Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Spln Mesiaca v znamení Rýb

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v septembri 2016

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v septembriSplny a novy Mesiaca 2020

Spln02.09.2020 07:24RybySpln Mesiaca september 2020
Posledná štvrť10.09.2020 11:28Blíženci-
Nov17.09.2020 13:02PannaNov Mesiaca september 2020
Prvá štvrť24.09.2020 03:57Kozorožec-

Spln Mesiaca nastane: 16.09.2016 21:08

Vždy keď dochádza k splnu Mesiaca, prináša to vášne, nepokoj a emočné výkyvy. Tento spln Mesiaca je v živle Vody, v znamení senzitívnych Rýb. Nastane 16. 9. 2016 o 21.05 hod. Je to veľmi silný spln na emócie. Je najdôležitejší pre znamenie Ryby. Ostatným znameniam prináša silu intuície a silnejšie napojenie na Vesmír. Kto je psychicky labilnejší, môže mu tento spln otvoriť depresívne nálady, ťaživé spomienky, zvlášť na mŕtvych, smútok a úzkosť. Je to však vhodná doba pre homeopatiu, na zhotovovanie talizmanov, na romantickú ľúbostnú mágiu. Táto mesačná fáza dokáže aj podporiť proces uvedomenia si svojich problémov a pomôcť odhaliť opakované negatívne vzorce svojho správania. Podporuje fantáziu a inšpiráciu, pretože symbolizuje, podobne ako Neptún, patrón Rýb, najvyššie kozmické vibrácie a vyššie dimenzie. Vodiči by mali byť zvýšenou mierou opatrní a neriskovať. Aj alkohol pôsobí silnejšie. V tomto psychicky veľmi náročnom období sa zamerajte na rutinné a nevyhnutné práce, najmä tie domáce. Disciplína je teraz nevyhnutná a nutná. Odvedie vás od zložitých a ťažkých myšlienok, ktoré by vás mohli zneistieť, a vyviesť z konceptu. Energie tohto splnu Mesiaca i dní pred, i po ňom, budú presýtené aj záhrobnými silami. Zapáľte za každého zvlášť sviečku, alebo kahanček, venujte im pár myšlienok, prípadne modlitieb, ale neutápajte sa v žiali. Oslabilo by vám to nielen psychiku, ale aj lymfatický systém, chodidlá, a celú auru tela, vaše žiarenie. Prejavte pochopenie a lásku živým, lebo tiež budú po nej veľmi túžiť.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Dá sa očakávať, že citliví jedinci budú podráždení a budú unáhlene reagovať aj na subtílne podnety. Tento spln v znamení Rýb bude veľmi citovo podfarbený a prinesie mnoho sklamania, na ktoré nie ste pripravení. Niečo nepravdivé sa o sebe dozviete, čo vás vyvedie z miery. Môžete sa stretnúť s ohováraním, lžou, skreslenými informáciami. Ak môžete, nechajte všetko tak, jednoducho uplynúť.

Býk

Tento spln v znamení Rýb vám prinesie rekapituláciu doterajšieho života. Bude veľmi ťažký a znervózňujúci. Prinesie vám psychicky náročné obdobie. Môžete sa sklamať v osobe veľmi blízkej. Objavia sa staré citlivé miesta, ktoré treba preliečiť a nechať všetko odvanúť. S čím nie ste spokojní, to by ste mali ukončiť, ale pomalšie a premyslenejšie. Zamerajte sa na aktivitu v oblasti vzdelávania.

Blíženci

Spln v znamení Rýb vám dokončí a uzavrie situáciu so súrodencom, či vzdelávaním. Blíženci môžu predať alebo kúpiť auto, ale všetky kúpy a nákupy zvažujte dôkladnejšie, lebo terajšia energia peniaze od vás skôr odháňa. Mali by ste dokončiť úradné, ale aj súkromné písomnosti. Súčasná negatívna sila Čiernej Luny, žiada, aby si dali do poriadku najmä psychickú stránku, ktorá môže aj za zhoršený zdravotný stav.

Rak

Rakom bude tento spln Mesiaca, s energiou živlu Vody, vytvárať aktivitu v spojitosti s deťmi, a riešiť partnerov. Z minulosti sa vráti písomnosť, správa, zmluva, alebo dohoda, ktorá čaká na dokončenie a uzavretie. Spln uzavrie a dokončí aj tému financií a majetku. Vplýva aj na telo, čiže lymfatický systém, chodidlá, prsty na nohách, a celkovú auru. Neoslabte si ju ani alkoholom a nereálnymi požiadavkami.

