Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 159

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Spln Mesiaca v znamení Barana

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v septembri 2015

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v januáriSplny a novy Mesiaca 2020

Prvá štvrť03.01.2020 05:48Baran-
Spln10.01.2020 20:24RakSpln Mesiaca január 2020
Posledná štvrť17.01.2020 14:01Váhy-
Nov24.01.2020 22:45VodnárRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 28.09.2015 04:53

V pondelok 28.09.2015, krátko pred piatou hodinou ráno, je spln Mesiaca v duchu energického znamenia Barana, ktorý je v živle Ohňa. Nenechajte sa ovplyvniť silou, až agresivitou, tohto splnu Mesiaca. Budú vyprovokované rôzne boje a zbytočné hádky. Skúste spoznávať aj svoje vlastné chyby. Nevytvárajte zbytočné napätie, ani na pracovisku, ani v domácnosti. Mnohí dostanú príval energie a nadšenia. Bude vás to nútiť do aktivity a pohybu. Síce vám dlho nevydrží, ale môže to byť vytúženým impulzom do niečoho sa pustiť. Nepremeškajte šancu. Zveste sa na vlne baranieho odhodlania a tvrdohlavosti. Využite ho pre dobro veci. Nerobte nič proti svojmu najlepšiemu úsudku a svedomiu. Dbajte aby ste sa trafili cieľa. Nevyužité energie môžu spôsobovať zmätky, podráždenosť, bolesť hlavy, sklon k nepozornosti a následným úrazom, zvlášť tým s ohňom a elektrinou. V čase splnu bude Slnko v konjunkcii s Čiernou Lunou a Merkúrom v znamení Váh. Aj tento vplyv znamená veľkú premenlivosť v mnohých situáciách a v komunikácii. Buďte mimoriadne diplomati a konajte ústretovo.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Terajší spln Mesiaca je vo vašom znamení Barana. Aktivita sa vám vyplatí, aj keby sa vám chvíľami zdalo, že každá snaha je márna. Ak budete trvať na svojom, a budete to mať podložené argumentmi, zdoláte aj veľké prekážky. Posilnená je vaša planéta, Mars. Máte vhodný čas na upevnenie lásky alebo na vytvorenie príležitostí. Neberte si však na plecia priveľkú zodpovednosť, a dovoľte aspoň svojim najbližším, aby sa vyjadrili kedy, a ako chcú pozmeniť svoj spôsob života. Vaše životné názory sa nedajú, vo všetkom a na všetkých, aplikovať.

Býk

Pod vplyvom tohto splnu Mesiaca v znamení Barana si dajte pozor predovšetkým na to, čo poviete. Niektorí ľudia by vaše slová bez problémov prekrútili. Ťažko sa dá bojovať proti klebetám, najmä keď sú šikovne podané. Zdanie klame, presvedčíte sa sami na vlastnej koži. Aj z vás sa teraz stanú manipulátori a dokážete iným vnútiť predstavy, ktoré by ich v inom čase vôbec neoslovili. Váš ohnivý šarm a neodolateľná úprimnosť dokážu aj nemožné, a vy zdoláte aj tie najvyššie prekážky.

Blíženci

Neraz ste stáli pred krachom, no rovnako často ste mali šťastie v nešťastí. Podobne to bude aj tento pondelok, keď sa prejaví veľká energia splnu Mesiaca v znamení útočného Barana. Snažte sa ju nasmerovať tam, kde to bude pre vás užitočné. Dokážte naplánovať svoje kroky s takou presnosťou, že nikto nedokáže zničiť vašu snahu. Skoncentrujte sa. Potrebujete vedieť iba to najpodstatnejšie. Ostatné záležitosti dajte z hlavy preč. Originalita, rýchlosť a diplomacia budú teraz vašimi silnými stránkami. 

Rak

Počas tohto splnu buďte opatrnejší a sledujte všetko, čo sa okolo vás bude diať. Túžite po dosiahnutí vášho cieľa skutočne? Nie ste len obeťou prehnanej ambicióznosti niekoho iného? Vaša Luna v splne, a v tomto znamení Barana zvlášť, vám výrazným a podnetným spôsobom posilňuje vašu psychiku. Bude toho na vás veľa, ale nebojte sa toho. Vy nie ste sebeckí, takže ak sa bude postupovať podľa vašich plánov, iste sa dočká úspechu aj niekto iný, čo vám dodá dobrý pocit zadosťučinenia. Nerozhodnosť neventilujte na nesprávnych miestach a ľuďoch.

Lev

Pod vplyvom Marsu, ktorý počas tohto splnu Mesiaca bude veľmi výrazný, budete plní energie. Aj keď nie je vo vašom prípade príliš usmernená, nakoniec urobíte všetko to, čo je naozaj nutné, a aj čosi navyše. Máte veľa nápadov, a aj nesplnených úloh, teda sa nemôžete a ani nebudete sťažovať na nudu. Čo by pre iného bola katastrofa, pre vás bude podnetom na zamyslenie a vypracovanie jedného z vašich brilantných plánov. Zvlášť teraz by ste sa nemali nechať zatiahnuť do zlej spoločnosti a stratiť tak lepšiu šancu.

