Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Ellis

Ellis

Osobný kód 164

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Nov Mesiaca v znamení Váh

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v októbri 2020

V piatok večer nastáva nov Mesiaca vo Váhach. Spravodlivosť, zmysel pre estetiku a harmóniu, vnímavosť, chuť po vedomostiach, spoločenskosť, ale aj vysoké ideály a nerozhodnosť - toto sú vlastnosti, ktoré podporuje postavenie Luny vo Váhach.

Nov Mesiaca v znamení Váh
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2021

Nov06.10.2021 13:08VáhyNov Mesiaca október 2021
Prvá štvrť13.10.2021 05:28Kozorožec-
Spln20.10.2021 16:59BaranSpln Mesiaca október 2021
Posledná štvrť28.10.2021 22:08Lev-

Nov Mesiaca nastane: 16.10.2020 21:34

Netreba zabúdať, že aj Váhy sú vlastne párové znamenie, preto sa pozornosť ľudí tentoraz viacej ako inokedy zameria na vzťahy a ich problémy. Obklopte sa peknými vecami, ktoré vo vás vyvolávajú pocit pohody a najmä harmónie, čo je pre toto obdobie veľmi dôležité.

Pite dostatok prečisťujúcich čajov, napríklad zo žihľavy, zlatobyle a materinej dúšky. Teplo sa obliekajte, aby ste neprechladili. Vhodné je viacvrstvové oblečenie, aby ste si počas obeda, kedy je ešte teplo, mohli dať dolu jednu vrstvu.

Po duchovnej či duševnej stránke si doprajte meditácie, stretnutie s ľuďmi rovnakého naladenia na tento svet, aby ste mohli rozoberať umenie, filozofiu i vzťahy.

Pozor na výbušnosť, ktorá väčšinou príde vtedy, ak s vami nebude spoločník zdieľať váš názor. Kto má informácie dopredu, zariadi sa podľa nich a prežije harmonické obdobie novu vo Váhach, hoci mu aj nasledujúce riadky budú oznamovať niečo iné. Jedná sa hlavne o Kozorožcov, Baranov a Rakov, ktorí tvoria s Váhami kríž vo zverokruhu. 

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Po peripetiách v práci a nejakých zdravotných problémoch vás tieto dni Luna skúša zas vo vzťahoch. Na scénu vystúpi otvorený nepriateľ alebo vám vaše karty začne miešať partner. Pozor na zbrklé jednanie. Nemusí vždy platiť, že klin treba vybiť klinom. Ak na vás niekto nakričí, len si pomyslite, že je ešte na nižšom leveli života, hoci je to aj samotný šéf. 

Býk

Jednoznačne vám radím, aby ste sa venovali zdraviu a bežnej práci. Keď má človek v poriadku fyzické telo a hotovú prácu, priaznivo sa to odrazí aj na psychike. Urobte si čas aj na cvičenie, zapíšte sa na kalanetiku alebo jógu. Svoje citlivé hlasivky si posilníte jednoduchým cvikom, a to vyplazovaním jazyka. Samozrejme, že nie na okoloidúcich ľudí. Robte to vtedy, keď ste osamote.

Blíženci

Nov vo Váhach vám zasahuje do domu potešenia, zábavy, detí a tvorivosti. Žite! Ukážte svetu čo viete, ale veľké ovácie neočakávajte. Radšej sa nechajte prekvapiť, než by ste sa mali sklamať, že vám veľkolepé plány nakoniec nevyšli. Nov je však pre vás príjemný, na to nezabúdajte. 

Rak

Nov vás tentoraz skúša u vás doma, čo je pre Rakov dosť ťažký oriešok, lebo doma sú najradšej. Niežeby neradi cestovali, ale doma je doma. Po ceste ich musí čakať teplý rodinný krb. Nenechajte si ho preto vychladnúť neprajníkmi, ktorí vám navyše budú chcieť radiť alebo doslova vnucovať svoj názor na bývanie. 

