Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Nov Mesiaca v znamení Raka

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v júli 2020

Mesiac - Lunu niektorí z nás vnímajú veľmi silno i v nove, zvlášť muži. Buďte preto rozumní. Energie budete mať možno až priveľa. Nedajte sa vyprovokovať, ani sami neprovokujte.

Nov Mesiaca v znamení Raka
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca vo februáriSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť03.02.2024 00:21Škorpión-
Nov10.02.2024 00:01VodnárNov Mesiaca február 2024
Prvá štvrť16.02.2024 16:03Býk-
Spln24.02.2024 13:33PannaSpln Mesiaca február 2024

Nov Mesiaca nastane: 20.07.2020 19:35

Okolo novu je čas komunikovať so vzdelanými a dôležitými ľuďmi a jednať s úradmi. Mnohí budete riešiť tému, ktorú by ste najradšej pred svojím okolím utajili. Potrebujete nejakého priateľa, niekoho, komu sa môžete zveriť. Niekoho, kto nesklame.

Nov v Rakovi bude plný emócií

Prídu situácie, ktoré budú vyžadovať doriešenie vzťahov. Je čas ešte viac si uvedomiť svoju energiu, ale hlavne to, kam ju rozumne investovať.

Poznáte, že v každej situácii si máte zachovať hrdosť. Júl je náročný a aktívny mesiac. Pozmenia vás udalosti, ktoré zažijete a ľudia, s ktorými sa stretnete. Nov Mesiaca v tejto oblasti veľa napovie. Život sa však pozvoľna upokojí.

Peniaze

Peniaze dávajú väčšiu voľnosť a možnosti toho viac zažiť. O peniazoch budete premýšľať i v súvislosti s bývaním alebo zariaďovaním.

Posilnení energiou novu Mesiaca môžete prísť s nejakým kreatívnym nápadom, ako niečo vylepšiť. Na prvý pohľad to možno bude nenápadné, ale čas ukáže…

Letná spoločnosť

Človek nežije vo vzduchoprázdne. Ozvať by sa mali rodine a súrodencom. Vzťahy by ste mali vylepšiť aj so susedmi. Mali by ste niečo sami zorganizovať.

Bude to citlivé obdobie a je možné, že niekto vám vytvorí situáciu, ktorá sa vám nebude páčiť. Mnohí si uvedomia, že kamarátov je veľa, ale pravých priateľov ako šafranu.

Stále pôsobte na svoje okolie ako inteligentní ľudia, ktorí to majú v hlave usporiadané.

Zdravie

Ak sa objaví zdravotný problém, bude hlavne psychosomatického pôvodu, čiže z nervov, ako sa hovorí.

V čase novu Mesiaca môžu prísť aj nejaké obmedzenia v oblasti, kde nekráčate správne, v súlade so svojou dušou. Netreba sa báť aj pozmeniť svoj život, aspoň v detailoch, keď to bude nevyhnutné. Netreba nič hnať až do krajností.

Zdravie a vzťahy tvoria jeden celok. Keď máte zlé vzťahy, odrazia sa pocity z nich v chorobách. Keď máte dobré vzťahy, stúpa aj vaša imunita.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Vzhľad hrá veľkú rolu, ale človek je príťažlivý tiež tým, čo tvorí a ako sa prejavuje. Pozor na presadzovanie si moci a vedúceho postavenia v rodine. Nikto za vás nič neurobí. Zorganizujte nejakú akciu pre svoju rodinu. Spoľahnite sa na intuíciu, ktorá bude počas novu Mesiaca mimoriadne silne pôsobiť. Pozor na chrbticu a vodu.

Býk

Krásne sny sa môžu ľahko zopakovať, stačí len tomu veriť. Najrýchlejšie k cieľu vedú rozvážne kroky, ktoré nie je potrebné neskôr opravovať. Máte to potom vo svojich rukách. Počas novu Mesiaca bude veľký vplyv rodiny a mágie, zvlášť tej ľúbostnej. Mali by ste sa sústrediť na situácie, ktoré ľahko plynú. Tam, kde sa prejaví problém, treba urobiť nápravu

Blíženci

Vaše nadšenie môže brzdiť pesimisticky naladený člen rodiny, či niekto blízky. Pri plači sa vylučuje hormón stresu adrenalín, a tým dochádza k psychickému uvoľneniu, takže očistný efekt sĺz je aj chemickou záležitosťou. Bude vás to ťahať do plaču. Niečo sa totiž na začiatku môže zdať nepríjemné, či neprijateľné. Intuitívny pocit napovie pravdu. 