Panna

Pondelkový spln Mesiaca v ohnivom živle Barana spôsobí, že dokážete osloviť aj takých ľudí, pred ktorými ste mali obavy. Využite ich na svoje plány. Keď vás niekto pritisne k múru, nedajte sa. Máte rovnaké práva, ako váš oponent, tak ich využite. Vhodný čas na zmenu k lepšiemu je vždy, netreba sa teda zbytočne zdržiavať nejakými výhovorkami. Nestrácajte čas nekonečnými debatami, lebo inak sa nepohnete z miesta. Nemusíte sa brzdiť, risk je zisk a nakoniec dopadnete najlepšie, ako sa len bude dať. 

Váhy

Často stálosť a jednotvárnosť vás ubíjajú. To však nebude prípad tohto dňa, kedy je Mesiac v splne a činorodom znamení Barana. Možno by sa vám teraz aj zažiadalo, a viac páčilo voľnejšie tempo. Ale nepôjde to, pretože aj vaše okolie bude príliš aktívne. Budete sa musieť prispôsobiť. Snažte sa všetko čím skôr vybaviť, aby ste mali priestor aj na svoje záujmy. Vaše plány sa vydaria, ak budete počítať s náhlymi zmenami. Práve nečakaná zmena by vás však mala inšpirovať a nie nahnevať.

Škorpión

Terajší spln Mesiaca bude pre vás náročný. Bude vás hnať aj energia planéty Marsu, ktorú máte so znamením Barana spoločnú. Počúvnite aspoň svojich známych, keď vás budú na niečo upozorňovať. Škorpióni priveľmi uvažujú, preto im utekajú možnosti a nové šance. Dávajte si ale pozor na slová svojich priateľov, a snažte sa viac ustupovať, ako bojovať. Vyhnite sa tak niekoľkým skutočne stresovým situáciám. V zamestnaní sa vzdajte zbytočných prianí a slovných útokov.

Strelec

Situácia môže byť pod energiami tohto splnu Mesiaca v živle Ohňa, ktorý je i váš, pre vás chvíľu napätá, ale nakoniec sa vyrieši. Otázka je, či vám toto riešenie bude vyhovovať. Mali by ste mať pripravený náhradný plán, ktorý vám umožní existovať v nových podmienkach. Vy len žijete v rýchlosti a nebadáte celkové skutočnosti. Ste presvedčení, že ak sa nepustíte do boja sami, niekto ich predbehne. Nie vždy máte pravdu, ale väčšinou je to tak. Nedajte sa zastaviť, ak niekoho chcete varovať. Nebude všetko také zlé, ako sa vám bude na prvý pohľad zdať.

Kozorožec

Vy s vašimi konzervatívnymi názormi nie ste za prílišné zverejňovanie vašich tajných plánov, pocitov a citov. Terajší spln Mesiaca v znamení Barana i na vás bude pôsobiť znervózňujúco.  Nebuďte zlí, alebo za každú cenu aktívni, najmä ak vopred viete, ako to dopadne. Aj keď pôsobíte navonok dosť odmerane, alebo uzavreto, túžite po láske a obdive, po tom, aby všetci okolo vás mali z vás osoh. V tomto náročnom vplyve splnu hľadajte aj harmóniu a istotu, nech sa neoboríte na slabšieho. Nemali by ste sa do ničoho púšťať bez zváženia a premýšľania.

Vodnár

Mali by sa trochu zamyslieť nad budúcnosťou a prestať sa zbytočne ponáhľať tam, kde to nie je treba, lebo vás to súčasný vplyv splnu Mesiaca v Baranovi bude k tomu zvádzať. Nebývate príliš utiahnutí, ak ide o nejaké nové zmeny. Nie je ľahké byť stále pozorovaní a hodnotení, lenže vy máte dostatok sebadôvery, a tak to znášate bez veľkých stresov. Nezabudnite však teraz pomôcť svojim známym, ak budú mať problémy. Máte priveľa záujmov a primálo času, vzdajte sa zbytočností!

Ryby

Čo keby ste boli menej aktívni a aspoň na chvíľu si dopriali voľno a zosúladili svoje vnútorné potreby s vonkajším svetom? Tak by ste sa nemuseli tak veľmi náhliť za tým, čo vás vlastne nenapĺňa. To, čo vám dakedy utieklo, ste v podvedomí nepovažovali za potrebné. Cieľavedomejšie budujte svoju budúcnosť, nevyhýbajte sa riziku, a ani útokom, ktoré sa na vás zosypú. Ste predsa silné znamenie, ktoré dokáže zrealizovať aj ten najťažší plán, ak v tom vidí zmysel. A ten by mal byť jasný, zvlášť teraz, keď na vás veľmi silne zapôsobí bojovná energia splnu Mesiaca, energia planéty Mars a živel Ohňa.

Téma dňa Veštba a výklad kariet na rok 2020

Pripravte sa na pestrosť udalostí, ktoré vám prinesie nový rok.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVodnárod 20.01.2020
MesiacStrelecod 19.01.2020
MerkúrVodnárod 16.01.2020
VenušaRybyod 13.01.2020
MarsStrelecod 03.01.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 20.12.2017
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020