Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Hantyl

Hantyl

Osobný kód 181

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Spln Mesiaca v znamení Raka

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v januári 2020

V piatok večer nastáva spln Mesiaca. Odmerané Slnko v Kozorožcovi stojí vtedy presne oproti citlivej Lune v Rakovi.

Spln Mesiaca v znamení Raka
Foto: isifa/thinkstockphotos

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2022

Prvá štvrť03.10.2022 02:16Kozorožec-
Spln09.10.2022 22:57BaranRozbor pripravujeme
Posledná štvrť17.10.2022 19:18Rak-
Nov25.10.2022 12:51ŠkorpiónRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 10.01.2020 20:24

Mesiac je v Rakovi doma, o to viac budeme vnímať jeho premenlivú povahu, protichodné pocity, odstup a blízkosť, úprimnosť a pretvárku, záujem a nezáujem.

Treba zachovať nadhľad, aby tieto chvíle neskončili hádkami, či urazeným sa stiahnutím do úzadia. Neskôr by vás to mrzelo, že ste sa správali ako nevyspelí jedinci. Pokiaľ však dodržíte naše rady, využijete tú lepšiu stránku Luny v Rakovi - pohostinnosť, nehu, pohodu, citlivý a starostlivý prístup k okoliu.

Voľní jedinci by nemali sedieť doma. Vyjdite si do spoločnosti, za kultúrou alebo športom. Možno budete mať šťastie a niekoho zaujímavého tam stretnete. Nepite však nadmerne alkohol, aby ste sa nestrápnili.

Kroťte sa v jedle, veď chcete byť zdravší. Pokiaľ vás niečo zabolí, nenamýšľajte si, že je už s vami zle… Dajte si však pozor na veľké prechody zo zimy do tepla a naopak.

Predpíšte si pozitívne myslenie a dodržujte ho!

Veštica Janka AvelangeTÉMA DŇA:

Spln Mesiaca a magické rituály

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Máte kritický spln vo viacerých oblastiach života. Jednajte rozvážne. Myslite na vašu kariéru, nehádajte sa s kolegami a dajte za pravdu šéfovi. Oddýchnite si v kruhu rodiny, venujte sa domácim. Snažte sa vyvarovať opakovaniu chýb z minulosti. 

Býk

Komunikácia bude pre vás teraz dosť dôležitá. Ak ste niekomu zabudli poslať novoročné prianie, zavolajte mu alebo pošlite mail či správu. Usporiadajte si vzťahy so súrodencami a blízkym okolím. Nedoriešené veci človeka len zaťažujú. 

Blíženci

Spln v Rakovi vám preveruje váš vzťah k peniazom a hodnotám. Peniaze potrebujeme k životu, ale netreba zabúdať na vyššie hodnoty, a to zdravie, rodinu a partnera. Poučte sa z minulosti, ale nevŕtajte sa v nej dlho. Pokiaľ máte sny, venujte im pozornosť.

Rak

Dôležitý spln máte takto každý rok. Pozrite sa spätne, čo sa dialo pred rokom. Poučte sa z chýb aby ste sa posunuli dopredu. Aj keď vy nemáte radi náhle zmeny, skúste si uvedomiť, či vás státie na jednom mieste neobmedzuje v rozvoji. Žiť len zo spomienok na minulosť vás posúva smerom dolu, nie hore. 

Lev

Slnko je vo vašom dome zdravia a Luna v splne v dome podvedomia. Doprajte si preto viac pokoja a meditujte. O stravovaní počas splnu viete svoje, preto sa neprejedajte. Veľa jedla by vám teraz mohlo privodiť aj rôzne alergie. Pribrať asi tiež nechcete, aby ste sa vmestili do plesových šiat. 

Panna

Pre vás je spln v Rakovi priaznivý, ale dajte si pozor, aby ste nezanedbávali tých, ktorí vám v minulosti pomohli, keď vám nebolo dobre. Je čas im to vrátiť. Môže to byť jeden z vašich úprimných priateľov. Pokiaľ sa vám ozvú tí kamaráti, na ktorých ste už zabudli, opätujte im aspoň pozdrav. 

Váhy

Kritický a náročný spln, ale vy ho zvládnete! Chcete možno dosiahnuť veľa v práci, ale aj byt a rodina si pýtajú svoje. Postupujte podľa dôležitosti. Dokonca si môžete spísať aj zoznam toho, čo chcete docieliť. Ak uprednostňujte teraz viacej kariéru, nezabudnite byť v rámci možností pozorní aj na vašich doma. 

Škorpión

Vodný Mesiac v Rakovi môže plne rozvinúť všetky vaše schopnosti, lebo s ním máte zhodné živly. Ak ste pod stromčekom nenašli učebnicu cudzieho jazyka, skúste si ju kúpiť sami. Je jedno, v akom ste veku. Vždy sa môžete niečo nové naučiť. Hviezdy prajú štúdiu, a to nielen jazykov!

Strelec

Spln v Rakovi je pre vás síce v neutrálnom tóne, ale netreba nič dôležité podceňovať. Strážte si financie. Hlavne tie, ktoré zdieľate s partnerom. Skontrolujte si, či ste vyplatili všetky vaše podlžnosti. Ak ste tak neurobili koncom roka, máte možnosť to napraviť teraz. 

Kozorožec

Luna je pár dní v opozícii na vaše znamenie, čo je aj pre vás dosť náročné. Vaše ego bude po tieto dni vystavené poriadnej skúške. Opatrní buďte hlavne v partnerskom vzťahu, nekritizujte, ale radšej pomáhajte a objímajte! Potom sa tešte sa na nové veci! Veď Slnko je u vás až do 20. januára!

Vodnár

Tentoraz vám spln Luny preveruje vaše zdravie a Slnko vplýva vaše podvedomie. Nie je to nič kritického, ale zato by ste mohli využiť zvýšenie senzitivity na to, aby ste si usporiadali myšlienky a zlepšili fyzickú kondíciu. V zdravom tele prebýva aj zdravý duch! Toto platí aj v dnešnej modernej dobe! 

Ryby

Spln v Rakovi vám praje. Zasahuje do vášho domu detí, kreativity a radosti. Doprajte si dostatok pohybu. Pozor na kučeravé myšlienky i skutky! Sústreďte sa na pozitívne vnímanie! Kúpte si niečo veselé do bytu. Pokiaľ nešetríte peniaze, je na čase, aby ste si založili sporiaci účet, hoci len s malou sumou, ktorá na neho príde okolo desiateho dňa v mesiaci. 

Téma dňa Vplyv negatívnych energií na váš partnerský vzťah

Nájdite ideálnu cestu na nastolenie rovnováhy vo vašom vzťahu.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 23.09.2022
MesiacKozorožecod 02.10.2022
MerkúrPannaod 23.09.2022
VenušaVáhyod 29.09.2022
MarsBlíženciod 20.08.2022
JupiterBaranod 10.05.2022
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2022

JarJarná rovnodennosť20.03.2022
LetoLetný slnovrat21.06.2022
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2022
ZimaZimný slnovrat21.12.2022