Lev

Tento spln Mesiaca v znamení Rýb vám naznačí novú cestu súvisiacu so zdravím, novým životným štýlom, či otvorí novú činnosť, alebo nové pravidlá. Čo sľúbite, budete musieť urobiť, lebo by vás mohli zahrnúť veľmi silnými výčitkami, až nenávisťou. Je veľká pravdepodobnosť, že sa skončí, čo nie je do budúcnosti životaschopné, aby ste mohli dohodnúť nové dohody. 

Panna

Tento spln Mesiaca v znamení Rýb vám prinesie napojenie na nevedomie a silu vesmíru. Budete rekapitulovať, premýšľať o tom, čo chcete riešiť a uzavrieť. Musíte si dať pozor na svoju osobu. Psychika a zdravie budú veľmi aktivované. V láske zažijete príjemné prekvapenie. Dobrá je aj masáž lymfy a chodidiel, pretože teraz sa toxíny z tela odbúravajú mnohonásobne rýchlejšie.

Váhy

Tento spln Mesiaca v znamení Rýb vám môže priniesť sklamanie a depresívne stavy, lebo prinesie správy týkajúce sa bývania, domova, alebo zázemia. Budete sa musieť vrátiť do minulosti, urobiť niečo, čo nielen vám neskôr prinesie šťastie, úspech a posun. Mnohí budú musieť ukončiť to, čo pôvodne zamýšľali. Tiež môžete objaviť neprajníkov, ktorí pôsobili skryto. 

Škorpión

Tento spln Mesiaca v znamení Rýb vám vnesie jasnejšie energie do rodiny, zvlášť do partnerstva. Vaším znamením Škorpióna sa pohybuje Čierna Luna, ktorá im prináša problémové situácie. Bude vám škodiť, brzdiť život. Môže sa ozvať spoločnosť z rokov minulých. Niečo dôležité sa môže udiať aj v pracovnej oblasti. Mali by ste si zájsť si na reflexnú terapiu chodidiel, alebo aspoň na pedikúru.

Strelec

Tento spln Mesiaca v znamení Rýb bude mať vplyv aj na uzavrie úradnej záležitosti, ale aj na oblasť zdravia. Spln, i planéta Mars vo vašom znamení tiež aktivuje skrytých nepriateľov a situácie na nevedomej úrovni, ktoré máte uschované hlboko v nevedomí. Tiež sa môžu odtajniť tajnosti, ktoré mali byť skryté. Zachovajte hlavne rozvahu v každej nečakanej situácii.

Kozorožec

Tento silný spln Mesiaca v znamení Rýb zamáva aj s vašimi, väčšinou inokedy ustálenými citmi a emóciami. Táto sila môže priniesť bolesť a rozjatriť staré rany. V tomto období môžete stretnúť dôležitú osobu. Aj mimomanželské nevery sa dostanú na verejnosť. Nevhodné sú operácie nôh, odstraňovanie kurieho oka, či iné zaťažovanie nôh. Váš organizmus je príliš citlivý. Pomáhajú aj upokojujúce kúpele so soľou.

Vodnár

Veľmi silný spln v Rybách vám uzavrie záležitosti týkajúce služby pre niekoho. Pozor na vašu psychiku a zdravie. Prinesie rekapituláciu, a tým aj ukončenie niektorých aktivít. Citlivou témou pre vás je práca a peniaze, s ktorými sa máte naučiť zaobchádzať. Aj vám Čierna Luna sťažuje vzťahy a prácu, a tým aj život. Budete musieť vo svojich aktivitách trochu spomaliť, a niektoré životné situácie prehodnotiť.

Ryby

Všetko, čo prijímate v dňoch Luny vo vašom znamení Rýb, zvlášť keď je zároveň aj spln, pôsobí silnejšie, ako inokedy. Mali by ste prestať snívať, odkladať riešenie, urobiť si svoj životný plán a ísť krôčik po krôčiku podľa plánu, životom. Očakávajte radšej dobré správy, nie tie negatívne. Vaša psychika bude nepríjemne aktivovaná. Aj na alkohol a drogy budete reagovať intenzívnejšie, pozor!

Téma dňa Rýchly rituál vytvorenia a nabitia vášho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám priniesol osobné uspokojenie a šťastie do vášho života.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoPannaod 22.08.2020
MesiacŠkorpiónod 19.09.2020
MerkúrVáhyod 05.09.2020
VenušaLevod 06.09.2020
MarsBaranod 28.06.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 02.07.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020