Veštenie a spirituálne poradenstvo

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Čínsky horoskop na november 2022

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na november

November je síce ponurý mesiac, ale kolobeh mesiacov má svoj zmysel. Príroda sa ukladá na zimný spánok. Navonok niektoré rastliny odumreli, ale korienky ostali. Stromom opadalo lístie, počas zimy si oddýchnu, aby sa na jar prebrali k životu.

Podobne je to aj s nami. Zamýšľame sa nad životom a smrťou, zmyslom života. Niekedy nás to privodí do smútku, ale len preto, aby sme si vážili tie pekné chvíle, ktoré nás ešte čakajú. Nenadávajte preto na november, radšej viac oddychujte ako naša príroda. Nakoniec, veď naše fyzické telo je jej súčasťou. 

Horoskopy, tak ako náš západný, ale i čínsky východný, sa riadia pohybom planét. Vo výkladoch sú rozdiely, ale Luna ostáva Lunou. Dôležitý je vždy spln i nov Mesiaca.

8. novembra nastal spln, ktorý bol dosť vážny, lebo bolo zároveň aj krvavé zatmenie Mesiaca. Neberte na ľahkú váhu zmeny a výzvy, ktoré budete v týchto dňoch vnímať. Netreba sa báť zmien, tie nás posúvajú vyššie. Horšie je, ak človek ostáva na jednom mieste a len komentuje, čo by bolo, keby… Vneste do svojho života novú energiu, hľadajte krásu každodenného života.

Tešíme sa na rôzne sviatky a oslavy, ale bežných dní je viacej. V tých treba hľadať svojím zdravým úsudkom potešenie a stabilitu. Správ sa na nás valí denne mnoho, netreba sa nechať nimi úplne ovplyvniť. Ľudstvo toho prežilo veľa a predsa je tu!

Nov Mesiaca bude 23. novembra, vtedy by sme mali mať niektoré výzvy za sebou. Veľa sme sa dozvedeli a vykročili dopredu. Bude snáď čas aj na zábavu a možno i nejaké krátke i dlhšie cesty, po ktorých skonštatujeme, že ten náš svet predsa len za niečo stojí. 

Zdravie

Podľa čínskej medicíny sú v novembri najviac namáhané pľúca. Často píšem, že pľúca majú spojenie s hrubým črevom a trávením.

Keďže je chladné obdobie, človek by sa mal chrániť pred chorobami nielen teplým oblečením, ale aj vhodnou stravou. Nevhodné sú teraz chladné nápoje, pite preto teplé, alebo aspoň odstáte na izbovú teplotu, ak neznášate napríklad horúci čaj. Jedzte viacej vareného, pečeného i grilovaného. Neradím však mastné mäsá a veľmi prepečené. Ak vám je chladno, nechoďte vtedy von nenajedení. Veď jedlom je človek živý a čo dávate do seba, to vás aj tvorí.

Zatiaľ nie sme na takej úrovni, aby sme žili zo vzduchu, alebo zo Slnka, ako tvrdia niektoré, možno vyspelejšie bytosti od nás.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: