Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na november 2023

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na november

Vodný Zajac, ktorý je vládcom roka, bude mať do 22. novembra spoločníka a vládcu mesiaca Prasa. Obe znamenia majú rady harmonickú dohodu medzi sebou, neprikladajú význam malichernostiam. Dúfajme, že nám pomôžu zjemniť niektoré ťažšie aspekty tohto mesiaca.

Človek má sám so sebou dosť problémov, než si zvykne na menej slnečného svitu a chladnejšie počasie. K dobrej nálade mu iste neprispeje ani politická situácia doma i v ostatných krajinách, nezhody medzi ľuďmi v súkromí a práci. Bohužiaľ, tento rok je november ozaj najťažším mesiacom.

22. novembra preberá vládu mesiaca Potkan, ktorý k zlepšeniu situácie síce veľmi neprispeje, ale aspoň sa budú niektoré záležitosti už riešiť. Pripravme sa teda radšej na nepríjemnejšie chvíle, veď život nie je vždy len prechádzkou po ružovej záhrade. 

Zdravie

V novembri sú najviac ohrozené pľúca, ktoré majú spojenie s hrubým črevom a trávením. Keďže je chladné obdobie, človek by sa mal chrániť pred chorobami nielen teplým oblečením, ale aj vhodnou stravou.

Nevhodné sú teraz chladné nápoje. Pite preto teplé, alebo aspoň odstáte tekutiny, ak neznášate horúce. Jedzte viacej vareného, pečeného i grilovaného. Neradím však mastné mäsá a veľmi prepečené. Ak vám je chladno, nechoďte von nenajedení, nebudete mať dostatok síl. Jedlom je človek živý a čo dávate do seba, to vás ovplyvňuje. Pozorujte, ktoré jedlo vám prospieva. Zistite to ľahko. Niekedy ihneď po konzumácii, alebo po pár hodinách. Jedlo nemá spôsobovať nepríjemnú únavu, ktorú cítite v očiach alebo na celom tele, ale má dodať silu.

Nezabúdajme, že každý človek je iný, Niekto potrebuje jesť len dvakrát za deň, a to ráno a na obed, iný nezaspí, pokým nezje večeru. Preto sa netreba nútiť do jedla, ale ani hladovať.

Choroby pľúc majú príčinu aj v tom, že sa človek neteší zo života, alebo s ním nie je spokojný. Hľadajte preto radostné okamihy v každom dni! Pripravte ich aj svojim blízkym.

Malá rada podľa feng šuej

Vládnuce Prasa má rado pohodlie a rodinu. Zútulnite si preto vo svojom obydlí rodinnú zónu, čiže miesto, kde sa stretávate spoločne. Pekné prostredie viac prispeje k láskavým vzťahom. Preto vedľa obľúbených možno studených farieb dajte priestor i teplej farbe. Stredom pozornosti bude asi kuchyňa a obývačka.

V poslednej tretine mesiaca sa zamerajte na prípravy Vianoc tým, že si urobíte plán upratovania. Najprv dajte do poriadku veci, ktoré ste dlho nepoužívali. Skontrolujte, či sú ešte funkčné. Šikovný a pracovitý Potkan má rád nové veci. Preto sa ľahšie zbavíte tých starých, aby následne prišli nové.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: