Odporúčame

Zoruna

Zoruna

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštec Krištof

Krištof

Osobný kód 166

Spln Mesiaca v znamení Vodnára

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v auguste 2023

Slnko v Levovi stojí presne oproti Lune vo Vodnárovi. Toto vzdušné znamenie je revolučným zvestovateľom nového pokroku a zmien v súkromí, ale i v krajinách.

Spln Mesiaca v znamení Vodnára
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v marciSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť03.03.2024 16:26Strelec-
Nov10.03.2024 10:02RybyRozbor pripravujeme
Prvá štvrť17.03.2024 05:13Blíženci-
Spln25.03.2024 08:03VáhyRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 01.08.2023 20:34

Nezabúdajme, že obe znamenia sú dosť silné. Keďže stoja oproti sebe, stačí malá iskra Levieho ohníka a vzduch Vodnára ho rozdúcha na veľký plameň. Preto by sme mali byť opatrní, aby sme nešli hneď za prvým nositeľom nejakej správy, ale dali priestor veciam, aby plynuli.

Vodnár má rád originalitu, stereotyp mu nevonia

Ľudia, ktorí majú radi systém a všetko zaškatuľkované, budú mať teraz asi ťažšie dni ako jedinci, ktorí uznávajú chaos. Ten však nepraktizujte pri vedení motorového vozidla. Tam sa musia pravidlá dodržiavať aj počas splnu vo Vodnárovi. Nebezpečným a neprimeraným spôsobom budú jazdiť pravdepodobne viacerí šoféri. Možno dokonca i tí, ktorí sú inokedy pokojní a dodržujú pravidlá cestnej premávky.

To, že počas splnu je viac hádok, nervozity i úrazov, si už iste všimli viacerí z nás.

Intuícia je doménou Vodnára. Ojedinele sa vyvinie až do jasnozrivosti. Vnímajte aj vy ostatní, ktorí ste sa nenarodili ako Vodnári, aké myšlienky a obrazy vám idú mysľou. Možno prídete na koreň veci, ktorá vás už dlhšie oslovovala a vy ste tomu doteraz nerozumeli. Hovorí sa, že každý človek má tieto schopnosti, len sa treba naladiť, veriť si a chcieť vidieť pravdu.

Pokiaľ to váš zdravotný stav dovolí, držte aspoň jeden deň hladovku, kedy sa pije len voda alebo dodržujte pôstne menu. Pri ňom sa je napríklad len ryža, ovocie či zelenina. Pokiaľ jete ovocie, zeleninu jedzte až po vytrávení ovocia, čo môže trvať aj hodinu a pol.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Vám spln vo Vodnárovi zasahuje do domu priateľov a splnených snov. Na tých treba však popracovať, aby ste si ich mohli zrealizovať, lebo zázraky sa dejú len v rozprávke. Doprajte si všetkého, po čom túžite, ale s mierou. Počas splnu máme totiž všetci nutkanie preháňať v jedle, pití i rôznych pôžitkoch, ktoré nám škodia. Chuť na prejedanie zaženiete športom, kedy sa tvorí hormón šťastia a spokojnosti so sebou samým.

Býk

Máte náročný spln, ktorý vás skúša doma i v kariére. Skúste sa teraz trochu krotiť vo svojich prejavoch k okoliu. Chcete možno naraz dosiahnuť veľa doma, aj v práci. Postupujte podľa dôležitosti. Ak uprednostňujete teraz viacej kariéru, venujte sa jej.  Nezabudnite však na svojich doma, ktorým vysvetlite svoje zámery. Nakoniec úspechy v práci ovplyvnia rodinný rozpočet k spokojnosti všetkých. 

Blíženci

Spln vám zasahuje všeobecne do domu ďalekých ciest. Túžite ísť do zahraničia a ešte ste to tento rok nestihli? Nie každý má však rád cestovanie. Zamerajte preto trochu svoju pozornosť smerom k filozofii a štúdiu niečoho, čo sa týka cudziny. Prakticky to asi bude ozaj ten cudzí jazyk, ktorý si na vás počkal, hoci ste to vždy odkladali. Doba je taká, že znalosti angličtiny sú potrebné i v domácom prostredí.

Rak

Vám zasahuje spln do domu spoločných financií s niekým dôležitým. Pokiaľ budete opatrní na spoločné financie s partnerom a nebudete unáhlene jednať, prečkáte obdobie tohto splnu celkom v norme. No vám sa asi čakať veľmi nebude chcieť, preto si vezmite tieto rady ozaj k srdcu! Ôsmy dom je aj domom sexu, toho vážnejšieho, ktorý mení váš postoj k životu. Vtedy niektorí plodia deti, alebo si uvedomia, že už chcú len stabilného partnera. 

