Odporúčame

Večernica

Večernica

Moje karty vám ukážu, kadiaľ sa vydať, aby ste boli šťastní. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Nov Mesiaca v znamení Strelca

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v novembri 2016

V utorok po jednej hodine poobede nastáva nov Mesiaca v Strelcovi. Optimizmus, nadšenie pre všetko naokolo, veľké ideály, túžba byť všade, dobrodružstvo, viera, filozofia a cestovanie, ale aj netrpezlivosť a určitá závislosť. Toto sú vlastnosti, ktoré podporuje postavenie Luny v Strelcovi.

Nov Mesiaca v znamení Strelca
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v decembriSplny a novy Mesiaca 2020

Posledná štvrť08.12.2020 01:39Panna-
Nov14.12.2020 17:19StrelecRozbor pripravujeme
Prvá štvrť22.12.2020 00:43Baran-
Spln30.12.2020 04:31RakRozbor pripravujeme

Nov Mesiaca nastane: 29.11.2016 13:20

Už v názve svojho znamenia má Strelec nádych smelosti, impulzívnosti, temperamentu i cieľavedomosti. V tomto ponurom období si treba brať príklad z kladných vlastností Strelca, ktorý rád pomôže druhým, povzbudí vás, lebo cíti, že to potrebujete. Beda však, ak ho začnete kritizovať, alebo nebodaj budete v niečom múdrejší ako on a náležite mu to začnete zdieľať. Practe sa kade ľahšie, lebo jednu dve schytáte.

Netvrdím, že sa tak budú počas novu správať práve Strelci. Kladné vlastnosti si umocnia pozitívne naladení ľudia. Postupne sa rozbehnú spoločenské aktivity, sršiac vtipom ľudia nadväzujú nové známosti. Negatívne zmýšľajúci jedinci majú tendencie sa prikloniť k tieňu Strelca. Preto, ak vás chytí hnev, vybehnite von, aby ste ho vybili športom či prechádzkou. Pozor na úrazy z nepozornosti, bolesti hlavy a prejedanie sa. Počas novu je dobre začať očistnú diétu, ktorú môžete skončiť tesne pred Vianocami. Pokiaľ ste gurmáni, jedzte aspoň pár dní bezmäsitú stravu a pite dostatok nesladených bylinkových čajov. 

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Zabudnite na to zlé, čo ste prežili a konečne začnite žiť! Študujte, cestujte, tešte sa z toho, čo vám život prináša. Pokiaľ práve prežívate aj náročné chvíle, napríklad v láske, nevzdávajte sa svojich túžob, ale ozbrojte sa trpezlivosťou. 

Býk

Zamyslite sa nad hodnotami života. Vaše kľúčové slovo je mať. Nemusia to byť len peniaze a majetok, hoci ho k životu potrebujeme. Nezhromažďujte si veľa vecí, skúste pretriediť skrine a zásuvky. Človek tak dá priestor novým energiám, aby k nemu prišli.

Blíženci

Opozícia Slnka i Mesiaca vám prináša novoty do vážnych partnerských vzťahov. Medzi ne patrí nielen ten manželský, ale aj pracovný vzťah, ktorý je dôležitý. Keďže vy sa nových vecí nebojíte, viac vás straší nuda, tešte sa na expanziu! 

Rak

Nov v Strelcovi vám zasahuje do domu zdravia a práce. Pokiaľ ležíte doma s nejakou chrípkou, podľahli ste zase davu, alebo ste sa starali o všetkých naokolo a na seba ste zase zabudli. Dajte otvorene najavo svojim blízkym, že potrebujete pomoc.

Lev

Takto pred mesiacom ste sa snažili veľa vecí vylepšiť, a to na poli práce, ale hlavne aj doma. Teraz žnete ovocie svojej práce. Pokiaľ to tak nie je, odhoďte pýchu a ospravedlňte sa tým, ktorých ste zanedbali. Vezmite vaše deti i partnera na nejaký zábavný výlet! 

Panna

Nov v Strelcovi vás skúša hlavne doma, ale aj v práci. Kariéra bude na vzostupe vtedy, ak ku svojej kvalifikácii pridáte dostatok rozvahy a zmierite sa s tým, že vás budú aj kritizovať, nielen chváliť. Začnite si upratovať byt, zbavte sa zbytočností, ktoré ste doteraz opatrovali. 

Váhy

Je na čase spýtať sa rodiny, ako vyriešite darčeky pod stromček. Možno by bolo vhodné, aby ste si konečne povedali, že zbytočností máte plnú zásuvku. Veľa ľudí si už dáva iba praktické darčeky, alebo si priamo povedia, čo by chceli. 

Škorpión

Uvedomte si, čo chcete v živote dosiahnuť. Je jedno, koľko máte rokov. Venujte sa hodnotám života. Ak si budete veriť, dosiahnete to, po čom túžite. Musíte však pristáť na zemi. Pokiaľ investujte do štúdia, určite neprerobíte. 

Strelec

Nov vám vplýva na váš zovňajšok a osobnosť, preto skúste na sebe niečo vylepšiť. Tradičná odtučňovačka, o ktorú sa pokúšate každý mesiac pri nove či splne, teraz môže splniť svoj účel. Povedzte si, že tentoraz to vyjde a vy sa zmestíte do tých krásnych šiat či sexi riflí! 

Kozorožec

Doprajte si viacej času pre seba ako minulý mesiac. Potrebujete oddych ako soľ. V práci sa asi nebude dať poľaviť, preto vašim doma vysvetlite, aby mali s vami trpezlivosť. Pokiaľ sa v týchto dňoch chcete vŕtať v minulosti, skúste aspoň nevynášať von staré krivdy.

Vodnár

Po minulom nove si budete vážiť priaznivý priebeh tohto. Oslovte vašich priateľov a dohodnite si malé stretnutie po rokoch. Splňte si niektorý z vašich malých snov. Možno to bude mať niečo spoločné s vašimi ratolesťami. 

Ryby

Nov v Strelcovi je pre vás dosť náročný. Najradšej by ste odplávali do hlbokých vôd a vyhli sa expanzii, ktorú v práci tušíte. Je už advent, ľudia majú davovú psychózu, že treba vykúpiť obchody. Nepodľahnite tomu aj vy. Dajte si pozor na peňaženky. 

Téma dňa Preliečenie tela a duše človeka harmonizáciou čakier

Naučte sa prijať vesmírnu energiu, ktorou zo seba doslova vypudíte všetky negatívne myšlienky.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoStrelecod 21.11.2020
MesiacRakod 02.12.2020
MerkúrStrelecod 01.12.2020
VenušaŠkorpiónod 21.11.2020
MarsBaranod 28.06.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 02.07.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020