Lev

Pokiaľ máte ešte dovolenku, prezrite si niektoré pekné miesta v našej krajine. Ostatní sa možno pokúsia o štúdium niečoho zaujímavého. Kto študuje, neskôr zostarne, ako ten, ktorý tak nekoná! Nebojte sa problémov, tie zvládnete ľavou zadnou! Navštívte súrodencov, alebo ich pozvite k vám.

Panna

Ste v plnej zbroji, aby ste sa popasovali s problémami. Jupiter s Marsom vám dodávajú dosť energie. Venuša zas šarm. Zvládate vybavovanie po úradoch, medzitým si vymeníte pár sms s nádejným partnerom, alebo zadané so svojim milovaným. Pozor však, aby ste v ničom nepreháňali. To hrozí máloktorým, lebo vy si predsa viete rozkázať! 

Váhy

Veľmi dôležitý nov si nenechajte len tak ľahko ujsť tým, že budete len tak nerozhodne prešľapovať na jednom mieste. Plánujte nové začiatky a následne realizujte! Zmena imidžu vám tiež prospeje, tak ako hľadanie novej lásky voľným Váham. Pritom si kúpte niečo pekné na seba. Môže to byť teplá šatka alebo šál.

Škorpión

Nov Škorpiónov zastihol v dome, ktorý skrýva neznáme veci, ale aj tie známe, ktoré by sme niekedy najradšej nevideli. Netreba sa báť pravdy, otvorte oči a nenechajte sa zastrašiť niekým, od koho by ste to nečakali. Ste silné znamenie, s veľkým talentom vhľadu do vecí. Prečo by ste nemali rozumieť samy sebe?

Strelec

Dostávate výzvu od vesmíru, aby ste zvládli veľkú a náročnú úlohu. Berte ju ako dar. Bude to pravdepodobne pracovná záležitosť, alebo sa začne rysovať splnenie vašich túžob? Háčik je v tom, že si bude treba vybrať. Poraďte sa s priateľmi, ak máte neistotu, ale posledné rozhodné body dávate vy! 

Kozorožec

Skúška, ktorá vás teraz čaká nebude taká ťažká, ako na prvý pohľad vyzerá, pokiaľ nebudete tvrdohlaví. No vy máte na tej tvrdej hlave ešte aj rohy… Kvadratický nov vo Váhach vám preveruje hlavne vašu kariérnu oblasť, ale tá bez pokojného rodinného zázemia nemá nádej na postup.  Prispejte k tomu svojou spoluúčasťou. 

Vodnár

Všeobecne máte toto obdobie novu príjemné. Ak teda radi študujete, čo by malo byť pravdou (lebo ktorý Vodnár nemá rád nové veci?), tak ste sa zapísali do kurzu, alebo už ste na študijných cestách. Pokiaľ nemôžete cestovať, čítajte o vysnívanej krajine, aby ste ju lepšie spoznali. Sny sa často plnia, iste sa vám ju podarí neskôr navštíviť. 

Ryby

Ak túžite po zmene, urobte ju, ale predtým si všetko dobre preverte. Pokiaľ idete do projektu spoločne s niekým, platí to dvojnásobne. Nepožičiavajte si peniaze za mimoriadne výhodných podmienok. Mohol by za tým byť nejaký dosť veľký háčik. Urobte niečo pre svoje zdravie, napríklad zmeňte v jedálničku obyčajnú bielu múku za špaldovú a nekonzumujte biely cukor. 

Téma dňa Rýchly numerologický rozbor vášho partnera alebo vzťahu

Získajte odpovede na všetky vaše otázky, ktoré sa týkajú lásky a partnerského vzťahu.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoŠkorpiónod 23.10.2021
MesiacRakod 25.10.2021
MerkúrVáhyod 30.08.2021
VenušaStrelecod 07.10.2021
MarsVáhyod 15.09.2021
JupiterVodnárod 28.07.2021
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2021

JarJarná rovnodennosť20.03.2021
LetoLetný slnovrat21.06.2021
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2021
ZimaZimný slnovrat21.12.2021