Lev

Máte dôležitý spln, kedy sa vám asi vyskytne možnosť konfrontácie s dôležitým partnerom vášho života. Môže to byť súkromný partner, ale i ten, ktorý s vami zdieľa pracovné záležitosti. Urobte si rekapituláciu posledného roka, najlepšie od vašich narodenín alebo splnu, ktorý bol takto minulý rok. Máte to teraz asi dosť ťažké, ale ak vydržíte, zachováte rozvahu, pohnete sa tým správnym smerom. 

Panna

Každoročne vám spln vo Vodnárovi preveruje vaše zdravie. Ak si radi doprajete dobré jedlo a pitie, ovládajte teraz svoje chuťové poháriky. Človek si môže dobre pochutnať aj na ovocí a zelenine. V tomto období je jej dostatok. Pokiaľ vydržíte pár dní a dodržíte napríklad obmedzovanie sladkostí, nebudú vám už tak chýbať ako predtým. Venujte sa aj manuálnym bežným činnostiam, ktoré vás upokoja. 

Váhy

Všeobecne je pre vás spln vo Vodnárovi priaznivý, ale dajte si pozor, aby ste niektoré veci príliš nepreháňali. Spolu s Levom, kde je teraz počas splnu Slnko, máte herecké sklony. Ich stupňovanie až do dramatického prejavu, nemusí vyhovovať každému. Venujte sa svojim koníčkom a úprimným priateľom. Tí vás poznajú a dokonca niektorí i obdivujú to, čo iným vadí.

Škorpión

Náročné obdobie Leva zažívate takto približne každým rokom. Vodné znamenia sú veľmi vnímavé a citlivé. Neberte preto po tieto dni všetko úplne vážne. Doprajte si chvíľku pre seba samého. Zamyslite sa nad minulosťou, svojimi chybami, možno aj nad tým, komu ste ešte neodpustili. Snažte sa vyvarovať toho, aby ste chyby znovu opakovali. Potrebujete cítiť teplo a lásku domova.

Strelec

Komunikácia bude pravdepodobne úlohou číslo jedna u mnohých Strelcov, lebo do jej domu vám teraz zasahuje spln vo Vodnárovi. Liekom na veci, ktoré vás trápia počas obdobia splnu, bude meditácia. Pokiaľ máte aspoň trochu času, stačí byť pätnásť minút osamote. Pochopíte tak hlbší význam reality, a to emocionálne a intelektuálne. Možno vás bude žiadať o pomoc niekto zo súrodencov, alebo blízkeho okolia. Poraďte a pomôžte, ale neberte si cudzie trápenie na seba. 

Kozorožec

Dá sa povedať, že vy máte celkom priaznivé obdobie. Vážte si to, čo máte a nezáviďte iným, ak majú viac ako vy. Spln vo Vodnárovi vám preveruje váš vzťah k peniazom a hodnotám. Kde je v tomto čase vaša životná priorita? Peniaze potrebujeme k životu, ale netreba zabúdať na hlbšie hodnoty: zdravie, rodinu a partnera. Poučte sa z minulosti a riaďte sa svojim zdravým sedliackym rozumom!

Vodnár

Opozícia Slnka na vaše znamenie si dá určite záležať, aby si urobila svoju prácu dobre. Vážny a dramatický spln prežite radšej v ústraní. Tam si skôr vypočujte vašich vnútorných radcov, ako v búrlivej spoločnosti. Venujte sa partnerovi, hlavne, ak ste ho v minulosti zanedbávali. Konsenzus asi bude dosť náročné dosiahnuť. Vy to však zvládnete, ak dáte na svoju intuíciu a budete načúvať hlasu svojho Ja. 

Ryby

Oddychujte trochu viac ako inokedy. Spln vám zasahuje do domu podvedomia. Koncom mesiaca bude vo vašom znamení. Venujte sa viacej svojmu zdraviu, hlavne citlivým nohám, srdcu i tráveniu. Pozorujte ľudí ako sa správajú k sebe navzájom, ale i k vám. Neberte si však ich trápenia i hádky veľmi k srdcu. Ryby majú tendencie pohlcovať negatívnu energiu okolia do seba, čo môže priniesť nečakané nepríjemnosti až ochorenie. 

Téma dňa Zrkadlenie ako nástroj na riešenie problémov vo vašich vzťahoch

Pozrite sa na svoj život z iného uhla pohľadu - z odrazu v zrkadle a naučte sa žiť šťastnejší život.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRybyod 19.02.2024
MesiacŠkorpiónod 29.02.2024
MerkúrRybyod 23.02.2024
VenušaVodnárod 16.02.2024
MarsVodnárod 13.02.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024