Odporúčame

Petra

Petra

Tisíce ľudí snívajú o budúcnosti, minulom živote, majú veľa otázok a chcú poznať odpovede - od toho som tu, aby som vás nimi previedla. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Spln Mesiaca v znamení Panny

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v marci 2023

V utorok 7. marca o 13:43 nastáva spln Mesiaca. Slnko v Rybách je v opozícii k Lune v Panne. Keďže je spln v utorok, ktorému vládne bojovný Mars a 15. satanský deň bude trvať skoro do šiestej večer, dajte si obzvlášť pozor na nepokoj a nervozitu.

Spln Mesiaca v znamení Panny
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2024

Nov06.07.2024 01:00RakNov Mesiaca júl 2024
Prvá štvrť14.07.2024 00:51Váhy-
Spln21.07.2024 12:19KozorožecSpln Mesiaca júl 2024
Posledná štvrť28.07.2024 04:54Býk-

Spln Mesiaca nastane: 07.03.2023 13:43

Počas splnu sa často na povrch vyplaví naša temná stránka, o ktorej by sme radšej pomlčali. Ak s tým rátame, vieme sa dopredu pripraviť a v zárodku s ňou aj pracovať tak, aby sme ju zmenili na svetlú a prospešnú. Napríklad energiu zlosti vložiť do činnosti, ktorá je fyzicky namáhavá.

Panna je podľa mnohých ľudí chladným a odmeraným znamením. Nemusí to byť pravdou, ba naopak. Toto znamenie má tiež svoje tajomstvá a prekvapenia. Neznáša povrchnosť, rieši ju triezvym uvažovaním a kritikou. Dokáže však aj poriadne snívať a jeho city sú veľmi zraniteľné. No Panna by to navonok nepriznala, lebo sa to nepatrí. Opozičné znamenie Rýb sa však za svoje prejavené emócie nehanbí, čo je jeho veľkou prednosťou.

Spln v Panne skrýva v sebe charakteristiky oboch znamení. Dajte si preto pozor na sklony k preháňaniu, prílišnú dôveru k ľuďom, aby ste nepadli do veľkej melanchólie a sklamania. Stavte na pevnú morálnu silu vo vás. Vydržte, ak vám niečo nevychádza tak, ako ste si to nalinajkovali. Čas všetko vyrieši.

Spln vždy strieda nov

Predchádzajúci nov bol v znamení Rýb, ktorý priniesol mnohým ľuďom nutkanie konať rôzne rebélie za spravodlivú vec. Novom niečo začíname a splnom teda završujeme mesačné obdobie.

Spomeňte si, ako to bolo u vás pred dvoma týždňami. Čo ste rozbiehali? Ako ste na tom psychicky i fyzicky? Stihli ste si uvedomiť, čo treba v týchto dňoch zavŕšiť?

Myslite na svoje zdravie!

Stravujte sa striedmejšie. Sme v pôstnom období, ktoré tu nie je len pre veriacich. Nastavuje ho sama príroda. Urobte si vo svojom stravovaní systém, aby ste videli pokroky, urobte si tabuľku, do ktorej si budete značiť úbytok kilogramov.

Vyhýbajte sa nervóznym ľuďom, alebo ich berte s rezervou. Ak sa budete hnevať, najviac ublížite sebe.

Počas splnu pociťujeme intenzívne svoje emócie od eufórie až po depresiu. Vieme, že najlepší je stred, spokojnosť so sebou samým a prijímanie okolia takého, aké je. Na spln viac reagujú ženy, muži naopak na nov.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Tentoraz vám spln zasahuje do domu zdravia a bežnej práce. Zamerajte sa na drobné detaily a upravte si svoj jedálny lístok. Zbavte sa svojich zlozvykov. Netrestajte sa, ak ste urobili nejakú chybu. Hlavne je, že ste na ňu prišli a máte aj chuť ju napraviť. Kto si toho naložil veľa na svoje plecia, má sa naučiť požiadať o pomoc tých, ktorí doteraz profitovali z jeho práce.

Býk

Poučení a zocelení minulým obdobím idú Býci radostne po vytýčenej ceste za svojim cieľom. Spln vám zasahuje do domu detí a radosti. Podnecuje romantiku a tvorivosť. Venujte sa deťom a tvorte len tak, pre radosť. Práca s prírodným materiálom vám prospeje. Cvičte si však svoju trpezlivosť, aby ste nepodľahli príliš spontánnym nápadom. Napríklad podať tiket za veľkú sumu! 

Blíženci

V týchto dňoch neriešte veľa vecí naraz, čo je pre mnohých Blížencov aj ich charakteristickým rysom. Spln v Panne vám preveruje váš domov. Venujte sa preto s láskou svojim spolubývajúcim. Vyvarujte sa napätiu doma i v práci. Uveďte veci na pravú mieru, síce rozhodnosťou, diplomaticky, a možno i s humorom.

Rak

Spln v Rybách je pre Rakov všeobecne v treťom dome. Pre vás je pozitívny. Podnecuje vás k zvyšovaniu kvalifikácie, ale aj svojich talentov a schopností. Nikdy nie je neskoro na štúdium jazykov, ale aj zdokonaľovanie sa v reči, technických znalostiach i všeobecných vedomostiach. Možno sa vyberiete na krátke cesty k súrodencom, alebo na výlet s vašimi dobrými susedmi či inými ľuďmi z okolia. 

Lev

Spln v Panne zasahuje do vášho domu financií a hodnôt. Vážte si to, čo máte, neľutujte toho, čo ste stratili. Zamerajte sa aj na spoločné financie s partnerom. Nepodceňujte obchodovanie a všetko, čo s tým súvisí. Poučte sa z minulosti, hlavne na svojich i spoločných chybách, ktoré ste možno urobili s vašim spoločníkom. Pokiaľ vyjde najavo nejaká nepríjemnosť vo finančnej oblasti, riešte ju hneď. 

Panna

Opozične postavené Slnko vám radí, aby ste si dali pozor na vážne vzťahy. Priateľské, ale i nepriateľské. Spln je vo vašom znamení, a to je veľmi dôležité. Verte si! Pozrite sa spätne, čo sa dialo pred rokom. Poučte sa z chýb, aby ste sa posunuli dopredu. Aj keď nemáte radi náhle zmeny, skúste si uvedomiť, či ozaj nie je na ne čas. Urobte radikálny rez i v stravovaní. Vylúčte z vášho denného menu bielu múku, cukor a obmedzte alkohol. 

Váhy

Rozoberte si svoje konanie v minulosti a názory na veci a záležitosti, ktoré vás najviac oslovili. Spln vás nabáda, aby ste viacej oddychovali. Miernite sa v jedle. Jednota tela a duše je pre vás teraz prioritou. Meditujte. Čas, ktorý venujete sebe, je na nezaplatenie. Nerobte zo seba martýra, doprajte priestor i čas aj sebe. Spokojný človek nakoniec dokáže urobiť oveľa viacej aj pre svoje okolie. A s radosťou. 

Škorpión

Spln v Panne je pre vás všeobecne v pozitívnom naladení. Aj keď je pre niektorých jedincov teraz hluchý čas pôstu, pre vás môže byť toto obdobie výzvou k pokojnej tvorbe. Priatelia vás možno budú inšpirovať, aby ste si plnili svoje sny. Vyvarujte sa hádkam so Strelcami, Rybami a Blížencami i Pannami. Chápte ich, majú stresujúce obdobie. 

Strelec

Panna a Ryby, ktoré sú hlavnými aktérmi tohto splnu, Strelca často iritujú. Na rozdiel od Škorpiónov, vy prežívate náročný spln. Nenechajte sa však znechutiť, ak vám plány nevyjdú hneď na prvý šup. Máte sa učiť trpezlivosti. Ak vaše projekty majú určité chyby, treba si ich priznať a opraviť. Je to krátkodobý problém. Opatrne sa pohybujte hlavne v kariérnej oblasti, kde je citlivá téma: Váš šéf.

Kozorožec

V týchto dňoch asi budete neznášať tú každodennú rutinu. Pracujte teda na svojom vyššom raste. Skúste začať študovať nový cudzí jazyk. Spln vám zasahuje do domu zahraničia, ale aj múdrosti a vyššieho učenia. Uvedomili ste si hodnoty života, ktoré si treba vážiť? Jednou z dôležitých hodnôt je vzdelanie. Je jedno, v akom ste veku. Investície takto vynaložené sa vám viacnásobne vrátia. 

Vodnár

Spln v Panne žiari na váš sexuálny život, ale aj financie, ktoré s niekým zdieľate. Môžete sa stretnúť s názorom, že máte na seba iný meter, ako na svojich blízkych. Dajte viacej lásky a úprimnosti do svojho verbálneho i neverbálneho prejavu, aby aj oni pochopili, že to tak nie je. Opatrní buďte na tzv. kučeravé myšlienky, ale aj činy. Pravda vyjde skôr či neskôr aj tak na povrch!

Ryby

Spln v Panne je pre vás dosť dôležitý a náročný. Väčšinou vtedy vyplávajú na povrch problémy vo vzťahoch, ktoré sa doteraz zametali pod koberec. Vaše pocity môžu byť teraz dosť skreslené. Vážne záležitosti neriešte, nechajte si na ne čas, keď pominie obdobie splnu, čo trvá aj pár dní. Ryby to vedia nakoniec aj samé vycítiť dopredu. Opatrní buďte v požívaní alkoholu, ktorý počas splnu rýchlejšie a viacej účinkuje. 

Téma dňa Očista a regenerácia tela pomocou byliniek

Zbavte váš organizmus toxínov pomocou overených a účinných receptov.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoLevod 22.07.2024
MesiacRybyod 23.07.2024
MerkúrLevod 02.07.2024
VenušaLevod 11.07.2024
MarsBlíženciod 20.07.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024