Odporúčame

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Spln Mesiaca v znamení Kozorožca

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v júli 2016

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca vo februáriSplny a novy Mesiaca 2020

Spln09.02.2020 08:35LevSpln Mesiaca február 2020
Posledná štvrť15.02.2020 23:20Škorpión-
Nov23.02.2020 16:35RybyRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 20.07.2016 00:59

V stredu, tesne po polnoci, o 00.57 hod. nastáva spln Mesiaca v znamení Kozorožca. Mnohých to môže pomýliť, preto, že už o pár hodín, o 05.10 hod. prechádza Mesiac už do znamenia vzdušného živlu, do Vodnára. Energie dňa môžu preto pôsobiť zosilnene, ale nesúrodo, a na rôznych jednotlivcov rôzne. Vo väčšine prípadov budete potrebovať aj pocit osobného ocenenia. Vplyv energií Kozorožca bude vám vytvárať túžbu po bezpečí, istote, ale aj tvrdosť a nútenú racionalitu. Pocítite po zdravotnej stránke oslabenie chrbtice, kĺbov, šliach, orgánu rovnováhy, čiže sleziny, ale hlavne pokožku. V priebehu dňa oslabené aj lýtka, kŕčové žily a holenné kosti. Každý spln Mesiaca zvyšuje citlivosť a intenzitu všetkých energií. Preto je dobré sa aspoň deň pred, a po ňom, vyhnúť vážnejším lekárskym zákrokom, ak je to len trochu možné. Je totiž vyššie riziko infekcie, zhoršujú sa zápaly i bolesť. I pod vplyvom Vodnára, prekonajte zaťažujúcu vážnosť, a pridajte sa k nejakej skupine ľudí, kde sa budete cítiť dobre. Spoločnosť, či už rodinná, alebo náhodná, či taká, s ktorou si máte čo povedať, alebo spoločne niečo užitočné, či pekné dosiahnuť, vám doplní energiu. Prestanete mať pocit nevôle, že si vás málo cenia, veď život síce veľa berie, ale aj veľa dáva, kým sme ochotní si šance aj všimnúť a poradiť si s nimi, pre úžitok svoj, i iných. Život je obrovský obraz, do ktorého vmaľovávame i my svoje farebné detaily.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Informácie prídu z neočakávanej strany, mali by ste si ich však overiť. Nemusia byť presné. Aj keď sa cítite sebavedome, predsa len by ste mali závažnejšie kroky predebatovať s blízkymi. Prejaví sa partnerova nervozita a nespokojnosť. Snažte sa ho rýchlo upokojiť. Každá zmena k lepšiemu si žiada určité úsilie, nič nedostanete len tak zadarmo. Verte si, aj keď zažijete neúspech. 

Býk

V tomto období prídu aj dobré správy, ale chvíľu potrvá. Nejaké vaše možnosti nebudú ideálne. Prijmite to s pokorou, nebude to navždy. Presuňte do bezpečnejších vôd, kým sa to ešte dá, prídete na to, čo by ste mali robiť. Spoznajte svoje chyby. Poctivý prístup to jediné, čo vám môže zaručiť úspech. Otvoríte si dvere, ktoré boli doteraz zamknuté. &nezanedbávajte deti ani partnerov.

Blíženci

Viete prispôsobiť situácii, ale občas to bude aj trochu bolieť. Ste veľmi blízko úspechu, snažte sa. Blízki ľudia vám budú nápomocní. Ešte raz zvážte, či to naozaj chcete. Príde to, čo predtým odišlo. Tentoraz sa zachovajte lepšie. Ostatní vám porozumejú, aj keby sa tvárili, že nie. Doma si navzájom nič nevyčítajte, nemá to žiadny zmysel. Iba by ste sa točili v kruhu. Deti potrebujú domov.

Rak

Netvárte sa, že vám niekto krivdí. Mali by ste si vstúpiť do svedomia, máte na tom veľký podiel i vy. Vyhraďte si na rodinu viac času. Potrebujú cítiť váš záujem. Teraz bude podstatný dobrý pocit. Urobte pre to naozaj všetko. Budete mať možnosť vrátiť sa k niektorým svojim predošlým krokom, využite to a napravte predošlé chybičky. Tento deň bude pre vás zaujímavý. Niektorí ľudia vám to prajú, ale určite nie všetci. 

Lev

Otvorte oči. Vyskytne sa šanca, ktorá si vyžaduje vašu plnú pozornosť. Zvážte, či to, čo chcete robiť, je naozaj to pravé. Na ceste bude veľa prekážok. Chcú vám nahovoriť, že čierne je biele, že zlé je dobré. Aj keď nie ste v najlepšej forme, snažte sa to nedávať najavo. Zbierajte čo najviac skúseností. Najskôr sa zbavte povinných výdavkov, až potom môžete uvažovať o niečom ďalšom.

Panna

Výhra a prehra sa v tomto období nebudú veľmi líšiť. Môžete mať z toho rozpačitý pocit. Každá prehnaná reakcia vás môže stáť veľa síl. Má to vôbec zmysel? Využite zaváhanie iných. Možno by ste mali niektoré vaše opatrenia mali konzultovať so svojimi blízkymi, zvlášť deťmi. Predídete tak nepríjemným prekvapeniam. V partnerstve sa pohybujete na hrane. Mohli by ste na to doplatiť.

Váhy

Vaše názory by mali byť jasne formulované. Ak ich zabalíte do množstva slov, málokto ich pochopí. Ani na pracovisku sa neskrývajte za iných, prijmite svoju zodpovednosť. Aj doma si odpustite ironické poznámky. Nemajú žiadne opodstatnenie. Mali by ste využiť každú príležitosť, ako si vyskúšať niečo nové. Potrebujete nejaký silný impulz a motiváciu, aby ste sa prebrali.

Škorpión

V hlave vám zostalo priveľa myšlienok na udalosti z minulého obdobia. Potrebujete si ju čo najskôr vyčistiť. Spojte sa s tými, s ktorými máte spoločné záujmy. Zaslúžite si viac, než dostávate. Mali by ste si radšej overiť, či ostatní dostatočne správne chápu vaše slová a činy. Budete mať malý priestor, ale dokážete i tak, v rámci svojich možností, urobiť zázraky, ktoré sú potrebné.

Strelec

Pravidlá sú na to, aby sa dodržiavali. Nemali by ste to však posudzovať veľmi prísne. Urobte to, čo ste mali urobiť už dávno. Zbytočne ste otáľali. V láske rozmýšľajte srdcom, dá vám dobré rady. Dôležité je, aby ste ich aj počúvali. Čo dnes preváži, záleží aj na vašej nálade a ochote. Musíte mať trpezlivosť, aby ste partnera, ale hlavne deti, dostali tam, kam chcete. Budú sa brániť.

Kozorožec

Vaše pocity budú zmiešané, ste na rázcestí. Mali by ste sa jednoznačne rozhodnúť. Vaše šance budú dobré, ale svojou laxnosťou by ste ich mohli zahodiť. Doma nepreskakujte z jednej témy na druhú. Stratili by ste sa v tom. Chyťte sa príležitosti, ktorá sa vám naskytne. Potrebujete urobiť nejaký krok dopredu. Tento spln vo vašom znamení vám otvára nový priestor.

Vodnár

Berte viac do úvahy priania svojich blízkych. Dokážete sa im lepšie prispôsobiť vy, ako oni vám. Nemusíte mať obavy ani z konkurencie. Oni sa boja vás. Zapojte do hry svoju fantáziu a mozog, zaslúžite si, aby pracovali naplno. Ukážte sa v čo najlepšom svetle. Nezabúdajte na to, čo vám predtým išlo. Oprášte svoje znalosti. Nestavajte sa len do pozície buď - alebo. Kompromisy majú zmysel.

Ryby

Presvedčte, či je všetko podstatné na svojom mieste. Istota je istota. Partner bude konečne vo svojom živle. Nemali by ste mu kaziť radosť. Kompromis je oveľa lepší, než keby ste sa púšťali do súbojov s neistým výsledkom. Možno to nebude to najlepšie pre vašu ješitnosť, ale bude to dobré pre budúcnosť. Potrebujete predsa nájsť riešenie, ktoré vydrží veľmi dlho. Musíte improvizovať. 

Téma dňa Rýchly rituál vytvorenia a nabitia vášho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám priniesol osobné uspokojenie a šťastie do vášho života.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRybyod 19.02.2020
MesiacKozorožecod 18.02.2020
MerkúrRybyod 03.02.2020
VenušaBaranod 07.02.2020
MarsKozorožecod 16.02.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 20.12.2017
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020