Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Hantyl

Hantyl

Osobný kód 305

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Spln Mesiaca v znamení Leva

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca vo februári 2020

Spln ovláda nálady i správanie človeka. Je vyvrcholením, zberom toho, čo začalo novom. Vždy je ovplyvnený astrologickým znamením, v ktorom sa práve nachádza. Teraz je Luna v znamení Leva, v živle Ohňa. Urobte niečo, čím vyjadríte pozitívnu energiu.

Spln Mesiaca v znamení Leva
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v apríliSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť02.04.2024 05:17Kozorožec-
Nov08.04.2024 20:23BaranNov Mesiaca apríl 2024
Prvá štvrť15.04.2024 21:15Rak-
Spln24.04.2024 01:51ŠkorpiónRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 09.02.2020 08:35

V nedeľu ráno nastáva spln Mesiaca v znamení vznešeného Leva, ktorý je kráľom Zverokruhu. Jeho energiu pocítia všetky znamenia, zvlášť intenzívne však ľudia narodení v znamení Leva, ale aj Barana a Strelca.

Spln nastavuje zrkadlo

Žiara splnu zvýrazňuje aspekty našich životov, ktoré sú za normálnych okolností skryté v našom podvedomí. Keďže spln má tendencie všetky energie jednotlivých znamení, do ktorých Mesiac vstúpi, posilňovať, môžeme sa pripraviť na silnú intenzitu Levých energií. Berme si hlavne tie pozitívne a pracujme s negatívnymi.

Žiadne znamenie nie je vyslovene dobré alebo zlé. Vždy je to harmónia jednotlivých pôsobení a aspektov. Spln nastavuje zrkadlo. Bude prítomná aj sila protichodných energií.

Spln Mesiaca v Levovi zosilňuje aj Slnko v zamení Vodnára. Prinesie aj prehnanú ľahkomyseľnosť. Aj keď budete mať pocit, že ste dostali úžasný nápad, než sa vrhnete do jeho realizácie, zabrzdite a zamyslite sa. Hoci bude nutkanie silné, pozor na niečo naozaj dôležité.

Pozitíva

Vaše plány budú mať šancu aj na následnú realizáciu. Aj ľudia, ktorí sú skôr introvertní a ostýchavejší, budú priebojnejší. Môžete sa viac otvoriť ostatným ľuďom aj okolitému svetu.

Levia energia bude priať plánovaniu a úspešnej realizácii. Môžete pocítiť túžbu niečo začať, presadiť sa, ukázať sa, i baviť sa.

Negatíva

Dajte si pozor na povýšenosť a egocentrizmus. Pod vplyvom splnu, nedele a Slnka budú mať ľudia tendencie riskovať, predvádzať sa, byť netrpezliví, hazardovať, pôsobiť samoľúbejšie a pyšne.

Pozor na prílišné tvrdohlavé správanie. Odolajte vzdorovitým tendenciám levej povahy, ktorá sa určite bude chcieť prejaviť. Rovnako pozor na nátlak, rozčuľovanie a hnev.

Nočné sny

Spln podporuje vynesenie prežitkov z našich hlbín, o ktorých sme nemali tušenie. Cez sny sa budú uvoľňovať strachy a obavy, ktoré by sme v každodennosti neuniesli.

Ďakujte za sny, pretože sú prejavenou milosťou. Nemusíme však všetko zažívať priamo na sebe. Vaša citlivosť a vnímavosť voči druhým ukáže aj na schopnosť učiť sa príkladom.

Zdravie

Počas tohto splnu budú mnohí, najmä citliví na kozmické energie, pociťovať dopady dominantných charakteristík Leva. Dostanú príležitosť sa na seba pravdivejšie pozrieť.

Majestátny spln v Levovi vyžaruje aj jasné horiace svetlo liečivej energie. Osvetľuje všetky nevyriešené problémy pretrvávajúce z minulosti.

Vlasy, krvný obeh, krvný tlak a chrbát budú teraz najdôležitejšie. Starostlivosť o vlasy bude zvlášť úspešná. Urobte si aj kúpeľ s morskou soľou. Odstraňuje z pokožky a tela odpadové látky. Energia Vody zmierni silu súčasných energií Ohňa.

Veštica Janka AvelangeTÉMA DŇA:

Spln Mesiaca a magické rituály

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Otvorte oči. Vyskytne sa šanca, ktorá si vyžaduje vašu plnú pozornosť. Zvážte, či to, čo chcete robiť, je naozaj to pravé. Na ceste bude zopár prekážok. Chcú vám nahovoriť, že čierne je biele, že zlé je dobré. Aj keď nie ste v najlepšej forme, snažte sa to nedávať najavo. Zbierajte čo najviac skúseností. Najskôr sa zbavte povinných výdavkov, až potom môžete uvažovať o niečom ďalšom.

Býk

Výhra a prehra sa v tomto období nebudú veľmi líšiť. Môžete mať z toho rozpačitý pocit. Každá prehnaná reakcia vás môže stáť veľa síl. Má to vôbec zmysel? Využite zaváhanie iných. Možno by ste mali niektoré vaše opatrenia mali konzultovať so svojimi blízkymi, zvlášť deťmi. Predídete tak nepríjemným prekvapeniam. V partnerstve sa pohybujete na hrane. Nedajte sa zaskočiť.

Blíženci

Vaše názory by mali byť jasnejšie formulované. Ak ich zabalíte do množstva slov, málokto ich pochopí. Ani na pracovisku sa neskrývajte za iných, prijmite svoju zodpovednosť. Aj doma si odpustite ironické poznámky. Nemajú žiadne opodstatnenie. Mali by ste využiť každú príležitosť, ako si vyskúšať niečo nové. Potrebujete nejaký silný impulz a motiváciu, aby ste sa prebrali.

Rak

V hlave vám zostalo priveľa myšlienok na udalosti z minulého obdobia. Potrebujete si ju čo najskôr vyčistiť. Spojte sa s tými, s ktorými máte spoločné záujmy. Zaslúžite si viac, než dostávate. Mali by ste si radšej overiť, či ostatní dostatočne správne chápu vaše slová a činy. Budete mať malý priestor, ale dokážete i tak, v rámci svojich možností, urobiť zázraky, ktoré sú potrebné. 

Lev

Pravidlá sú na to, aby sa dodržiavali. Nemali by ste to však posudzovať veľmi prísne. Urobte to, čo ste mali urobiť už dávno. Zbytočne ste otáľali. V láske rozmýšľajte srdcom, dá vám dobré rady. Dôležité je, aby ste ich aj počúvali. Čo teraz preváži, záleží aj na vašej nálade a ochote. Musíte mať trpezlivosť, aby ste partnera, ale hlavne deti, dostali tam, kam chcete. Budú sa brániť, ale zvládnete to.

Panna

Vaše pocity budú zmiešané, ste na rázcestí. Mali by ste sa jednoznačne rozhodnúť. Vaše šance budú dobré, ale svojou laxnosťou by ste ich mohli zahodiť. Doma nepreskakujte z jednej témy na druhú. Stratili by ste sa v tom. Chyťte sa príležitosti, ktorá sa vám naskytne. Potrebujete urobiť nejaký krok dopredu. Tento spln vám otvára nový priestor. Drobné nepríjemnosti pozvoľna odznejú i vďaka vašej autorite.

Váhy

Berte viac do úvahy priania svojich blízkych. Dokážete sa im lepšie prispôsobiť vy, ako oni vám. Nemusíte mať obavy ani z konkurencie. Oni sa boja vás. Zapojte do hry svoju fantáziu a mozog, zaslúžite si, aby ste pracovali naplno. Ukážte sa v čo najlepšom svetle. Nezabúdajte na to, čo vám predtým išlo. Oprášte svoje znalosti. Nestavajte sa len do pozície buď - alebo. Kompromisy majú zmysel.

Škorpión

Presvedčte, či je všetko podstatné na svojom mieste. Istota je istota! Partner bude konečne vo svojom živle. Nemali by ste mu kaziť radosť. Kompromis je oveľa lepší, než keby ste sa púšťali do súbojov s neistým výsledkom, lebo by bol naozaj neistý. Možno to nebude to najlepšie pre vašu ješitnosť, ale bude to dobré pre budúcnosť. Potrebujete predsa nájsť riešenie, ktoré vydrží veľmi dlho. Musíte improvizovať. 

Strelec

Informácie prídu z neočakávanej strany, mali by ste si ich však overiť. Nemusia byť presné, skôr budú nadhodnotené. Aj keď sa cítite sebavedome, predsa len by ste mali závažnejšie kroky predebatovať s blízkymi. Prejaví sa partnerova nespokojnosť. Snažte sa ho rýchlo upokojiť. Každá zmena k lepšiemu si žiada určité úsilie, nič nedostanete len tak zadarmo. Verte si, aj keď zažijete čokoľvek. 

Kozorožec

V tomto období prídu aj dobré správy, ale chvíľu to potrvá. Nejaké vaše možnosti nebudú ideálne. Prijmite to s pokorou, nebude to navždy. Presuňte do bezpečnejších vôd, kým sa to ešte dá, prídete na to, čo by ste mali robiť. Spoznajte svoje chyby. Poctivý prístup je to jediné, a najistejšie, čo vám môže zaručiť úspech. Otvoríte si dvere, ktoré boli doteraz zamknuté. Nezanedbávajte deti, ani partnerov.

Vodnár

Viete prispôsobiť situácii, ale počas tohto splnu Mesiaca v znamení Leva, čo s vami veľmi neladí, to bude aj trochu bolieť. Ste veľmi blízko úspechu, snažte sa. Ešte raz zvážte, čo naozaj chcete. Príde to, čo predtým odišlo. Tentoraz sa zachovajte lepšie. Ostatní vám porozumejú, aj keby sa tvárili, že nie. Doma si navzájom nič nevyčítajte, nemá to žiadny zmysel. Iba by ste sa točili v kruhu. 

Ryby

Netvárte sa, že vám niekto krivdí. Mali by ste si vstúpiť do svedomia, máte na tom podiel i vy. Vyhraďte si na rodinu viac času. Potrebujú cítiť váš záujem. Teraz bude podstatný dobrý pocit. Urobte pre to naozaj všetko. Budete mať možnosť vrátiť sa k niektorým svojim predošlým krokom, využite to, a napravte predošlé chybičky. Tento nedeľný spln Mesiaca bude pre vás zaujímavý. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBaranod 20.03.2024
MesiacRakod 13.04.2024
MerkúrBaranod 10.03.2024
VenušaBaranod 05.04.2024
MarsRybyod 23.03.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024