Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Hantyl

Hantyl

Pomôžem vám rozhodnúť sa a nájsť správnu cestu životom. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na november 2021

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na november

Tmavý predposledný mesiac v roku, november, provokuje záhady a mystiku v tej najrozličnejšej forme. V mestskom i dedinskom prostredí sa rôzne čarovalo. Vplývalo na to i mystické znamenia Škorpióna. Tradičný čínsky horoskop je zameraný na jeho posledné znamenie - Prasa.

Posledné znamenie čínskeho zverokruhu Prasa je spájané s Lunou. Preto má aj veľké veštecké schopnosti a dobrú intuíciu.

Prasa symbolizuje aj odvahu bojovať za domáce šťastie, ale čo najpokojnejším spôsobom. Do života však títo ľudia potrebujú niekoho akčného, kto ich motivuje k lepším výkonom a stále ich posúva niekde ďalej. V novembri, mesiaci Prasaťa v čínskom horoskope, môžu všetci dokázať veľa, no musia byť do toho dotlačení a potlačiť v sebe lenivosť. Z tohto hľadiska sa v novembri najviac uplatnia čínske znamenia Tiger, Koza a Zajac, pretože nie sú agresívni, no pristupujú k problémom ohľaduplne, ale s istou razanciou.

Náročnejší mesiac budú mať čínske znamenia Opica a Had.

Snažte sa vyťažiť z každej situácie to najlepšie, čo sa zatiaľ skrýva. Ani v tomto predposlednom mesiaci roka sa nenechajte ničím odradiť! Ako sa hovorí, šťastie praje pripraveným. Všetko, čo sa vám podarí dosiahnuť, vám bude užitočné.

Pokúste sa uprednostniť zdravý rozum a racionálne uvažovanie pred citmi. Nič by sa nemalo jesť tak horúce, ako sa to navarí. Uvedomte si, že aj vy nie ste vo všetkých smeroch dokonalosť sama.

Energia novembra

Počas novembra upadá do zimného spánku nielen príroda, ale aj ľudský organizmus sa prispôsobuje skracujúcim sa dňom a klesajúcej teplote tým, že sa snaží neplytvať energiou. To v podstate vyhovuje aj čínskemu znameniu pohodu milujúcemu znameniu Prasiatka v čínskom horoskope. Nenechajte však, aby sa nedostatok slnečných lúčov a tepla negatívne premietol do nálad a duševnej nerovnováhy väčšiny hviezdnych znamení.

Hlboko oddané znamenia Škorpióna a Prasaťa sa spájajú v mesiaci november, veď aj v európskom horoskope prevažnú časť novembra panuje znamenie Škorpióna.

Negatíva

Dajte si pozor na negatívne možnosti prebiehajúcich, citeľných, no neviditeľných energií. Kto sa raz začne váľať v bahne, už ťažko z neho odíde. To platí aj pre ľudí na mesiac Prasaťa. Neupadnite do lenivosti, nerestí, ľahostajnosti a akejkoľvek negativity, lebo z nej budete veľmi ťažko vstávať, nebude sa vám už chcieť.

Lenivosť a pohodlnosť je nákazlivá. Vie si nájsť veľa aj logicky vyzerajúcich výhovoriek.

Zdravie

Podľa tradičnej čínskej medicíny sú v novembri, aj pod vplyvom hmiel a sychravého počasia, oslabené pľúca. Zdravý životný štýl vám pomôže prekonať nadchádzajúce obdobie plné nádchy a prechladnutia.

Buďte na seba opatrnejší. November, aj pod pokojnejšími energiami, ktoré potrebuje čínske znamenie Prasaťa, nebude tým pravým obdobím pre nejaké adrenalínové športy.

Dôležité sú aj energie srdca a chrbta, preto sú pre vás dôležité dotyky. Čo si teda dopriať zaslúžený odpočinok vďaka teplej vode vo vani a príjemnej domácej masáži? Vhodným druhom relaxácie môžu byť pre mnohých aj jesenné práce na záhrade, či chate, spojené s príchodom zimy.

Pozor na migrény. Bolesti hlavy môžu byť aj z pokazených zubov. Problémy netreba nikdy podceňovať a odkladať.

Aj keď sa vám už nežiada toľko tekutín ako v lete, dbajte na pitný režim. Predchádzate tak problémom s obličkami. Snažte sa naozaj vyhýbať stresu, aj keď to už znie ako opakovaná fráza.

Peniaze

Peniaze sú pre Prasa pozitívne! Nemá k nim nedôveru, ani pocit, že by mu kazili charakter. To sa prenesie aj do novembra, mesiaca Prasaťa v čínskom horoskope. Považujte za užitočné vyčleniť finančné prostriedky na osobitné požiadavky a až sa dá, aj svoje úspory.

Niektorí ľudia budú podporovaní, zatiaľ čo iní budú mať rôzne zložité úlohy. Snažte sa využiť čo najviac, aj pracovných, príležitostí. Budete schopní pracovať až do vyčerpania, len potrebujete cítiť dôveru a mať sa o koho oprieť.

Predposledný mesiac roku bude priaznivý aj pre osobné veci. Snažte sa podeliť so svojimi blízkymi aj v takých aktivitách ako sú záľuby, práca alebo plány, aj keď teraz, pod energiami Prasaťa a osobných skúseností, budete mať tendenciu urobiť mnohé radšej sami.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: