Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Spln Mesiaca v znamení Blížencov

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v novembri 2015

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2020

Spln05.07.2020 06:47KozorožecSpln Mesiaca júl 2020
Posledná štvrť13.07.2020 01:32Baran-
Nov20.07.2020 19:35RakRozbor pripravujeme
Prvá štvrť27.07.2020 14:35Škorpión-

Spln Mesiaca nastane: 25.11.2015 23:46

Spln Mesiaca v znamení Blížencov nastane 26.11.2015 krátko pred polnocou. Mesiac pôsobí mocnými silami aj na naše fyzické a psychické zdravie viac, ako sme si to ochotní pripustiť. V splne pôsobí intenzívnejšie hlavne na ženské emócie. Mnohé majú veľmi nepokojný spánok, často sa budia a nevedia zaspať. Cez deň sú nervózne a majú sklony k bezdôvodnej ľútosti alebo naopak k agresivite. Raz majú pocit tepla, vzápätí zimy. Nastáva obdobie zmien a vnútorných prerodov.

Tento spln vo vzdušnom živle, v znamení Blížencov, bude mať vplyv na akúkoľvek komunikáciu, nápady, odovzdávanie a prijímanie informácií, počúvanie, vzdelávanie, cestovanie, energie akéhokoľvek pohybu a dopravných prostriedkov. Blíženci sú vzdušné znamenie, ktoré podporuje v prírode kvety. Blíženci ovplyvňujú plecia, ramená, prsty na rukách a pľúca. Pľúca sú v novembri zvlášť ohrozené. Fajčiari to môžu pocítiť viac. Účinnejšie sú aj dychové cvičenia a čistenie pľúc od hlienov. Zamerajte sa na primerané a vhodné cviky na ruky a ramená. Pozor si dávajte na cestách a na nepremyslené reči a spontánne slová. Riešte len samé pozitívne veci, aby ste nemali stres, pretože ho všetci budeme vnímať oveľa intenzívnejšie. Nestrácajte odvahu. Máte veľké šance oslobodiť sa od toho, čo váš rozvoj doteraz brzdilo.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Tento spln Mesiaca v znamení Blížencov vám načrtne, a často aj dokončí, aj tému blízkych osôb a súrodencov. Máte si uzavrieť aj úradné záležitosti a cestovanie. Mars v blízkosti Čiernej Luny odkryje nepríjemnosť spojenú so vzťahom, nejakou zmluvou, či dohodou. Vaše zapojenie do určitého spoločenstva nebude jednoduché. Tento spln Mesiaca vám naznačuje energie aj na december, v ktorom máte doriešiť niečo s úradmi. Aktivita okolo zmlúv a dohôd je tiež stále otvorená. Budete musieť všeličo uzavrieť.

Býk

Týmto splnom Mesiaca v znamení Blížencov sa vám presunie aktivita hlavne do oblasti práce. Čo bolo sľúbené, je nutné urobiť. O slovo sa prihlási aj zdravotná stránka Býkov, alebo osôb vám blízkych. Spln dokončí aj situáciu s financiami a spoločným majetkom. Ešte aj decembri budete riešiť majetok, ktorý vlastníte s inou osobou, inštitúciou alebo bankou. Vaša neistota bude aj na niečo dobrá, musíte však dbať na opatrnosť. V láske tiež nebude nič zadarmo, pripravte sa na to. Aspoň budete vedieť, čo dáte a čo dostanete.

Blíženci

Atraktívne a uznávané budú počas tohto splnu v ich znamení hlavne ženy narodené v znamení Blížencov. Vďaka svojmu šarmu a erotickému vyžarovaniu dosiahnu veľa. Ste konečne na ťahu, všetko bude možné! Obávajte len svojej netrpezlivosti, ostatné záležitosti zvládnete. Karmickou skúšku bude dôležité rozhodnutie a nasmerovanie. Máte si doriešiť aj vzťah, ale aj upevniť zmluvné dohody. Dôvera bude krehká. Neurobte nič, čím by ste ju mohli narušiť. Stretne sa viacero záujmov. Po splne budete mať všeličo jasnejšie. 

Rak

Tento spln Mesiaca v znamení Blížencov bude mať silný vplyv na vašu psychiku. Môže prísť sklamanie, odtají sa nejaké tajomstvo. Objaví sa ohováranie, či tajomný protivník. Mars s Čiernou Lunou vám prinesie karmickú skúšku v širšej rodine, alebo priamo vám. Čím skôr by ste si mali spraviť jasno v oblasti vzťahov. Nasledujúce obdobie je hlavne o vzťahoch, pracovných, partnerských, ale aj o flirtoch. Budete musieť prehodnotiť, zrušiť alebo uzavrieť nové vzťahy, zmluvy a dohody. Nové informácie vás povzbudia, ale napriek tomu sa snažte pozháňať ďalšie, pre istotu.

Lev

Tento spln Mesiaca v znamení Blížencov ukončí a dorieši splnenie vášho želania. Najprv je však nutné niektoré osoby nechať odísť. Ujasnite si, koho chcete mať vedľa seba, vo svojej blízkosti, kde a v akej spoločnosti sa chcete pohybovať. Nasledujúce obdobie vám prináša partnerstvo, lásku, tvorbu, deti a vyhodnotenie. Všetko však bude pod silným vplyvom Saturna, ktorý vás donúti urobiť poriadok a ujasniť si s kým chcete žiť a s kým pracovať, kam má smerovať vaša tvorba, a do čoho budete investovať čas.

