým sedliackym rozumom!

Vodnár

Mnohí Vodnári majú teraz prelomové obdobie, hlavne vo vzťahoch. Vážny a dramatický spln prežite, teda ak sa to dá, v ústraní. Venujte sa partnerovi s vedomím, že Slnko je voči vám v opozícii. Konsenzus asi bude dosť náročné dosiahnuť. Vy to však zvládnete, ak dáte na svoju intuíciu. 

Ryby

V poslednej dobe bol váš život asi riadne hektický, doprajte si preto oddych. V tomto období toho viacej urobíte v ústraní. Všetko má svoj čas. Venujte sa viacej svojmu zdraviu. Skúste nezvyšovať hlas a pozorujte ľudí. Dajte si pozor, aby ste to neprehnali, hlavne s dobre myslenou radou. Odpustite aj sebe, hlavne aj to, za čo sa už dlhšie hanbíte. Život ide ďalej! 

Téma dňa Zrkadlenie ako nástroj na riešenie problémov vo vašich vzťahoch

Pozrite sa na svoj život z iného uhla pohľadu - z odrazu v zrkadle a naučte sa žiť šťastnejší život.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBlíženciod 20.05.2024
MesiacŠkorpiónod 20.05.2024
MerkúrBýkod 15.05.2024
VenušaBýkod 29.04.2024
MarsBaranod 30.04.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024