Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - možete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Spln Mesiaca v znamení Škorpióna

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v máji 2019

V sobotu, neskoro večer po 23 h, nastáva spln Mesiaca. Slnko v Býkovi vtedy žiari na Lunu v Škorpiónovi, ktorá stojí presne oproti.

Spln Mesiaca v znamení Škorpióna
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v marciSplny a novy Mesiaca 2020

Prvá štvrť02.03.2020 20:59Blíženci-
Spln09.03.2020 18:49PannaSpln Mesiaca marec 2020
Posledná štvrť16.03.2020 10:37Strelec-
Nov24.03.2020 10:31BaranNov Mesiaca marec 2020

Spln Mesiaca nastane: 18.05.2019 23:14

Býk rád vlastní a Škorpión je precitlivelý. Obe znamenia nerady ustupujú. Býkovi patrí druhý astrologický dom majetku a Škorpiónovi ôsmy, ktorý je okrem iného tiež domom spoločných financií. Preto si dajte do poriadku finančné a majetkové záležitosti.

Prebudia sa skryté vášne a žiarlivosť

V styku s ľuďmi, s ktorými máte aj inokedy napätý vzťah, buďte opatrní. Špeciálne spln v Škorpiónovi prebúdza skryté vášne, neopodstatnenú žiarlivosť a kritiku, ktorá vie poriadne rozvíriť aj stojaté vody. Čiže, ak vás niekto v minulosti nahneval a počas obdobia splnu ho stretnete, zvrtnite radšej reč na počasie, než by ste začali spomínať staré hriechy.

Škorpión je vodné znamenie. Preto, ak ste podráždení, vybíjajte klin klinom, dajte si studenú sprchu, alebo si choďte zaplávať. Voda vám zmyje negatívnu energiu a vy kritické dni prežijete bez ujmy.

Nezabúdajte, že počas každého splnu je vhodný čas na striedme stravovanie až hladovku. Pite dostatok vody a čistiacich čajov, napríklad zo žihľavy, ktorú si môžete nazbierať sami. Zbierajte aj ostatné bylinky, majú za splnu viac sily.

Veštica Janka AvelangeTÉMA DŇA:

Spln Mesiaca a magické rituály

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Držte sa v pokojnom duchu, nevystrkujte veľmi rožky. So Škorpiónmi máte spoločného patróna, planétu Mars. Spln v tomto znamení je pre vás neutrálny, ale treba ovládať svoje pudy a prílišnú bojovnosť. Malá rada: intímny večer pri sviečkach si naplánujte na inokedy. Mesiac máj ešte nekončí!

Býk

Dôležitý a náročný spln! Slnko vo vašom znamení vám dodáva síce silu, ale počas splnu v Škorpiónovi vám viac odkrýva tienistú stránku vašej osobnosti. Pozor na prejavy vášho ega, hlavne v partnerstve. Žiadneho človeka nemôžete vlastniť, hoci je to váš manžel či manželka.

Blíženci

Spln v Škorpiónovi je pre vás neutrálny, ale dôležitý. Húževnatosť Škorpióna vám však príde vhod. Venujte sa viacej svojmu zdraviu. Ak sa nebudete v pracovnej oblasti zaoberať hľadaním chýb na kolegoch, ľahšie vyčistíte tie svoje. Robí ich každý, tak si ich treba priznať.

Rak

Spln vám všeobecne zasahuje do domu zábavy, skúste to využiť a urobte pre seba niečo, čo vám zregeneruje organizmus. Plodnosť Luny v Škorpiónovi môže priniesť úspechy v umeleckej tvorbe, radosť z umeleckej činnosti. Páry, ktorým sa nedarí počať potomka, môžu mať práve teraz šťastie, aby sa tak stalo. 

Lev

Veľká opatrnosť v prejave i vôbec bude na mieste, lebo spln vám robí kvadrát na oblasť domova. Ak vás osadenstvo vašej domácnosti niečím nahnevá, neriešte to dnes. Skúste najprv vychladnúť. Hrozí vám totiž, že dnes bude mať každý tú svoju pravdu. Príroda je liekom aj na napätie, na to nezabúdajte! Choďte na prechádzku k vode.

Panna

Nebojte sa neznámych vecí, pragmatické Panny! Tento spln vám otvára cestu k hlbokému poznaniu cez intuíciu. Nenechajte sa však vykoľajiť a znechutiť tými, ktorí majú iný názor na život ako vy. Majú na to nárok. Vyjadrite vďačnosť niekomu, na koho ste v minulosti zabudli a on vám pritom veľmi pomohol.

Váhy

Jedna dobrá rada nad zlato: vážte si to čo máte. Ak vám v tomto období povie niekto, že míňate financie na zbytočnosti, môže mať pravdu. Možno to len potrebujete počuť, aby ste si prehodnotili svoj postoj k majetku vôbec. Inak je pre vás spln v Škorpiónovi neutrálny. 

Škorpión

Škorpióni sa len tak ľahko nezľaknú nikoho a ničoho. Buďte opatrní na svoje prejavy emócií. Prežívate totiž významný spln! To, čo ste zažili pred dvoma týždňami počas novu, bude mať asi teraz svoje pokračovanie.  Najprv pozorujte až potom konajte! Triezvym uvažovaním dosiahnete veľa.

Strelec

Buďte trochu opatrnejší na seba. Slnko je teraz vo vašom dome zdravia a Luna v dome podvedomia. Nezačínajte ešte nič nové, hlavne čo sa týka dôležitých vecí, napríklad podpisovanie zmlúv. Dokážete sa v tomto čase viac obetovať, čo môže byť v obchode riskantné. 

Kozorožec

Zemské znamenia, akým ste aj vy, sú dosť pragmatické, čo je niekedy aj na škodu. Verte svojim snom, aby sa vám splnili. Vám takto každoročne zasahuje spln do domu priateľov. Na mieste bude kamarátsky prístup k ľuďom. Dokonca sa vám možno podarí malým žartom spríjemniť hádku, ktorá vznikla nedorozumením. 

Vodnár

Napätie, ktoré asi teraz pociťujete, je vašou skúškou, ktorou treba prejsť bez ujmy. Spln v Škorpiónovi vám zasahuje do domu kariéry a autorít. Viete, že nemusíte mať pravdu za každú cenu? Ak chcete oponovať svojmu šéfovi, radšej si zahryznite do jazyka a usilovne pracujte! 

Ryby

Okolo vás možno ľudia nerváčia, ale vy si takých nepripusťte k svojmu telu. Spln Luny v Škorpiónovi je pre Ryby priaznivý, vhodný na regeneráciu síl. Vyjdite si peši k vode, alebo ešte lepšie, choďte do plavárne. Večer si zapíšte priaznivé podnety, ktoré k vám prišli. Budete z nich čerpať celý mesiac.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBaranod 20.03.2020
MesiacBlíženciod 29.03.2020
MerkúrRybyod 16.03.2020
VenušaBýkod 05.03.2020
MarsKozorožecod 16.02.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnVodnárod 21.03.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020