Rak

Teraz je váš najdôležitejší nov vášho Mesiaca v roku. Je vo vašom vnímavom znamení. Keď trochu zatlačíte, rozbehnú sa aj stagnujúce záležitosti. Dotiahnite do konca záležitosti a stereotypy týkajúce sa predovšetkým rodiny, i vzdialenejších príbuzných. Presvedčíte sa o dôležitosti slova, písomného i hovoreného. Uvedomíte si, aké dôležité, či nedôležité sú slová iných ľudí.

Lev

Slnko je prejav božieho ohňa, ktorý hreje, no nepáli. Aj vy buďte takí. Dodržujte však rodinné tradície, hoci aj zabalené do moderného rúcha. V partnerstve sa nenechajte vtiahnuť do zbytočných a háklivých tém a debát. Dôležité je, čo urobíte aj nabudúce, nielen to, čo urobíte dnes. Nezľaknite žiadnej novej príležitosti, ale ani povinnosti a práce.

Panna

Niekedy prvé malé kroky vedú k veľkým veciam. Najmä najbližší, partner a deti, budú prahnúť po vašej pozornosti, zodpovednosti, láske a rešpekte. Súčasná atmosféra, aj pod vplyvom novu Mesiaca, vás môže zvádzať spraviť niečo, čo by ste inak neurobili. Na dosť dlho vám to asi vezme chuť niekomu pomáhať, alebo radiť. Je čas na nové, premyslené začiatky.

Váhy

Váhy, ste dobré a schopné, ale všímajte si schopnejších a spolupracujte s nimi. Dobrá príprava bude znamenať dobré výsledky. Môžete ťažiť zo svojich predošlých skúseností. Vyhnite sa budúcim nedorozumeniam. Ako naznačuje aj planéta Saturn, mohlo by ísť aj o sebeckého vzdialenejšieho príbuzného. Nakoniec sa nájde rozumná dohoda. 

Škorpión

Škorpióni poznajú silu informácií a vedia, že chytrým ľuďom patrí svet. Aj pod vplyvom tohto magického novu Mesiaca môžete stretnúť i partnera na úrovni, ale to záleží od toho, ako to v sebe mate nastavené. Aj na vašej iniciatíve záleží, či istá dôležitá záležitosť zaspí, alebo dostane nový, dynamickejší a príjemnejší obrat.

Strelec

Radšej sa dnes vyhnite psychicky labilnejším ľudom. Rozhodne sa s nimi nehádajte, neprovokujte ich, ani sa im nepriečte, hoci by ste aj mali pocit, že máte pravdu. Ich vedomé, i podvedomé, energie ukrivdenosti by vám mohli zasiahnuť vašu auru. Aj napätie najmä v rodine môže stúpať. Mnohí pocítia osudový rozmach s obmedzeniami. 

Kozorožec

Aj pod vplyvom tohto novu Mesiaca sa nové príležitosti možno ukážu v tej oblasti, kde ste schopní vyniknúť. Nové začiatky sa budú odvíjať od toho, na čom ste v minulosti mentálne pracovali. Budete vedieť lepšie pochopiť seba i členov svojej rodiny a podporiť správne vzťahy medzi vami. Máte obdobie rekapitulácie. 

Vodnár

Nov Mesiaca môže upevniť tvoje rodinné vzťahy, alebo ukázať nechcené dôsledky minulých dní. O začiatku, či konci, nebudete rozhodovať. To, čo sa stane medzitým, je však vo vašich rukách. Doma sa vyhnite kontroverzným témam. Citlivý prístup k ostatným vám umožní vyhnúť sa väčším problémom. Tie menšie, i s deťmi, s pochopením a súcitom už zvládnete. 

Ryby

Nov Mesiaca vám pripomenie minulosť a dá nádej do budúcnosti. Podporí vás to psychicky, budete sa mať neskôr o čo oprieť. Sú silné magické vplyvy. Využite ich. Kreatívne a tvorivé Ryby môžu dosiahnuť úspech. Naučte sa prispôsobiť a vyťažiť zo zmien maximum vo váš prospech. Nechcite nemožné a nepreceňujte sa. Pokúšajte sa len o to, čo je vo vašich silách a schopnostiach.

Téma dňa Perspektíva a budúcnosť vášho vzťahu

Zistite, či je váš partnerský vzťah ten pravý, alebo je už dopredu odsúdený k rozpadu.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRybyod 19.02.2024
MesiacŠkorpiónod 29.02.2024
MerkúrRybyod 23.02.2024
VenušaVodnárod 16.02.2024
MarsVodnárod 13.02.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024