Panna

Vaša planéta, Merkúr, a tento spln Mesiaca v znamení Blížencov, vám prináša dobré správy. Aj planéta Mars vám bude aktivovať peniaze a majetok. V spojení s Čiernou Lunou prinesie karmickú skúšku spojenú so spoločným majetkom a peniazmi. Spln dorieši Pannám oblasť práce, kariéry a životnej perspektívy. Koniec mesiaca a december bude v znamení domova, zázemia a rodiny. Jupiter dlhodobo praje finančnému posunu. Z niektorých situácií, pod vplyvom tohto splnu Mesiaca, môžete mať poriadne nervy, ale nakoniec sa všetko vyrieši.

Váhy

Tento spln Mesiaca v znamení Blížencov ukončí vplyv väčších diaľok, vzdelávania a úradných záležitosti. Nasledujúce obdobie, podnecované aj týmto splnom Mesiaca v živle Vzduchu, vám ešte prinesie úradovanie, cesty, ale tiež aktivitu so súrodencom. Zamerajte sa na vzdelanie a čerpanie nových informácií. Planéty Venuša aj Mars sú vo vašom znamení. Váš pokoj a postoj bude pre partnera dôležitý. Dajte si na ňom záležať. Budete mať čo robiť, aby ste sa vyhli problémom. Partnera nevyrušujte, potrebuje na chvíľu pokoj. Ohlási sa vám aj sám.

Škorpión

Spln Mesiaca v znamení Blížencov bude tlačiť do vyriešení záležitostí spojených s peniazmi a majetkom zdieľaným s ďalšou osobou, alebo bankou. Snažte sa riešiť platby či dlhy, alebo hypotéku. V tejto dobe nemusí všetko vyjsť podľa predstáv. Toto obdobie otvára časovú bránu do minulých životov, Čierna Luna tu bude pôsobiť v oblasti hodnôt, lásky a aktivít z minulej doby. Škorpióni budú napojení na osoby, spoločnosť, alebo prostredie známe z minulosti. Spln podnieti okolnosti, aby ste lepšie porozumeli situáciám, ktoré nastanú. 

Strelec

Potrebujete silný podnet na to, aby ste sa rozhýbali. Musíte ho hľadať hlavne v sebe, ale aj súčasný spln Mesiaca v znamení Blížencov spôsobí, že vaša psychika pobeží na plné obrátky. Je čas zhodnotiť doterajšie aktivity. Mali by si dať pozor na svoju osobu, ste zraniteľní. Toto obdobie aktivuje odkrytie tajností, ktoré mali byť skryté. Budú sa vám nastavovať nové pravidlá, alebo ukončovať staré dohody a zmluvy a uzatvárať nové, súkromné i pracovné partnerstvá. Aj Slnko, Merkúr a Saturn budú mať vplyv na správy a úradné písomnosti.

Kozorožec

.Spln Mesiaca v znamení Blížencov vám môže spôsobiť, že malé nedorozumenie môže prerásť do väčšieho. Formulujte svoje vety od začiatku mimoriadne presne. Čierna Luna bude pokúšať vaše podvedomie. Tento spln odštartuje aj aktivitu súvisiacu s chorobou, či zdravím. Slnko, Merkúr a Saturn vám prinesú prekvapujúcu správu. Ukončí sa čosi z minulosti. Všetko zlé je na niečo dobré, takže ak budete pripravení na neočakávané, potom vás nemôže nič vyviesť z miery. Berte vážne len to, čo je aj vážne myslené. Na všetko ostatné sa pozerajte s humorom.

Vodnár

Spln Mesiaca v znamení Blížencov vám prinesie ukončenie a uzatvorenie partnerských či pracovných záležitostí. Čakajú vás zmeny. Dohodnú sa nové partnerské podmienky, alebo ukončí vzťah. Prichádza nová skupina ľudí, spoločnosť, spoločenstvo, kam máte namierené. Noví ľudia vojdú do vášho života. Je čas splnených prianí a životnej príležitosti. Bude na vás, aby ste to udržali v medziach morálnych hodnôt. Pochváľte sa s tým, čo ste urobili, tentoraz budete mať vďačné publikum.

Ryby

Spln Mesiaca v znamení Blížencov vás bude tlačiť na doriešenie záležitosti spojených s domovom, bytom, bývaním a ženami v rodine. Stále sú aktívne peniaze. Mali by ste počítať so všetkým. Situácia bude neprehľadná. Ráno bude rozpačité, ale nemusí vás to znepokojovať, nájdete to, o čom snívate. V partnerstve budete mať výhodu, tak ju rýchlo využite, kým sa partner nespamätá. Rodinná pohoda bude závisieť najmä od vás. Budete to vy, kto udá tón celého dňa. Nasledujúce obdobie bude v znamení práce a nových pracovných, možno aj životných, príležitosti.

Téma dňa Spln Mesiaca a vplyv jeho magickej sily na vaše telo

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 20.06.2020
MesiacKozorožecod 04.07.2020
MerkúrRakod 28.05.2020
VenušaBlíženciod 03.04.2020
MarsBaranod 28.06.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 02.07.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020